Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Plac zabaw czy klatka? Nietypowa konstrukcja w Radzyniu Podlaskim. "To jest praktyczne"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 października 2017 r. o 20:21 Powrót do artykułu
Wielkie mi halo. To stoi i sprawdza się od dobrych kilku lat!! Raptem ktoś się obudził, że co?? Dziwne?? Cieszę się, że mój syn nie wykopał kociego g....wienka z piasku bo są drzwi które można zamknąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę,że to powinien być tylko i wyłącznie plac dla dzieci i wnuków wszelkiej maści prezesów,radnych i innych dygnitarzy tego nowatorskiego miasta.A gdzie hULSKINGA organizacja praw człowieka albo ten twór rZYCZNIK pRAW dZIECKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Cieszę się, że mój syn nie wykopał kociego g....wienka z piasku bo są drzwi które można zamknąć."...a bananka podajesz mu prze kratki,czy wchodzisz na kucaczka do środka?Ps:kotek twoje drzwi to przejdzie tak gładko,że nawet oczko z drucika nie wyciśnie z niego g....wienka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dziwi mnie fakt nagłej popularności. Szczególnie w czasach, kiedy grodzi się wszystko na potęgę. Klatka dla dzieci, czyli ogrodzony stalowym płotem plac zabaw, jakich wokół pełno, a ponadto przykryty dachem, powinien raczej w oczach Polaków budzić uznanie. Jest jednak inaczej i to ten fakt budzi moje zdziwienie".............Jak się nie odróżnia wiaty od klatki,płotu od muru to można się faktycznie zdziwić.A Pan radny to jak mieszka?!Za kratą z dachem czy za płotem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, bo teraźniejsze matki rodzą takie wściekłe dzieci, ze lepiej je trzymać za kratkami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grodzi się aby dzielić. Życie na grodzonym osiedlu zdaje się być nowobogackim bardzo ekskluzywne, jednak na dłuższą metę, robią się Ci ludzie osaczeni. Bo nie mają prywatności jak w indywidualnym domu na posesji, ale jednocześnie są stygmatyzowani bo bram wejściowych do i z kompleksu jest zazwyczaj niewiele. A najgorzej jeśli jest jeszcze w takim kompleksie tysiąc kamer. Ludzie jak zwierzęta. W klatkach. Bezpiecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha, ha jestem robotem i oszukałem Dziennik Wschodni bo zaznaczyłem że nie jestem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech się patologia za młodu oswaja z kratami . Radzyń to stan umysłu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W USA takie klatki ( bez dachu ) są od lat na porządku dziennym. Grają tam w tych klatkach w basket i USA nie zawaliły się. Dookoła jest ulica , jeżdżą auta a dzieci i młodzież zażywa sportu. Nie ma to jak AGOROWA agitka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To pieniądze spółdzielców, ich grunt i bardzo dobrze chronią swoje majątki. Jestem za tym, aby były zamykane i chronione przed okoliczną hołotą z ich idiotami rodzicami charkającymi, plującymi, rzucającymi pety i flaszki przy pilnowaniu swoich wy..erdków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem nie ma w tym nic złego. Bardzo dobre rozwiązanie, przynajmniej psy i koty nie załatwiają się w piaskownicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym wszystkim którzy krytykują pomysł życzę aby ich dzieci wykopały kocie ...wienko i przyniosły do domu pokazać rodzicom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest bardzo dobry pomysł. W Niemczech takie przyblokowe piaskownice są na porządku dziennym ☺
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie przy bloku jest ogrodzona piaskownica. Koty i tak do niej srają, bo zawsze ktoś zostawi uchyloną bramkę. Możemy sobie stawiać płoty i klatki, ale i tak zawsze będzie to żenująco brzydka ułuda bezpieczeństwa, czystości i czego tam chcecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...