Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Grabowiec: 41-latka uderzyła autem w łosia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 sierpnia 2016 r. o 09:56 Powrót do artykułu
Który z leśników dostał mandat za nieupilnowanie zwierzaka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierdoleeennnie o szopenie.Jak zwierzę wtargnie bezpośrednio pod auto to kierowca nie ma żadnych szans!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi jelonek wpadł na Vito na Witosa koło Aliplastu w Lublinie. Gdybym jechał osobówką to po mnie. Na szczęście tego dnia jechałem busem. Dziesięć lat później na to samo Vito pod Selgrosem na JP II. Nie ma żartów. Jak wleci wam do środka z kopytami to koniec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma takiego gminy, jak Ulan. Jest tylko gmina Ulan-Majorat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak by to był kuń lub ktowa rolnika Ooooo toby był młyn na wodę . Policja prokurator ochrona zwierząd no i kara musi być pier.....ol brata swego aż koszula spadnie z niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...