Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Żyjemy w chrześcijańskim kraju i takie rzeczy? niemożliwe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elektorat......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście że możliwe. Na nagraniu nie ma niestety fonii, ale na koniec gość powiedział "Bóg zapłać"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od kiedy to Policja ma zamontowany monitoring na prywatnej stacji paliw ?? co to qrwwwa ma znaczyć !! niby POLICJA za darmo świadczy usługi ochroniarskie właścicielowi stacji?? zwracam się do autora tego tekstu skąd posiada takie informacje, że monitoring jest pod kontrolą Policji?? Jeśli tak jest jest to afera na całą Polskę przesyłam ten tekst innym mediom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
Żyjemy w chrześcijańskim kraju i takie rzeczy? niemożliwe...
Żyjemy i np. taki d..pek może pisać co chce, rozumiesz ? CO ma piernik do wiatraka matole ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wodzo napisał:
od kiedy to Policja ma zamontowany monitoring na prywatnej stacji paliw ?? co to qrwwwa ma znaczyć !! niby POLICJA za darmo świadczy usługi ochroniarskie właścicielowi stacji?? zwracam się do autora tego tekstu skąd posiada takie informacje, że monitoring jest pod kontrolą Policji?? Jeśli tak jest jest to afera na całą Polskę przesyłam ten tekst innym mediom
A nie przyszło ci do głowy,że właściciel stacji przekazał nagranie z monitoringu policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od kiedy to Policja ma zamontowany monitoring na prywatnej stacji paliw ?? co to qrwwwa ma znaczyć !! niby POLICJA za darmo świadczy usługi ochroniarskie właścicielowi stacji?? zwracam się do autora tego tekstu skąd posiada takie informacje, że monitoring jest pod kontrolą Policji?? Jeśli tak jest jest to afera na całą Polskę przesyłam ten tekst innym mediom jak można tak nie myślec?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze zrobili... Więcej takich akcji, być może wtedy ktoś zastanowi się dlaczego ludzie kradną paliwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wodzo napisał:
od kiedy to Policja ma zamontowany monitoring na prywatnej stacji paliw ?? co to qrwwwa ma znaczyć !! niby POLICJA za darmo świadczy usługi ochroniarskie właścicielowi stacji?? zwracam się do autora tego tekstu skąd posiada takie informacje, że monitoring jest pod kontrolą Policji?? Jeśli tak jest jest to afera na całą Polskę przesyłam ten tekst innym mediom
a ty sie nie nazywasz pali kot ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wodzo napisał:
od kiedy to Policja ma zamontowany monitoring na prywatnej stacji paliw ?? co to qrwwwa ma znaczyć !! niby POLICJA za darmo świadczy usługi ochroniarskie właścicielowi stacji?? zwracam się do autora tego tekstu skąd posiada takie informacje, że monitoring jest pod kontrolą Policji?? Jeśli tak jest jest to afera na całą Polskę przesyłam ten tekst innym mediom
Zapisz się do komisji Maciarewicza. Z twoją przenikliwą inteligencją będziesz co najmniej wiceprzewodniczącym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bardzo dobrze zrobili... Więcej takich akcji, być może wtedy ktoś zastanowi się dlaczego ludzie kradną paliwo.
jakby tobie takie jełopy ukradli 250 zł to pewnie byś nie krzyczał i nie dzwonil na policje, niech ci spuszcza paliwo z auta, albo zajeb...ią radio z samochodu to moze ktoś sie zastanowi dlaczego sprzet car- audio jest drogi... Zasciankowe myslenie Polaka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe w jaki sposób zatankował tyle paliwa w niecałe 20s ? Niezłe dystrybutory tam mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to jest Żyrzyn LUDZIE!!!!!!! tu maja zejeb.. paliwo i dystrybutory!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to byłem ja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...