Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A co mają powiedzieć mieszkańcy mieszkający ok 200 m od zdarzenia, dziękujmy tej osobie która zgłosiła pożar i zapobiegła wielkiej tragedii. A ten kto to zrobił będzie rozliczony przez LOS ŻYCIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty Guest i inni tylko Ci co siedzą i nic nie robią myślą, że wszystko tak łatwo przychodzi. Myślę, że nigdzie nie pracujesz, bo zwyczajnie Ci się nie chce, ale jak ktoś swoją ciężką pracą dojdzie do czegoś to takim jak Ty żal d........ ściska. Weź się jeden z drugim do roboty to też tyle (może) osiągniecie nieroby. A los was rozliczy za tą zawiść zazdrość tak ciężko się cieszyć że ktoś ma kasę . Polski Naród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to spadł meteoryt i zapalił ... ale raczej ktoś podpalił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był zamach. Proponuję powołać komisję śledczą w celu zbadania sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Interes z asfaltem nie wyszedł to się opony "podpaliły" Pewnie były ubezpieczone co...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To był zamach. Proponuję powołać komisję śledczą w celu zbadania sprawy.
Nie rób sobie jaj komunistyczna,czerwona swinio z zamachu,pierd olony, czerwony chamie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straszne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To musiał być zamach i tylko komisja może ustalić znanych już sprawców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reszte tych opon powinni wywieźć pod dom właściciela składowiska i niech sobie zrobi imprezke z fajerwerkami razem z kolesiami którzy mu zezwolili na to składowiko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na ludzką głupotę nie ma rady, wzbudzanie sensacji, okazja do publicznych wyzwisk. Co da obrzucenie wyzwiskami kogoś, kto pisze o zamachu ? Zacznie pisać mądrzej, nie sądzę, cieszy się że wzbudza sensację. Rozumiem zdenerwowanie, ale problem tkwi, gdzie indziej. Ja obawiam się skażenia, smród z palonych opon odczuwalny był jeszcze dzisiaj. Zostaje pytanie otwarte co dalej i jakie to będzie miało dla nas skutki ? Może Ktoś z Państwa udzieli jakichś rozsądnych wskazówek. Pozdrawiam - czytelniczka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było tam 1200 ton opon, czyli miałby z tego po pirolizie około: - 480 ton oleju opałowego - 360 ton sadzy (dla firm produkujących wyroby gumowe) - 150 ton złomu stalowego   Policzcie sobie jaka ogromna kasa poszła się jesbać ! http://www.przemekkainel.pl/publications/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było tam 1200 ton opon, czyli miałby z tego po pirolizie około: - 480 ton oleju opałowego - 360 ton sadzy (dla firm produkujących wyroby gumowe) - 150 ton złomu stalowego   Policzcie sobie jaka ogromna kasa poszła się jesbać ! http://www.przemekkainel.pl/publications/
Już liczę hurtem olej chodzi nie mniej niż 1800zł za 1000 litrów, olej ma gęstość 0,8g/cm3, wię te tony trzeba pomnożyć przez 1,25 480x1,25x1800zł=1.080 000zł   czyli bańka poszła z dymem aaa jeszcze sadza i złom   360x5 000=1.800 000 zł ale to w detalu tyle kosztuje sadza z Chin przyjmijmy więc tylko kolejną bańkę puszczoną z dymem   150x600=90 000zł     czyli śmiało można polwiedzieć, że facet popłyną na dwa miliony złotych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu potwornie smierdzi w Lublinie :( dopalaja co zostalo czy co??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu potwornie smierdzi w Lublinie :( dopalaja co zostalo czy co??
gorąco jest i twoja stara się rozkopała w łóżku :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego wszyscy piszecie ile stracił ? należy odwrócić pytanie i spytać ile zarobił,ściągając ze świata stare opony,szpejostwo i złom i nie martwić się o dalszą utylizacją. " problem się sam rozwiązał " a ile w kieszeni zostało ? wnet się okaże że następny kolczyk nam wyrósł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już liczę hurtem olej chodzi nie mniej niż 1800zł za 1000 litrów, olej ma gęstość 0,8g/cm3, wię te tony trzeba pomnożyć przez 1,25 480x1,25x1800zł=1.080 000zł   czyli bańka poszła z dymem aaa jeszcze sadza i złom   360x5 000=1.800 000 zł ale to w detalu tyle kosztuje sadza z Chin przyjmijmy więc tylko kolejną bańkę puszczoną z dymem   150x600=90 000zł     czyli śmiało można polwiedzieć, że facet popłyną na dwa miliony złotych śmieszy mnie to twoje liczenie strat :D w piątek ukradli mi z podwórka kłębek drutu stalowego wart 100 PLN a zamierzałem z niego zrobić siatkę za którą mógłbym śpiewać 1500 PLN "czyli poszło się pier***ić 1500 PLN tak??? chłopy też niech przeliczają straty w zbożach na mąkę albo jescze lepiej na makaron i chleb
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już liczę hurtem olej chodzi nie mniej niż 1800zł za 1000 litrów, olej ma gęstość 0,8g/cm3, wię te tony trzeba pomnożyć przez 1,25 480x1,25x1800zł=1.080 000zł   czyli bańka poszła z dymem aaa jeszcze sadza i złom   360x5 000=1.800 000 zł ale to w detalu tyle kosztuje sadza z Chin przyjmijmy więc tylko kolejną bańkę puszczoną z dymem   150x600=90 000zł     czyli śmiało można polwiedzieć, że facet popłyną na dwa miliony złotych
    śmieszy mnie to twoje liczenie strat :D w piątek ukradli mi z podwórka kłębek drutu stalowego wart 100 PLN a zamierzałem z niego zrobić siatkę za którą mógłbym śpiewać 1500 PLN "czyli poszło się pier***ić 1500 PLN tak??? chłopy też niech przeliczają straty w zbożach na mąkę albo jescze lepiej na makaron i chleb    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...