Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

16-latka miała 46 gramów marihuany

Utworzony przez gość, 24 sierpnia 2012 r. o 11:31 Powrót do artykułu
pewnie to było do badań naukowych:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chory kraj chore prawo.Dlaczego nie łapią gówniarzy co nadużywają fajek i alkoholu,to też używki gorzej uzależniające jak gandzia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A bo jakby faceci nosili torebki to niebyloby problemu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złapać małolata z ziołem to nie problem, bo przecież muszą sobie statystyki polepszyć, ale żeby złapać złodzieja który okrada od ponad roku domki jednorodzinne w Świdniku to już problem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marihuana powinna być legalna, ponieważ jest nie tylko używką (mniej szkodliwą od papierosów i alkoholu pod każdym względem), ale też LEKARSTWEM. W dodatku to roślina, 100% natury, no może nie uliczna trawa, bo kto wie czego dodają dilerzy... tym bardziej powinno się zalegalizować zioło, by ludzie palili czystą marychę, bez domieszek, bez chemii. Palacze byli, są i będą, tego nic i nikt nie zmieni, więc po co walczyć z wiatrakami, skoro można zarabiać na tym biznesie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Legalna być powinna ale nie wmawiaj ludziom, że jest mniej szkodliwa bo to nieprawda, ale zdrowie jest sprawą osobistą w sumie i każdy ma swój mózg. Widziałem ludzi kompletnie zaje... po marihuanie i to nie jest fajny widok. Widziałem ludzi którzy straszną panike łapali to też nie jest fajne i sie może źle skończyć. Ale każdy inaczej reaguje, kolejną rzeczą jest, że strasznie uzależnia i idzie ludziom dużo pieniędzy ale to też w sumie ich sprawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a załóż sobie alarm baranie:) bogacz wielki . co.... nie stac ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...