Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ukradła 500 zdrapek, bo chciała wyjechać za granicę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 stycznia 2018 r. o 09:30 Powrót do artykułu
no proszę jak ludzie nie dostają 500+ to żyją dzięki piżdzielcom w biedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leming jeszcze tutaj? Wypad do Kanady cieciu. Wreszcie polskie rodziny nie muszą opuszczać kraju. A peowski złodziej zawsze znajdzie wymówkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozwalają mnie te pisowskie lemingi;).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w SB ,jestem w PiS,a wy możecie mnie cmoknąć w zwis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
no proszę jak ludzie nie dostają 500+ to żyją dzięki piżdzielcom w biedzie
 Za czasów po nie było 500+, a ludziom żyło się dostatnio?. Wszyscy kradli bezkarnie?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak informacji ile losów było wygranych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem w SB - po pierwsze skończ liceum synu Kodowca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kopiący w barierki napisał:
undefined napisał:
no proszę jak ludzie nie dostają 500+ to żyją dzięki piżdzielcom w biedzie
Za czasów po nie było 500+, a ludziom żyło się dostatnio?. Wszyscy kradli bezkarnie?.
 ja nie kradłem za czasów po a teraz z kolei musze zapieprzać na czyjeś bachory, jak nie miałem tak dalej nie mam, a teraz jeszcze gorzej, bo nie mam już siły zapieprzać na cudze bachory
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każda sprzedana zdrapka zostaje zeskanowana w terminalu,nawet jeśli któraś ze skradzionych będzie wygrana,to i tak nigdzie nie wypłaci się wygranej,bo będzie w systemie jako nieaktywna. Ale głupota ludzka jest nieskończona jak mawiał taki jeden noblista.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hejt napisał:
kopiący w barierki napisał:
undefined napisał:
 no proszę jak ludzie nie dostają 500+ to żyją dzięki piżdzielcom w biedzie
Za czasów po nie było 500+, a ludziom żyło się dostatnio?. Wszyscy kradli bezkarnie?.
ja nie kradłem za czasów po a teraz z kolei musze zapieprzać na czyjeś bachory, jak nie miałem tak dalej nie mam, a teraz jeszcze gorzej, bo nie mam już siły zapieprzać na cudze bachory
 Pewnie wrobiła cię jakaś "w cudzego bachora". No pewnie nie bez podstaw. Wyratują cię tylko badania genetyczne, albo...,psychiatryczne. Rozwiąż ten problem, bo rzeczywiście bardzo dużo kosztują cię te "jęki" na forach. Jesteś biedny, skrzywdzony, pewnie przez PiS. POwinieś POrozumieć się z POsłem Butką, on zbiera skargi od osób skrzywdzonych przez rządy. Tylko najpierw wyniki badań!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...