Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadł z drogi i rozbił się na drzewie. 40-latek w szpitalu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 grudnia 2017 r. o 10:57 Powrót do artykułu
LBI sie zgadza. Brak BMW bo pirat nie był wioskowy oraz był wiekowy. Reszta to tradycja sobotnich nocy na prowincji RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co tutaj jest do ustalania?. to jest wina drogi- to "oczywiste", że zarząd drog powinien wypłacić odszkodowanie. nie dosyć, że w gminie Łuków, to jeszcze na łuku drogi. droga sama wy***yła samochodowi (nie kierowcy) z pod kół. nie ma tu winy kirowcy. może powinien przejść kurs pilotowania aut latających?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto tak blisko posadził te drzewa aby przeszkadzały w jeździe ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Umiecie czytać? Koleś jest z gminy Łuków więc tradycyjnie: LLU. Olszewnica to w gminie Kąkolewnica LRA. Gdzie tu jest LBI ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie co, patrzeć się nie da na te komentarze. nie daj boziu żebyście sami coś takiego przeżyli kiedyś i to nie z własnej winy jak ja kilkanaście miesięcy temu. nie dość, że właśnie wszędzie podejrzenia osób trzecich że to przeze mnie, to jeszcze brak odszkodowania bo się firma odszkodowawcza tak postarała, że pożal sie boże. od razu trzeba było wziąć cru.pl jak to później zrobiłem, to oni przynajmniej są związani jak to prawnicy jakimś przyrzeczeniem, mają nad sobą jakieś izby od kontrolowania. kto te odszkodowawcze kontroluje? nikt. zwykli domokrążcy mydlący oczy i nic więcej. znajomej też zaproponowali taką ugodę że nawet połowy leczenia po wypadku z nieswojej winy by za to nie opłaciła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...