Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zwolnili go dyscyplinarnie, ale winy nie udowodnili

Utworzony przez Czytelnik, 4 listopada 2014 r. o 21:11 Powrót do artykułu
Bzdury pan opowiadasz, panie Banaszek. Albo pan przez ten rok żeś nie szukał roboty bo po co, skoro pani Seredyn daje kasę na życie za plucie na wójta i jego kandydatów, albo żeś pan nie szukał roboty bo się nie chciało. Jak człowiek nie ma za co żyć i utrzymać rodziny, to się łapie wszystkich zajęć, a nie jeździ po okolicznych wsiach żeby komuś kampanię wyborczą robić. Panu też obiecała stanowisko w gminie? Chyba jej urzedu zabraknie i będzie musiała drugi otworzyć żeby te wszystkie osoby którym stołki obiecała gdzieś upchnąć. I wiem co mówię bo jak nie miałem roboty a dzieci malutkie to malowałem płoty, żona swetry na zamóienie robiła, firanki i poduszki szyła żeby jakiś grosz na chleb i rachunki był. A pan co???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpis na zamówienie wójta? Jak to się bronić jak nie ma argumentów. Oblać kogoś pomyjami. 
myślisz że ludzie nie myślą?!?!?! Myślą i wnioski wyciągają. Widzą i rozumieją. Jak na razie to  M H i Z robią wpisy na zamówienie S. To widać. Tym bardziej ze ten artykuł nie jest na pierwszej stronie więc wiadomo że dotarli do niego ci którzy o nim wiedzieli ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże już mi się nie chce słuchać tego Brzezińskiego o kampanii.  Nic nie ma na swoje usprawiedliwienie i pierdzieli głupoty.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idźta i na trąbce sobie zagrajta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czegoś takiego to wcześniej nie było. To już wiem teraz dlaczego nie ma go w Poniatowej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten wójt prawie jak ksiądz. Prawie robi wielką różnicę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśli, że oszuka ludzi. Niech lepiej pilnuje swoich ludzi, którzy mają problemy z prawem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bzdury pan opowiadasz, panie Banaszek. Albo pan przez ten rok żeś nie szukał roboty bo po co, skoro pani Seredyn daje kasę na życie za plucie na wójta i jego kandydatów, albo żeś pan nie szukał roboty bo się nie chciało. Jak człowiek nie ma za co żyć i utrzymać rodziny, to się łapie wszystkich zajęć, a nie jeździ po okolicznych wsiach żeby komuś kampanię wyborczą robić. Panu też obiecała stanowisko w gminie? Chyba jej urzedu zabraknie i będzie musiała drugi otworzyć żeby te wszystkie osoby którym stołki obiecała gdzieś upchnąć. I wiem co mówię bo jak nie miałem roboty a dzieci malutkie to malowałem płoty, żona swetry na zamóienie robiła, firanki i poduszki szyła żeby jakiś grosz na chleb i rachunki był. A pan co???
Idź człowieku teraz podmalowac tego swojego żałosnego wójta co zwalnia człowieka z pracy na podstawie oskarżeń,których sąd nie potwierdza B)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan wójt zrobił to specjalnie i z premedytacją. Przecież on dobrze wie, że on tego nie zrobił. Wykorzystał sytuację i go wywalił. Jaki jest wójt wie każdy kto miał z nim do czynienia. Takie niby ciepłe kluchy, ale pozory mylą. Dlaczego pracownicy się tak dziwnie zachowują? A czemu nam zabronił się wypowiadać wprowadzając kodeks etyki? Ludzie wiedzą, tylko milczą bo się boją!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy źli, tylko Brzeziński święty. Amen!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idź człowieku teraz podmalowac tego swojego żałosnego wójta co zwalnia człowieka z pracy na podstawie oskarżeń,których sąd nie potwierdza B)
 
Idź człowieku teraz podmalowac tego swojego żałosnego wójta co zwalnia człowieka z pracy na podstawie oskarżeń,których sąd nie potwierdza B)
A żona niech Brzezińskiemu sweterek na drutach zrobi.Może na wybory w nim pójdzie :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan wójt zrobił to specjalnie i z premedytacją. Przecież on dobrze wie, że on tego nie zrobił. Wykorzystał sytuację i go wywalił. Jaki jest wójt wie każdy kto miał z nim do czynienia. Takie niby ciepłe kluchy, ale pozory mylą. Dlaczego pracownicy się tak dziwnie zachowują? A czemu nam zabronił się wypowiadać wprowadzając kodeks etyki? Ludzie wiedzą, tylko milczą bo się boją!
Przecież nie on pierwszy. Część ludzi sama odeszła bo już nie dała rady albo musieli. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież nie on pierwszy. Część ludzi sama odeszła bo już nie dała rady albo musieli. 
"bo nie dała rady albo musieli". Co to wgl znaczy? "Nie dała rady" "Musieli". Jeśli ktoś odchodzi bo "nie dał rady" to pracownik z niego nikły w takim przypadku..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa w sądzie od stycznia a Brzeziński zasłania się brudną kampanią. Co za bałwan!
Wlasnie od stycznia, a H B dopiero teraz z tym do gazety polecial... To ciekawe :) zrobil sobie pewnie przerwe w roznoszeniu ulotek pani S ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  A żona niech Brzezińskiemu sweterek na drutach zrobi.Może na wybory w nim pójdzie :P  
Dobre :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten wójt prawie jak ksiądz. Prawie robi wielką różnicę!
Na spotkaniach z mieszkańcami też tak myślałem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka brudna kampania? Teraz to wszystko co złe jest zrzucane na karb brudnej kampanii. Chyba sam pan wójt robi sobie tą brudną kampanię. Wstyd panie wójcie. Z tego co ogólnie wiadomo, to pańska sprawa też jest w prokuraturze (albo już w sądzie). Idąc tym tropem...może podać by się do dymisji?
Popieram w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzeziński to niezły numer. Broni ludzi z zarzutami jak np. słynny radny Mieczysław K., a wywala z pracy niewinnego.
No właśnie, to daje do myślenia co za człowiek z niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy wierzący ten wójt bo tak zniszczyć człowieka z dziećmi ...
Jak dla mnie to wszystko na pokaz u tego pana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Brzeziński zapomniał, że jedną z fundamentalnych zasad polskiego prawa karnego jest zasada domniemania niewinności, według której dopóki nie ma prawomocnego wyroku człowiek jest niewinny. Zwolnienie pracowanika tylko dlatego, że ma postawione zarzuty jest przejawem braku elementarnej znajomości prawa przez Pana Wójta i jego współpracowników. A przecież organy administracji obowiązane są działać na podstawie i w granicach nakreślonych przez przepisy prawne. Rodzi się więc uzasadnione pytanie o kompetencje Pana Brzezińskiego do sprawowania tak odpowiedzialnej funkcji. Jeżeli bowiem na codzień podejmuje tej podobne decyzje, to serdecznie współczuję mieszkańcom gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...