Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No szok! Bezmózg totalny. Szkoda tylko dzieci.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kastracja dla gwałciciela, a dla konkubiny ciężkie więzienie. Oboje powinni być osadzeni w celach z współwięźniami o odmiennej niż hetero orientacji. Dzieci odizolować od takich zwyrodnialców - może jeszcze uda się je uratować i nie powiększą grona patologii.
0
Kastracja dla gwałciciela, a dla konkubiny ciężkie więzienie. Oboje powinni być osadzeni w celach z współwięźniami o odmiennej niż hetero orientacji. Dzieci odizolować od takich zwyrodnialców - może jeszcze uda się je uratować i nie powiększą grona patologii.
Jest co raz to bardziej niebezpiecznie , strach z domu wychodzić, dlatego tusk musi odejść,tak dalej być nie może.
0
3 miesiące w zawieszeniu i DO 12 lat????? śmieszne kary!!! ci "ludzie" są psychicznie chorzy! odebrać dzieci od patologi,a im długie i bolesne kary! nie ciełą koję i jedzonko, więzienie powinno dawać nauczkę takim zwyrodnialcom, a nie schronienie! Kochana Polska, chłopaczka za byle co na 3 lata do więzienia, a tu....
0
a dlaczego jej w zawieszeniu? w polsce powinny być obozy pracy na rzecz skarbu państwa a nie więzienia z pełnym luksusem, co mnei obchodzą prawa skazanego, ja na swoje wyżywienie lekarza i wygody muszę pracować!
0
To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.  Wejdź na tą stronę: http://lokalizacja-telefonu.pl/1nqo     Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)  
0
wiadomo wielodzietne to patologia, konkubinę też posadzi i zabrac im dzieci bo co to za rodzice
0
co to za kara w zawieszeniu i do 12 lat po 50 lat ciężkich robót !!!!!
0
Odstrzelic Go !!!!
0
w końcu ktoś się przeciwstawił tym hienom przedstawicielom handlowych czytaj akwizytorom 
0
w końcu ktoś się przeciwstawił tym hienom przedstawicielom handlowych czytaj akwizytorom 
racja może sama dała dupy za kasę, a teraz wmyśla, po tym zawodzie nic mnie nie zdziwi  
0
Zajadą go na śmierć na odsiadce !
0
to jest cywilizowana forma przeciwstawienia się przedstawicielowi handlowemu?! gratuluję myślenia...
0
racja może sama dała dupy za kasę, a teraz wmyśla, po tym zawodzie nic mnie nie zdziwi  
idiota!!!
0
  a z czego w tym pierdolonym kraju żyć, jak nie ma innej pracy  
0
Czytam poniektóre komentarze typu "sama dała dupy". Nie przychodzi mi nic innego jak złożyć takim osobą gratulację, wykraczacie po za skalę "bycia totalnym idiotom", brawo! W końcu coś osiągnęliście w życiu.
0
Kastracja jak najbardziej wskazana ! A w pierdlu niech mu zrobią w dup*e odwiert !
0
  Życzę ci, żeby tobie też ktoś tak się "przeciwstawił" jak tej biednej kobiecie.
0

Sam pisze i sam sobie odpowiada. Pewnie kolejny gwałciciel - na razie uprawia samogwałt, ale w mokrych snach dopada niewinne kobiety. Idź się leczyć, dewiancie!
0
życzę tego samego twojej matce, córce, wnuczce, siostrze, i tobie na sam koniec
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: