Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Napadli salon gier, zabarykadowali się w środku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 grudnia 2016 o 16:39 Powrót do artykułu
Pytanko do autora,dlaczego ten artykuł jest zamieszczony w zakładce Puławy? Ryki to oddzielny powiat
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Funkcjonowanie takich salonów jest nielegalne. Czemu policja za legalnie płacone podatki jeździ na interwencje chronić majątek przestępców. Niech się okradają. Nielegalny biznes - ich strata.
0
Sam osobiście rozmawiałem kiedyś z red. naczelnym na temat "podciagania" Ryk pod Puławy. Niestety nie uzyskałem merytorycznej odpowiedzi oprócz potwierdzenia ze piszą o Rykach i całym powiecie w innej zakładce... dlaczego? ani DW ani my tego nie wiemy. Można też pisać Lublin pod Swidnikiem...
0
jak ktoś okrada złodzieja to trzeba aż o tym artykuł pisać? Wycenił straty? Za nielegalne złodziejskie automaty? Celni powinni już je dawno zabrać i dopie.. kare. Wtedy też by płakali że ich okradli ?
0
Może policja w Rykach nie wie że sutomaty są nielegalne
0
Ryki to taka dziura, że nawet w DW nie ma miejsca dla nich tylko trzeba podpinać pod inne powiaty.
0
Nie wiem, jak czytam takie wiadomości to zastanawiam się że choroba szalonych krów to przy tym wyczynie jak przeziębienie.... Czy wy - młodzi durnie - macie coś pod kopułą, czy tylko galaretę zamiast mózgu. Jezu, widzisz i nie grzmisz..... głupota do sześcianu i to rodem z Ryk.
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Funkcjonowanie takich salonów jest nielegalne. Czemu policja za legalnie płacone podatki jeździ na interwencje chronić majątek przestępców. Niech się okradają. Nielegalny biznes - ich strata.
To czemu funkcjonują skoro mamy takie państwo PRAWA?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: