Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Żyrzyn. Dwóch mężczyzn zginęło w wypadku (zdjęcia)

Utworzony przez drzewa!, 17 sierpnia 2008 r. o 13:25 Powrót do artykułu
łato jest tak mowie dwoch ...... sie rozbiło o drzewo bo ty czujesz teraz co my =( nie zycze ci tego zeby ktos z towich bliski umarł nie zycze tego nawed najwiekszemu wrogowi ale LUDZIE ZASTANOWICE SIE WY MOWICIE TO ZGINELI LUDZIE a my tez mamy uczucia bo znalismy ich i te słowa bola cholerie bola . jak mozna tak mowie ze o 2 .... mniej na tym siweice Przemus był dobrym chlopakim wszystkim pomagał ..... poprostu kochany wiec moze nie wiem czyj estes wierzaca/cy z łaski swojej nie oczerniej osob ktorych nie znasz i wes pod uwage to ze te osoby juz nie zyja uszanuj pamiec po nich PRZEMUSIU KOCHAM CIE SPOCZYWAJ W POKOJU [*] [*] PRZEMUŚ ANDRZEJ [*] POKOJ WASZYM DUSZA .........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawel, bardzo dobrze powiedziales i czlowieku o nicku pfff.. zycze Ci tylko tego zebyspoczul to co teraz my wszyscy bliscy Przemka i Adrzeja czujemy, bo nawet nie wiesz jaki to jest wielki bol na cale zycie..;/ czasami trzeba sie zastanowic co sie pisze a pozniej pisac..;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.joemonster.org/filmy/10108/Ku_przestrodze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŻYCIA I M NIE WROCIMY ;( CHYC BYCMY BARDZO CHCIELI POZOSTAJE NAM BOL W SERCU TESKNOTA..... I PAMIĘC O NICH BO PAMIETAĆ MUSIMY BO TO BYLI WSPANIALI LUDZIE + NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH I PAMIĘCI.... [*]... SPOCZYWAJCIE W POKOJU (*).... KOCHAMY I TĘSKNIMY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poznaliśmy tych ludzi na wczasach,choc spędziliśmy z nimi malo czasu to bardzo miło ich wspominamy,zawsze będziemy was pamiętac.Przykro nam że tak się stało.Składamy kondolencje dla rodziny Przemka i Andrezja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paweł napisał:
Słuchaj kolego, wiesz. jako pasażer jechał sp. kolega z ławki... i nie on prowadził. nikomu nie życze tego, co przydażyło się im dwóm.. i wiesz, takie gadanie ze lepiej na drzewie niz na Twoim samochodzie, to wiesz? szkoda ze nie na Tobie, jeden kretyn mniej (Ty). i jadąc na siedzeniu pasazera nie masz duzego pola manewru na dzialanie kierowcy... a było ich dwoje. pomysl zanim cos powiesz. Niech spoczywają w pokoju[*]
Ano, lepiej, że nie on ani ja w samochodzie, tylko idiota na drzewie. A pasażer nie powinien wsiadać gdy idiota prowadzi. Ewentualnie zarządać zatrzymania samochodu i wysiąść. Jeśli tego nie zrobił ponosi prawie taka sama winę jak kierowca. A że był Twoim kolegą. Współczucie, że takich masz kolegów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Magda~ napisał:
Znalam Przemka cale zycie, to z nim sie bawilam na dzialce to na nim moglam zawsze polegac i moglabym tak pisac i pisac.. ale ludzie zalamujecie mnie.. zamiast pisac normalnie, to Wy szukacie jakiejs sensacji w tragedii!! czy byli zjarani, czy Bog wie co jeszcze..;/ Przemek byl rozsadnym chlopakiem, dopiero skonczyl 18 lat, chcial skosztowac zycia, poczuc smak adrenaliny, bo bardzo kochal samochody. Jestem pewna, ze gdyby wiedzial ze jakas glupia sarna stanie im na drodze zycia, nie wsiadl by nawet dio tego samochodu.. by tam niepojechal. o Adrzeju duzo powiedziec nie moge bo widzialam Go tylko kilka razy.. ale wiem napewno ze teraz mozemy tylko sie za Nich modlic i wspominac... Chłopaki spoczywajcie w spokoju.! ;( [*]
Chciał poznać smak adrenaliny przy 200 km/h to już poznał. Drugi raz już nie spróbuje. Może to akurat komuś normalnemu (bo 200 /h na polskich drogach, jesienią, o tej porze dnia świadczy o odchyleniach od normalności) uratowało życie. Skończyło sie na drzewie, nie na drugim samochodzie - i to było szczęscie w nieszczęsciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
men_53 napisał:
Chciał poznać smak adrenaliny przy 200 km/h to już poznał. Drugi raz już nie spróbuje. Może to akurat komuś normalnemu (bo 200 /h na polskich drogach, jesienią, o tej porze dnia świadczy o odchyleniach od normalności) uratowało życie. Skończyło sie na drzewie, nie na drugim samochodzie - i to było szczęscie w nieszczęsciu.
pojebalo Cie koles?! ku*** mac! to nie byla jesien tylko lato;/! ciekawa jestem jakbys Ty sie czuljakby to TWOJ przyjaciel, ktoego znasz od URODZENIA zginal w wypadku i by taki frajer jak Ty pierolil ze to szczesnie w nieszczesciu;/ zastanow sie co mowisz bo ranisz innych. dla mnei jestem tylko pier***nitym chamem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te bzdury i nie wierze, tacy k..wa cwani bo was nikt nie widzi. a kto z was nigdy nie przekroczyl predkosci. puknijcie sie w leb cwaniaki z miodem w uszach i zastanówcie sie co czuje teraz rodzina. Banda ograniczonych egoistów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sory ale pff i men maja po czesci racje.... napewno wielka strata dla znajomych ze oni zgineli ale tez duzo szczescia w calym nieszczesciu ze nikogo przez glupote nie zabili... mogloby sie skonczyc to o wiele gorzej bo gdyby wpadli na jakis samochod i pomyslce gdyby zabili male dzieci przez to ze chcieli adrenaline poczuc to co by bylo co? dobrze ze nikogo KIEROWCA nie zabil przez swoja nieodpowiedzialnosc... pasazer tez powinien raczej przeciwstawic sie takiej jezdzie bo brak jakiejkolwiek reakcji na zachowanie kierowcy czyni go niestety wspolwinnym ;/;/ nie pisze tego by oczerniac kolegow ale po to byscie sie zastanowili nad tym co oni zrobili i nad tym co mogli zrobic innym przez zwykla ludzka glupote niestety.... Skladam kondolencje wszystkim ktorzy ich znali i pamietajcie zachowajcie dobra pamiec o nich bo napewno tego sobie zycza [*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjaciolka od serca! napisał:
pojebalo Cie koles?! ku*** mac! to nie byla jesien tylko lato;/! ciekawa jestem jakbys Ty sie czuljakby to TWOJ przyjaciel, ktoego znasz od URODZENIA zginal w wypadku i by taki frajer jak Ty pierolil ze to szczesnie w nieszczesciu;/ zastanow sie co mowisz bo ranisz innych. dla mnei jestem tylko pier***nitym chamem!
to był mój kolega ze szkolnej ławy, ale uważam że skoro brakowało mu adrenaliny to mógł iść: 1. na bungee skoczyć, 2. polatać szybowcem, 3. pójść w Tatry przy 5 stopniu zagrożenia lawinowego, itp, itd. natomiast rozwijanie takich prędkości na drodze świadczy tylko o braku wyobraźni - zapewne większość z komentujących tu ma rodzinę i dzieci - niech więc się zastanowią czy tak bronili by pirata drogowego gdyby zabił im kogoś z bliskich. Bogu dzięki że skończyło się na dwóch zabitych ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzejku...spoczywaj w pokoju... Aga...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim ktokolwiek z was napisał co uwazał powinien pomyslec co czuja ich rodziny czytajac to. Nie byli ani po wpływem alkoholu aninarkotyków jesli chcecie wiedziec. Przemek był świetnym chlopakiem bardzo dobrze sie uczył i był lubiany przez wszystkich. dzień przed wypadkiem widziałam sie z nmi i wiecie co człowiek czuje śmierc Przemek zachowywał sie inaczej byl smutny zamyslony. na dowidzenia nie powiedział do zobaczenia tylko ze jakos dziwnie sie czuje i ma zle przeczucia. Fakt jechali szybko andrzej zawsze tak jezdził ale taka sarna moze wyskoczyc kazdemu i nawet przy 80km/h nie masz wtedy szans. zawsze bed pamietać.nie jestescie nawet w stanie wyobrazic sobie bółu jego matki. pomyslcie zanim napiszecie cos niestosownego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...