Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Napadnięci w drodze na mecz. Starcie kibiców pod Radzyniem Podlaskim na krajowej "19"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 kwietnia 2017 r. o 11:42 Powrót do artykułu
Czy oni nie mogą tego robić w miejscach wyznaczonych? Zero pomocy, interwencji, wsparcia i poparcia? To debile i nie wolno ingerować w takie schadzki. Muszą pozabijać się wzajemnie i do póki nie zostanie jeden nie wolno ingerować. Ludzie! Tu nie można siebie okłamywać. To chore głowy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibice z Radzynia!!!:):):):):)ubawiłem sie po pachy,nie wiedziałem że w Radzyniu taka gangsterka:):):):):):):):):):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bydło - zamiast na mecz - trzeba wywieźć do kamieniołomu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co atakować skoro tamci mieli obstawę policyjną ? z mojej perspektywy wygląda to tak ze chcieli udać że robią akcję ale się zbytnio nie narażać.. że niby policja przeszkodziła.. ustawić to się może Legia z Lechem a nie wsiowe huligany. nie musicie wszystkiego małpować.. od bojek macie swoje potańcowki w remizach i tego się trzymajcie. Pozdrawiam serdecznie. Zygfryd z Warszawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nasi Policja zatrzymała prowincjonalnych kibiców. A co z Tym co zabili kibica ze Stalowej Woli. Zatrzymano Ich czy oddychają dalej świeżym powietrzem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buraki wyszły na jezdnię z okolicznych lasów, mieli okazję do pokazania się dobrze że dostali po odbytach cioty jedne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poniżej krytyki. Bractwo, które uważa, że jest fajne. Ani fani sportu, ani sportów walki. Nie rozumiem jaką przyjemność można mieć z bicia drugiego człowieka. Żenada i wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buractwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że posiadzą za to i prędko nie wyjdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy wy wszyscy mocni jesteście anonimowo, w oczy w oczy to powiedzcie chłopakom: )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibole - mieniący się prawdziwymi patriotami - a w rzeczywistości to kolesie którzy szukają komu tu dać w mordę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja powinna ochraniać mnie i moja rodzinę. Bandyci niech się wzajemnie powybijają. Takie powinno być prawo. I sprawiedliwość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lubartowie dziś Meus. To lokalne święto kultywowane kiedyś przez pracowników byłej już Huty Szkła, teraz słabiej. Polega na marszu w plener najczęściej nad Wieprz lub na Kariery, ognisko i te sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BTW taki element to kolejny dowód na to, że reforma szkolnictwa jest potrzebna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli Bóg chce kogoś ukarać to mu rozum odbiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy wy wszyscy mocni jesteście anonimowo, w oczy w oczy to powiedzcie chłopakom: ) o to żeś zablysnał.. identyfikujesz się z tymi debilami czy jak ? równie dobrze mogę powiedzieć małpie w zoo żeby gownem nie rzucala.. ugryzie, wiem o tym to do klatki nie wejdę.. to nie kwestia odwagi tylko myslenia.  Argument godny debila, równie dobrze mogę powiedzieć że każdy z nich to wydyganiec bo w grupie zaatakowali.. no co innego gdyby sam się zaczaił.. jeden z drugim a tak to tchórze mocne tylko w ekipie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacy wy wszyscy mocni jesteście anonimowo, w oczy w oczy to powiedzcie chłopakom: ) Czemu chłopakom? Ah,wszystko jasne,ono są odważni tylko w grupie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otoczyć nie pozwolić uciec i spokojnie obserwować jak się leją i czy któryś nie chce uciec, a jak ucieka to pałą przez łeb i z powrotem do kółeczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jak kibic umrze to przyjeźdza śmieciarka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...