Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zderzenie pociągu z tirem na przejeździe kolejowym. Zablokowana linia do Warszawy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 listopada 2017 r. o 11:25 Powrót do artykułu
Taki objazd..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głąb z TIRa powinien zostać obciążony stratami finansowymi przewoźnika. Przywalić mu tak ze 100tys złotych, to będzie nauczka dla podobnych głąbów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ćwoków ci w wolsce dostatek. Niebezpiecznie groźnych ćwoków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brak sygnalizacji swietlnej ,zła widoczność ,pozrywane i nieczytelne oznakowanie ,wznowiony róch pociągów.sam jechałem i się dziwiłem,rze moze dojsc do tragedi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do ap: zapomniałeś o jeszcze jednym szczególe: niezachowanie szczególnej ostrożności przed przejazdem przez kierowcę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kary są za małe, ludzie wolą ryzykować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burak jechał ciężarówką ... buraka znaki nie tykają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość winy jest zapewne po stronie kierowcy tira. Ale ja sie pytam: Czy kierownik parowozu zrobił cokolwiek żeby uniknąć tego wypadku? Czy po prostu bezmyślnie przypier dolił cętralnie w auto?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktos widzi tam Parowoz ???? poprzedni komentarz jest chyba nie do tego wypadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ap: róch? rze? Do tragedii już doszło - Twoja pisownia!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej juz pojechac Polskim Busem do Warszawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale podróżni maja miny na fotkach :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wystarczyło podczas modernizacji linii odbudować istniejący kiedyś drugi tor....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Większość winy jest zapewne po stronie kierowcy tira. Ale ja sie pytam: Czy kierownik parowozu zrobił cokolwiek żeby uniknąć tego wypadku? Czy po prostu bezmyślnie przypier dolił cętralnie w auto?
 A co mógł zrobić mechanik, skoro droga hamowania pociągu przy tej prędkości i masie to około 800 - 1000 m?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Cris: Aż tak źle to jeszcze nie jest. Przecież mogło być "róch pociąguf".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby był drugi tor to w razie co maszynista miałby gdzie zjechać. A tak to tylko chamowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcy tirów....kiedyś to była elita,a teraz?Kompromitacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parowóz ?, " cętralnie" .Dobrze się czujesz? Ukończyłeś podstawówkę ty upośledzony Udefined?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałam tym pociągiem. Dobrze, ze żyjemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Gdyby był drugi tor to w razie co maszynista miałby gdzie zjechać. A tak to tylko chamowanie.
 Od razu widać, żeś CHam i prostak. Co ma Hamowanie pociągu do położenia zwrotnicy, której mechanik nie przestawia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...