Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bedlno Radzyńskie: Zjechał na drugi pas, prosto pod ciężarówkę. 38-latek nie żyje

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 listopada 2016 r. o 18:53 Powrót do artykułu
Jaka ciężarówka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Truck?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY TEN PSEUDOPIMAK MA MATURĘ - W PRZEDSZKOLU DZIECI MÓWIĄ W JĘZYKU POLSKIM BARDZIEJ POPRAWNIE - PANIE NACZELNY - SKĄD TACY POLONIŚCI - RODZINA ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Scania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę nie kłamać,bo policja nie zrobiła nic by rozładować całkowicie zablokowaną jezdnię.Samochody stały ,a policja jeżdziła tylko tam i z powrotem jakby się bawiąc krzykliwym oświetleniem.Udało mi się uciec za pogotowiem i pojechałem objazdem z Rdzynia na Wisznice.Usłyszałem w radio,że Policja kieruje na objazd z Międzyrzeca /30 km od zdarzenia/,natomiast w miejscu zdarzenia policja zachowywała się tak,jakby to było zadanie sołtysa.Naprawdę kompromitacja policji i mediów ,które kablują fałszywą informację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***iledzisiaj.pl/index.php/112-radzyn/8408-smiertelny-wypadek-na-k19-w-bedlnie-radzynskim-droga-zablokowana.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam, nie było żadnych sensownych informacji w sprawie objazdu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...