Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wracał z zabawy, do domu nie dotarł. Ciało 17-latka znaleziono kilka kilometrów od wsi

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 marca 2017 r. o 10:06 Powrót do artykułu
"Jestem z Wami modlitwą." módl się za siebie gmbazo.... zaczęłam chodzić na zabawy w wieku 25 l i żyję , mam rodzinę i dzieci. W wieku 16-17 lat pilnowałam nauki, zabawy poczekały....szalej dalej dzieciaczku i módl się żeby tobie nic się nie przytrafiło, bo to przecież wstyd matki słuchać, a później płacz czego ten a nie inny, bo inny spał w domu a nie włóczył się sam o 4 nad ranem, proste.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahahh, starszy 22 lata i nie wróci później niż o północy ? A jak będzie miał 30 to będzie mógł do 2? Śmieszne jest to co piszesz. To jest dorosły człowiek, niedługo założy rodzinę i też będziesz dzwonić i pytać czy wrócił na 12 do domu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle pełno hejtów z gimbazy. Ha ha ha tak właśnie, wraca o której chce ale nie siedzi bóg wie gdzie do rana. Jak by nie patrzeć teraz jest wśród żywych.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszne jest to co wy piszecie tylko nie bardzo wam teraz do śmiechu..... ze względu na waszego kolegę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Czy coś podobnego nie wydarzyło się parę lat temu z młodym człowiekiem z Puław? Zginął w niewyjaśnionych okolicznościach po wyjściu z dyskoteki?
Tak, to była słynna sprawa studenta Kamila. Tylko, że jego ciało było zmasakrowane i wyrzucone na środek szosy. A Mateusz nie miał zadnych obrażeń. Żadnych. A buty miał w błocie. Przestańcie wymyślać głupoty. Zobaczymy po sekcji ile miał promili. Położył sie żeby odpocząć i zasnął. Ziemia zimna i mokra. Ciało sie wychłodziło i już sie nie obudził. Winę za to ponoszą koledzy, którzy pozwolili mu iść samemu. Banda gnojstwa i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Winę za to ponoszą koledzy, którzy pozwolili mu iść samemu. Banda gnojstwa i tyle" przecież to tacy dorośli odpowiedzialni ludzie, tak się umieją wysłowić po tym artykułem....gdzież to była by ich wina....matki nie słuchają, ojca też maja słowa gdzieś.... od podstawówki wracają nad ranem i zawsze było dobrze więc czego teraz winni są oni, tacy dobrzy koledzy....bronią swoją du...pę tylko tu w komentarzach....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Xyz napisał:
Hahahahh, starszy 22 lata i nie wróci później niż o północy ? A jak będzie miał 30 to będzie mógł do 2? Śmieszne jest to co piszesz. To jest dorosły człowiek, niedługo założy rodzinę i też będziesz dzwonić i pytać czy wrócił na 12 do domu ?
Co cię tak śmieszy ? Takie śmieszne, opowiedz to rodzicom tego nieżyjącego chłopaka że jest chłopak który szanuje słowa rodziców ma 22 l i wraca o północy, moze to ich rozbawi...widac że to jakiś gnojek napisał chcący podbudować swoje ego jak to on dorosły jest....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
użytkownik niezarejestrowany napisał:
a ty zawsze wracalaś o 21 do domu ? myslisz,że jak będziesz kazała swoim dzieciom tak wracać to nic się nie stanie ? znałaś go? skąd możesz wiedzieć czy brał narkotyki czy jakieś inne dopalacze? ja go znałem i to bardzo dobrze od przedszkola.... i byłem przy nim jak go znaleźliśmy i jeszcze nikt nie wie co się dokładnie stało wiec skończ ***ić takie głupoty że rodzice się nim nie interesowali, chłopak chciał po prostu pobawić się w ostaki a co się dokładnie tam stało to nie dowie się nikt.....
do sojej matki ojca też mówisz na ty ???? jak coś ci nie pasuje tez im mówisz żeby skończyli ***ić. ty tez jesteś jednym z jego kolegów, bohaterów którzy teraz chcą się tu wybielić i opluwają innych, zamiast być z nim i pilnować go na zabawie. nie masz szacunku do starszych i pamietaj że ty też kiedys będziesz mieć dzieci i jak im nie postawisz wyraźnej granicy co można a co nie można to może się to podobnie zakończyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat nie byłem nie tej zabawie, i nie ponosi tu winy żaden z jego kolegów, ponieważ Mateusz wyszedł sam nie mówiąc nikomu gdzie idzie i po co idzie ?Też w krok, w krok nikt za sobą nie chodzi, miał tam dużo kolegów i do każdego mógł podejść, Nikt nie podejrzewał że to tak się morze zakończyć. Teraz jest każdy mądry bo pisze, że trzeba było go pilnować, to się może przydarzyć każdemu .... Ale mam juz dosyć co wy tutaj wypisujecię i nie chce się juz z wami kłócić... Bo przecież wy wiecie najlepiej co się stało, naćpał się zachlał itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karzdy gada wielkie teorie a kto poszedl go szukac? policja kiedy sie zainteresowala ? zainteresowala sie jak go znalezli, kazdy gada a ruszyc *** w bloto juz nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogromna tragedia. Niech spoczywa w pokoju..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobieto.. Ja mam 24 lata a nie 14, to ja napisałam komentarz o tym jak to każdy z zabawy  wraca o 3:30.  Gdyby mi matka kazała wracać o północy do domu w wieku 22 lat to bym ją wyśmiała. To jest dla mnie kadziroctwo mieszkać z matką w wieku 22 lat i tańczyć jak ona zagra.. niewiarygodne.. Niech się synek czym prędzej wyprowadzi do większego miasta, bo dostawnie nerwicy a co gorsza życia sobie nie będzie potrafił ułożyć.. szok po raz kolejny. Jaka gimbaza ? o co tu w ogóle chodzi ? kończę studia magisterskie i jestem inżynierem w renomowanej pracowni budowlanej. A niestety wchodzę w rozmowę z ludźmi wieszającymi pranie na drewnianym płocie pod chałupą ze strzechy, którzy za każdym razem kiedy nie potrafią powiedzieć nic mądrego wyzywają od ... gimbusów .  Nie macie nic mądrego do powiedzenia - nie piszcie nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
logotyp napisał:
Kobieto.. Ja mam 24 lata a nie 14, to ja napisałam komentarz o tym jak to każdy z zabawy  wraca o 3:30. Gdyby mi matka kazała wracać o północy do domu w wieku 22 lat to bym ją wyśmiała. To jest dla mnie kadziroctwo mieszkać z matką w wieku 22 lat i tańczyć jak ona zagra.. niewiarygodne.. Niech się synek czym prędzej wyprowadzi do większego miasta, bo dostawnie nerwicy a co gorsza życia sobie nie będzie potrafił ułożyć.. szok po raz kolejny. Jaka gimbaza ? o co tu w ogóle chodzi ? kończę studia magisterskie i jestem inżynierem w renomowanej pracowni budowlanej. A niestety wchodzę w rozmowę z ludźmi wieszającymi pranie na drewnianym płocie pod chałupą ze strzechy, którzy za każdym razem kiedy nie potrafią powiedzieć nic mądrego wyzywają od ... gimbusów . Nie macie nic mądrego do powiedzenia - nie piszcie nic.
ty i iżnier ha ha ha ha ha ha ha nawet się osmieszaj. Człowiek z wyższym wykształceniem umie się wysłowić, a ty jesteś zwykły burak, nawet nie umiesz się zwrócić do kobiety w wieku twojej matki. Do swojej matki też mówisz "kobieto" ? , a nie ty swoją matkę wyśmiewasz jak coś mówi do ciebie ha ha ha ha ha. Kobieto "inżynier" wygogluj sobie chociaż co znaczy słowo KAZIRODZTWO bo nawet tego nie wiesz, a siebie nazywasz "inżynierem" :D. Reszta to też tekst na poziomie podstawówka-gimnazjum i próba wywyższenia się, ciekawe z jakiej ty ziemianki piszesz swoje wypociny, co próbujesz tu zabłysnąć, że ktoś na płocie wiesza pranie. Zamilcz BURAKU !!! bo nie masz nic konstruktywnego do napisania, tylko wstyd przynosisz ludziom którzy są naprawdę wykształceni i mają tytuł inżyniera... Wracaj sobie o której chcesz z tych zabaw, pewnie śmiali się z ciebie w dzieciństwie i teraz wielką chojraczkę udajesz, że możesz sobie wracać o której chcesz :D wyrało się dziecko ze wsi i teraz próbuje pokazać jaka ona wolna jest. Bardzo zazdroszczę matce takiego syna który jest słowny i nie baluję całe noce. Ha ha ha ha ha ha rozbawiłaś mnie tym "kazirodztwem" :D ale jeszcze bardziej nazwaniem się "inżynier" ha ha ha ha ha ha bural zostanie burakiem nawet jak się nazwie "inżynierem"..... "D P.S. Zaimek "ty" celowo pisany z małej litery. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawa dla wszystkich hejterow... Znacie taki cytat „Kto z was jest bez grzechu, niech  pierwszy rzuci w nią kamieniem”.. lżej Wam innym nawrzucacie??????!!!!!!! Dajcie spokój tej rodzinie  !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co jest dziwnego w wracaniu tak późno z zabawy? Co to za róznica wrócić o godzinie 1 czy 3? To jest i tak późna godzina i taka sama noc. W każdym momencie naszego życia może się coś wydarzyć.. gdybym chciała wziąć narkotyki to bym je równie dobrze mogła wziąć o 21, o 23 i o 12 w nocy, tutaj nie ma żadnej zasady. Nie róbcie z rodziców Mateusza ludzi, którzy nie mają pojęcia o wychowaniu, bo to że chodził na zabawy i wracał z nich późno nie robi z niego ŹLE WYCHOWANEGO CZŁOWIEKA!! Był wspaniałym człowiekiem i wszyscy właśnie takiego go zapamiętamy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anonim. napisał:
A co jest dziwnego w wracaniu tak późno z zabawy? Co to za róznica wrócić o godzinie 1 czy 3? To jest i tak późna godzina i taka sama noc. W każdym momencie naszego życia może się coś wydarzyć.. gdybym chciała wziąć narkotyki to bym je równie dobrze mogła wziąć o 21, o 23 i o 12 w nocy, tutaj nie ma żadnej zasady. Nie róbcie z rodziców Mateusza ludzi, którzy nie mają pojęcia o wychowaniu, bo to że chodził na zabawy i wracał z nich późno nie robi z niego ŹLE WYCHOWANEGO CZŁOWIEKA!! Był wspaniałym człowiekiem i wszyscy właśnie takiego go zapamiętamy.
Idiotyczne tłumaczenie się i usprawiedliwianie niedojrzałego człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie ogarnijcie się i swoje złote myśli zostawcie dla siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ty co tutaj robisz ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kloczewie zawsze byl syf na zabawach. ...szkoda slow. Byl i bedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...