Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Na tym skrzyżowaniu nawet przejechanie od mleczarni do basenu graniczy z cudem ,a o przejścu przez pasy nie wspomnę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czesto jadąc autem lub rowerem na basen jestem zmuszona jechać ul. piaskową bo nie moge przejechać przez skrzyżowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barany więcej świateł róbcie to się nie będzie dało jeździć samochodem. A poza tym to się włącza myślenie a nie zapier**** na przejście mając słuchawki na uszach i patrząc w telefon. I wielkie mi halo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamontowanie świateł w tamtym miejscu to będzie coś strasznego dla kierowców. Czwarte światła to jednak za dużo, tym bardziej, że tuz przed przyjściem jest radar. Owszem zgadzam się, że coś z tym trzeba zrobić, może jakaś wysepka, albo światła które będą się włączały po przyciśnięciu przycisku przez przechodnia czy coś w tym rodzaju. Dodatkowo można by było lepiej oświetlić to przejście. Niby jest tam szkoła i basen, ale to przejście nie jest wcale aż tak często uczęszczane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja powinna zacząc sypać mandaty bezmyślnym pieszym którzy włażą na przejście mając słuchawki w uszach(to samo rowerzyści) lub którzy gapią się w ekran telefonu. Czasami taki pieszy wtargnie na przejście od tak bo przecież " ma pierwszeństwo" tylko samochód jadąc choćby i te 50 km/h nie zatrzyma siew miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś czas temu w deblinie na przejeździe kolejowym zginęła dziewczyna którz przejeżdzając przez przejazd miała słuchawki w uszach. Oczywiscie wina drużnika że nie opuścił rogatek ale do jasnej cholery gdyby tych słuchawek w uszach nie miała to by usłyszała że zasuwa w jej kierunku kilkadziesiąt ton stali!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barany więcej świateł róbcie to się nie będzie dało jeździć samochodem. A poza tym to się włącza myślenie a nie zapier**** na przejście mając słuchawki na uszach i patrząc w telefon. I wielkie mi halo
  Dokładnie tak, łatwiej jest jednak przyłożyć mandat kierowcy za niezapięte pasy, nie włączne światła niż ganiać się z gówniarzem który zakłada słuchawki i lezie przed siebie jak koń z klapkami na oczach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barany i barany ....kto cie chowal kozi synu,nas obchodzi twoj 30 golf ze szrotu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam to widzę kto pisze i z jakiego miejsca. Jestem kierowcą ale i pieszym. jeżdżę codziennie tym skrzyżowaniem i codziennie myślę o moich dzieciach które przechodzą tymi pasami. Nie zdajecie sobie sprawy co czuje rodzic który wyczekuje telefonu od swojego dziecka wracającego ze szkoły przez tak ruchliwe przejście. Nie interesuje mnie że kierowcy będą się niecierpliwić, zawsze się niecierpliwią, takie czasy wszędzie nam się spieszy.Po Warszawie musieli się nauczyć jeździć to i tu się nauczą. Chodzi o przejście na przycisk czy to tak wiele????? Do kolejnego marketu zjazd i światła byłyby wskazane ale dla bezpieczeństwa zwykłych ludzi po co!!!!! LUDZIE NIE MA NIC WAŻNIEJSZEGO OD ŻYCIA LUDZKIEGO!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy masz sluchawki czy ich nie masz kierowca musi zwolnic przed przejsciem. Na przejsciu dla pieszych jestem jak święta krowa i kierowca musi na mnie uwazac. Pomijając fakt ze nie pierwszy raz sie spotkalam z tym ze nie jedna osob za*ierdala i w miescie nie zwalnia przed ktorymikolwiek pasami mimo tego ze jestem w polowie przejscia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie tak, łatwiej jest jednak przyłożyć mandat kierowcy za niezapięte pasy, nie włączne światła niż ganiać się z gówniarzem który zakłada słuchawki i lezie przed siebie jak koń z klapkami na oczach. 
Jak czytam to widzę kto pisze i z jakiego miejsca. Jestem kierowcą ale i pieszym. jeżdżę codziennie tym skrzyżowaniem i codziennie myślę o moich dzieciach które przechodzą tymi pasami. Nie zdajecie sobie sprawy co czuje rodzic który wyczekuje telefonu od swojego dziecka wracającego ze szkoły przez tak ruchliwe przejście. Nie interesuje mnie że kierowcy będą się niecierpliwić, zawsze się niecierpliwią, takie czasy wszędzie nam się spieszy.Po Warszawie musieli się nauczyć jeździć to i tu się nauczą. Chodzi o przejście na przycisk czy to tak wiele????? Do kolejnego marketu zjazd i światła byłyby wskazane ale dla bezpieczeństwa zwykłych ludzi po co!!!!! LUDZIE NIE MA NIC WAŻNIEJSZEGO OD ŻYCIA LUDZKIEGO!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy masz sluchawki czy ich nie masz kierowca musi zwolnic przed przejsciem. Na przejsciu dla pieszych jestem jak święta krowa i kierowca musi na mnie uwazac. Pomijając fakt ze nie pierwszy raz sie spotkalam z tym ze nie jedna osob za*ierdala i w miescie nie zwalnia przed ktorymikolwiek pasami mimo tego ze jestem w polowie przejscia.
Gościu!  Zapamiętaj sobie na całe życie - nie jesteś na przejściu jak święta krowa!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w tych wypocinach nie zapytano żadnego mieszkańca okolicznych ulic, który na co dzień spotyka się z trudem korzystania z tego skrzyżowania. Opinie wydają osoby, które zwyczajnie chyba nigdy w tym miejscu nie były. Przypominam, że oprócz faktu, że jest to skrzyżowanie miejskie z drogą krajową, którą dziennie przejeżdża masa samochodów na trasie Lublin-Warszawa, ogromna ilość tirów, autokarów itp. również z Ukrainy (mają oni w poważaniu radar), a policji w okolicy nigdy nie widziałem! Samo przejście jest problematyczne, a przejechanie graniczy z cudem (jedna z ulic jest pod znacznym kątem i część kierowców sobie nie radzi) kierowcy nawet stojąc w korku blokują przejazd skrzyżowaniem, policja nigdy nie kieruje ruchem. Ponadto basen obok i targ w czwartek to już totalny koszmar, bo wtedy mieszkańcy nawet nie mogą liczyć na sprawną komunikację tym skrzyżowaniem. TO istny dramat, że zgoda na światła obok, które prowadzą jedynie do supermarketu była jak się zdaje łatwizną a jeśli chodzi o funkcjonowanie, zdrowie i bezpieczeństwo obywateli - ma się to zwyczajnie w du... Jeśli więc ktoś chce się wypowiedzieć, to najpierw radze tydzień obserwować ruch w tym właśnie miejscu! Pozdrawiam serdecznie! Policji również radzę wziąć się do pracy, bo chyba zasiedziała się w nowej komendzie, albo zwyczajnie za bardzo skupiła się na łapaniu i karaniu przechodniów poza pasami ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mieszkam w Rykach 30 lat na palcach jednej ręki mogę piliczyć ile razy korzystałam z tego przejścia. Zawsze było niebezpieczne. Moim zdaniem najbardziej w całym mieście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...