Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Strażacy Roku": Najlepsi z Juliopola

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 maja 2017 o 10:45 Powrót do artykułu
Gratulacje. Cieszę się ogromnie, ze w mojej gminie mamy taką drużynę. Ciekawe co na to Wójt Dawidek, bo jakoś go tam nie widać. Pozdreawiam S.C.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
JULIOPOL - liczba ludności w 2011 - 319. Ich OSP otrzymała 5500 głosów? Ciekawe...
0
Kampania wyborcza w toku. Metody wciąż te same. Ludzie wciąż naiwni.
0
A gdzie strażak Pawlak przecież załatwił gaśnice w każdym samochodzie ?!
0
A gdzie naczelny gminny komendant Rysiek Mróz
0
ale chłopaki z psl zrobili w gminie siemień za***enie. chyba nasze władze troszeczkę zaspały. panie marszałku dlaczego pan ich wcześniej nie uprzedził o swojej wizycie w juliopolu? no nieładnie.
0
JULIOPOL - liczba ludności w 2011 - 319. Ich OSP otrzymała 5500 głosów? Ciekawe... może ktoś się ustosunkować do tych liczb?
0
To kto te esemesy wysyłał?
0
Ten Świć to ze Spóldzielni Kólek Rolniczych w Siemieniu?
0
Po I mamy 2017 rok a nie jak napisałeś 2011, Po II nikt nie powiedział, że głosują tylko mieszkańcy Juliopola Po III nikt nie powiedział, że głosować można tylko jeden, dwa czy trzy razy, niektórzy zapewne głosowali kilka – dziesiąt czy nawet setek razy. No i mamy wynik, nikomu tego nie zabraniano, skoro tak można to czemu nie korzystać?
0
PSL przegrał wybory w Siemieniu, więc wezwano posiłki :)
0
Czyli ile wydano kasy na 5500 głosów?
0
Grill za 9 paczek? prywatnie czy ze służbowej karty :)
0
Zgarneli prawie 1/3 głosów i "– Nie potrafię powiedzieć, jak nam się to udało. Po prostu mamy dużo znajomych, także w innych jednostkach (!!!!!), stąd taki wynik – mówi Kamil Paśnik, naczelnik OSP Juliopol."
0
Prezes "Bandzior" krótko trzyma jednostkę i potrafi lobbować.  Myślę , że każdy musiał wysłać po ileś tam ems aby osiągnąć cel . Sam głosowałem na nich , zasłużyli na ten tytuł .
0
Stefan - To teraz Prezes jednostki ochotniczej strazy pożarnej zajmuje się lobbowaniem? Możesz opisać ten proces? Inne JEDNOSTKI PSP I OSP sa zainteresowane tematem !!!
0
Kolega stefan chyba nie zna naszego Prezesa. Jestem strażakiem OSP Juliopol i nigdy nie miało miejsce "lobbowanie" jak to nazwales. Jestesmy druzyna i wspolnie walczymy o kazdy nasz sukces.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: