Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie Burmistrzu, cała uczciwa, myśląca Polska z Panem. Tak trzymać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie burmistrzu, cała uczciwa i myśląca Polska jest przeciwko panu i tej fałszywej propagandzie którą pan próbuje ludziom przekazać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Czy człowiek chory obnosi się ze swoją chorobą"? Dobre pytanie panie burmistrzu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Burmistrzu cała uczciwa myśląca Polska pyta dlaczego pan milczy w sprawie pedofilii w kościele katolickim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jest jak wioskowe wykształciuchy awansują na urzędy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie robił problemu po śmierci Jerzego Waldorffa, że był homoseksualistą?? A co miał zrobić? Wykopać grób i bezcześcić ciało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj moja 8-letnia po przeczytaniu tego plakatu, po przeczytaniu tego plakatu, zapytała mnie co to jest seks grupowy i sadomachonizm. I co jej teraz mam odpowiedzieć? Burmistrzowi już naprawdę się poprzewracało w głowie, żeby coś dawać zgodę na takie plakaty! Ja nie widzę w nim katolika raczej osobę szerzącą zło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy gdyby burmistrz miał w swojej rodzinie takiego "chorego", to też zgodziłby się na taka wystawę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koltuneria i tyle. Wstydzcie sie za taka wladze. Nie wsadzajcie burmistrzu nosa pod cudza koldre bo ktos moze baka puscic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parę lat wstecz dziwiłbym się, że tej debilnej Fundacji nikt nie zgłosił do prokuratury, ale dziś do tępaków trzeba się przyzwyczajać. Im się nie da w żaden sposób wyjaśnić homoseksualizmu, bo są po prostu betonem nie do zburzenia. A ja studiowałem na KUL z lesbijką :P ...Fajna była! Nie wiem, czy przypadkiem celibat nie oznacza zakazu współżycia z kobietą i stąd inne przyjaźnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Burmistrzu , jeden odważny się znalazł , i mówi prawdę . Wklejcie sobie w google "Dr Paul Cameron"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można być tak ograniczonym i nienawistnym. Gorąco polecam zgłaszać stronę Fundacji Życie i Rodzina na Facebooku za szerzenie nienawiści. Co do burmistrza, ten "człowiek" powinien zostać usunięty ze swojego miejsca w trybie natychmiastowym. NIE dla chamstwa i zacofania!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opinia doktora Camerona jest niestety jedynie opinią jednostki w dodatku uprzedzonej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dewiantów należy leczyć , a nie reklamować . Brawo Panie Burmistrzu , Podajcie numer KRS tej fundacji !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie lubię tych świetoszków,ale tu Pępek ma racje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gejowstwo jest często obecne wśród ważnych person kościła rzym-kat.  pan ksiądz dariusz kruczyński dyrektor caritas w ełku – cała prawda i jego patologie  ******zbigniewstonoga.eu/2016/10/dariusz-kruczynski-caritas-cala-prawda-patologie  ***s://youtu.be/3ks6cyab9ng
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kler sam na siebie sidła zastawia. I Panie Jerzy, ma Pan rację, że nie należy się obnosić ze swoją chorobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie po to został Pan przez nas wybrany, żeby nam teraz taki obciach robić na całą Polskę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STWÓRCA JAK CHCE KOGOŚ UKARAĆ TO ODBIERA MU ROZUM. I JAK TAKI MOŻE RZADZIĆ MIASTEM. ON NIE WIEM CZY MA PREDYSPOZYCJE BYĆ KOŚCIELNYM (PRZEPRASZAM TYCH CO ZAJMUJĄ SIĘ TĄ PROFESJĄ)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...