Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nauczycielka usłyszała straszną diagnozę. Potrzebna jest pomoc

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 marca 2018 r. o 17:29 Powrót do artykułu
Proszę jechać do Gliwic to najlepszy w Polsce Instytut Onkologiczny. Byłam tam leczona, opieka cudowna , lekarze i profesorowie wspaniali. Tam się leczyć to naprawdę sama przyjemność. Proszę źle nie zrozumieć bo nikt nie chce przechodzić najgorszą z chorób ale trzeba być dobrej myśli i powierzyć tym którzy są na górze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Choroba straszna i oby byla na czas wykryta i leczona w najnowocześniejszy sposób. Na glejaka zmarła moja teściowa, którego wykryto dopiero jak straciła władzę w nogach, a wcześniej lekarze sugerowali zmiany psychiczne na skutek przekwitania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja Teściowa ma glejaka wielopostaciowego IVst choruje od 2016 r  Miała operacje i radioterapie z chemią w tabletkach .Teraz była wznowa ale też udało się z operować, czekamy na chemię. Lekarze w szoku że tak długo żyje,nie dawali jej szans , a jednak cuda się zdarzają trzeba mieć dużo wiary w siebie .Życzę wszystkoego dobrego wszystkim chorym na tą okropną chorobę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy państwo, sam wspieram takie akcje i tutaj także dołoże swoją cegiełkę... Myślę, że warto wspominać przy różnych okazjach o tym, że są w naszym kraju towarzystwa, które za stosunkowo nie wielką składkę ubezpieczają ludzi od takich poważnych zachorowań i w razie takiej strasznej giagnozy wypłacają od ręki pieniądze na leczenie. Nikt ludzi nie uświadamia. Nie całe 80% wszystkich zgonów w Polsce spowodowane jest nowotworami, udarami i chorobami serca... Ale o wypadkach na drogach w mediach poświęca się bardzo dużo czasu gdzie to zaledwie promil przyczyn zgonów w naszym kraju. Myślę że rolą mediów jest też pisać o takich rzeczach. Ps. Czekam na falę komentarzy z hejtem w treści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Szczecinie w szpitalu na Arkońskiej lekarz Leszek Herbowski jest bardzo dobry w operacjach glejaka .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rząd polski woli okradać POLAKÓW w milionach jak pomagać WSTYD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój mąż jest bioterapeutą i wyleczył kilka osób z tej choroby, jestem tego naocznym świadkiem. Kochani, korzystajcie z metod naturalnych, skuteczność jest bardzo wysoka przy braku skutków ubocznych. Zajrzyjcie na stronę bioterapia org.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieto nie chrzań głupot nie ma żadnego przypadku wyzdrowienia. Glejak to wyrok! Jedyne co można to wydłużyć życie to choroba nieuleczalna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzymam kciuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że czegoś nie wiesz, nie znaczy, że tego nie ma. Czasem warto trochę szerzej otworzyć oczy. Znam kilka osób, które miały ten sam wyrok, a żyją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glejak jest nieuleczalny!Moja bliska osoba z rodziny zmarła po 9 miesiącach od wykrycia, a naprawdę też wierzyliśmy w cuda i cuda robiliśmy żeby ją ocalić. Do tej pory nie umiem się pozbierać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie słyszałam aby ktoś wyzdrowial mając glejaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Radzynia do Wąwolnicy jest bardzo blisko, proszę pojechać całą rodziną i oddać się w ręce najlepszej lekarki Matce Bożej Kębelskiej na pewno Ona pomoże. Proszę porozmawiać z proboszczem albo księdzem Janem oni nie odmówią pomocy i modlitwy. Przeszłam też jedną z tych chorób więc wiem co może pomóc , wiem ile każdego roku jest uzdrowień i od mojej operacji jak tylko mogę to jestem na mszy świętej. Kolejki o odprawienie mszy są bardzo długie ale w takiej sytuacji na pewno coś księża poradzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Mój mąż jest bioterapeutą i wyleczył kilka osób z tej choroby, jestem tego naocznym świadkiem. Kochani, korzystajcie z metod naturalnych, skuteczność  jest bardzo wysoka przy braku skutków ubocznych. Zajrzyjcie na stronę bioterapia org.pl
 tak a poźniej problemy duchowe. bioterapia jest gleboko zakorzeniona w medycynie chińskiej, czakry itd.  nie polecam. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tej akcji do przodu jak zwykle jest Skarb Państwa bo od każdego SMSka zainkasuje 1,15 złotego tytułem podatku VAT. A że na leczenie nie da choć powinien (Pani nauczycielka ma z pewnością ubezpieczenie w ZUS), to co tam... Skarb Państwa ma duże potrzeby a Pani nauczycielka jest obecnie dla niego ciężarem. Taka prawda, prosze po mnie nie jechać. Współczuję ale zachłanność "fiskusa" każe mi pisać takie komentarze aby uświadomoć bezdusznośc państwa polskiego, które umierającej kobiecie zabiera 23% darowizny... A państwo, to przecież my...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam Klinikę Neurochirurgii 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Bydgoszczy tamtejszy zespół pod kierownictwem Prof.Marka Harata ma olbrzymie doświadczenie w leczeniu glejaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Radzynia do Wąwolnicy jest bardzo blisko, proszę pojechać całą rodziną i oddać się w ręce najlepszej lekarki Matce Bożej Kębelskiej na .................................. MOJEJ CÓRCE POMOGŁA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pewno taki komentarz pomoże Pani Renacie masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma teścia prokuratora, szwagra asesora a maż pracuje w Policji w śledczej w Lublinie na ul. Okopowej i jeszcze proszą o pomoc na biednego nie trafiło, niech Artur załatwi zonie PSK chyba szpitali klinicznych w Lublinie nie brakuje a maja renomę światowa !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo zdrowia i modlitwę mogę za panią ofiarować. Ręce do góry, proszę Tymi głupimi komentarzami się nie przejmować, zawsze są czarne owce. Pozdrawiam i wiary zyczę. BEDZIE JESZCZE DOBRZE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...