Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"19-letni Patryk F. z Piask nie odpowie za śmiertelne w skutkach pobicie, ale za zabójstwo." ..... "Patryk F. nie ma za sobą kryminalnej przeszłości. Za pobicie ze skutkiem śmiertelnym musi się liczyć z karą do 10 lat więzienia.".... Od razu wiadomo o co chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę mi tu o 19-letnim gnojku nie pisać "mężczyzna". No.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę mi tu o 19-letnim gnojku nie pisać "mężczyzna
Odezwał się Anonim :D pozdro, siostra Patryka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro Patryk F. z Piask nie odpowie za śmiertelne w skutkach pobicie, ale za zabójstwo, to po co na końcu podajecie, że Za pobicie ze skutkiem śmiertelnym musi się liczyć z karą do 10 lat więzienia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dożywocie gnojowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odezwał się Anonim :D pozdro, siostra Patryka.
heh trudno to nazwać gnojem a co mówić mężczyzną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w kryminale zrobia z niego kobiete , będziesz miała siostrę po jego wyjściu hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oko za oko zab za ząb śmierć za śmierć anie będziemy płacić podatki tatakiego skurwiela.Odrazu kare śmierci i się nie zastanawiać w stanach za zabójstwo odrazu by prokurator wnioskował o kare smierci i bądź wysoki wyrok wiezienia a tu w polsce góra dostanie 10lat przy dobrym sprawowaniu wyjdzie po 5latach. Jeżeli jeszcze zostanie skazany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"19-letni Patryk F. z Piask nie odpowie za śmiertelne w skutkach pobicie, ale za zabójstwo." "Patryk F. nie ma za sobą kryminalnej przeszłości. Za pobicie ze skutkiem śmiertelnym musi się liczyć z karą do 10 lat więzienia." Nie wiem co palił i pił autor tego artykułu, ale więcej niech tego nie robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze zdjęć bardzo prawilna z niego mordeczka - twarz nieskalana procesami myślowymi, patologia wyjątkowo uderzająca z jego twarzy. Ten typ ludzi (niewykształcony, bez perspektyw, z tzw. półświatka) myśli jedynie instynktami, łatwo takich ludzi sprowokować. Na szczęście przynajmniej na kilka lat zostanie odcięty od normalnej części społeczeństwa, gdzie i tak zawsze będzie marginesem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem tak nie wiem po co się wtrącać w to wszystko , rozumiem zabił człowieka ale mu się należało , jest mi szkoda tych co pójdą siedzieć za to że zrobili przysługę piaskom o jednego niedojeba mniej , którego sama się bałam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tamten zgwałcił dziewczynę a inna 14 latka się przez niego powiesiła. To wam nie przeszkadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy jest cwany na swój sposób ale nikt z was nie ma honoru i ambicji zeby powiedziec prawde w oczy . jebać wszyskich głąbów hejterów je***ych . fałszywi i zakłamani sami siebie hańbicie . czas sam wszystko pokaże wiec nie musze szukać leszczy którzy to piszą bo życie was dojebie z czasem . nie żal mi tego pedofila wyłudzacza ... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie wezcie sie opanujcie.Czego obrazacie ich rodzinny kazdy z was zyje w rodzinie patologicznej bo w Piaskach jest i była patologia u niektorych widoczna a u innych za murami,wiekszosc udaje kochajace rodziny a w domu sa awantury alkohol i przemoc tylko ludzka natura jest tak glupia ze nikt nie widzi u siebie problemow tylko u kogos.Zrobili żle ale nikt nie wie dlaczego tak postapili jaki był powod, wiadomo ze nie wolno odbierac komus zycia ale napewno swiadomie tego nie zrobili. W Piaskach były rozne wydarzenia duzo osob zamykali i jakos nikt nie komentował tego.dlaczego nikt nie podpisze sie imieniem nazwiskiem skoro tak duzo wie na temet ich i ich rodzim?Moze dlatego ze sam ma cos na sumieniu????zastanowcie sie co wy wogole piszecie zainteresujciesie swoim zycie a nie cudzym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafał był pedofilem, pamiętam jak od małolatek pieniądze brał, zgwałcił niepełnosprawną dziewczynkę, bił dziewczynę, z którą miał dziecko, potem 14sto latka się przez niego powiesiła! A kto wie, może tam na komecie chciał zgwałcić jakąś małolatę. Nie jest mi go szkoda, a co do ''elity'' to każdy powinien dziękować im za to, przynajmniej teraz na Piaskach nie będę się bała, że zgwałci mi córkę. Wyłudzacz, pedofil, bandyta, patologia, narkoman, alkoholik w jednym! Matka to pewnie w grobie się przewraca. Bardzo dobrze zrobili, szkoda, że muszą za bydlaka cierpieć w kryminale. Karma wraca, Rzeźniczka dopadła, już nikogo nie skrzywdzi przynajmniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy jest cwany na swój sposób ale nikt z was nie ma honoru i ambicji zeby powiedziec prawde w oczy . jebać wszyskich głąbów hejterów je***ych . fałszywi i zakłamani sami siebie hańbicie . czas sam wszystko pokaże wiec nie musze szukać leszczy którzy to piszą bo życie was dojebie z czasem . nie żal mi tego pedofila wyłudzacza ... 
O ku*wa. Wszyscy się boją, że ich znajdziesz. Skoro piszesz takie rzeczy to od razu widać, że należysz do patologicznej elity... Fedorek pierwszy ale i na następnych przyjdzie czas. Jeszcze w Piaskach może być normalnie, bądźmy dobrej myśli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to się spucuj cwaniaku :D jesteś już w tym momencie zerem dla tych co wiedzą co jest grane a ty mały pryszczu na du*** pękniesz z czasem hahhahhahahha nie żal mi wgl tego sku***syna tak samo jak i ciebie . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafał był pedofilem, pamiętam jak od małolatek pieniądze brał, zgwałcił niepełnosprawną dziewczynkę, bił dziewczynę, z którą miał dziecko, potem 14sto latka się przez niego powiesiła! A kto wie, może tam na komecie chciał zgwałcić jakąś małolatę. Nie jest mi go szkoda, a co do ''elity'' to każdy powinien dziękować im za to, przynajmniej teraz na Piaskach nie będę się bała, że zgwałci mi córkę. Wyłudzacz, pedofil, bandyta, patologia, narkoman, alkoholik w jednym! Matka to pewnie w grobie się przewraca. Bardzo dobrze zrobili, szkoda, że muszą za bydlaka cierpieć w kryminale. Karma wraca, Rzeźniczka dopadła, już nikogo nie skrzywdzi przynajmniej.
jego matka zyje, ojciec nie zyje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy tępe dzidy internetowe a ty co podajesz adres Patryka sam jestes patologia i to konkretna niedojebie nie masz kultury w sobie zeby na rodzine kogos wchodzisz jesteś zerem .Rzeczniczek sam pchal ta morde swoją wszędzie kradł cpun i tyle ..stary facet co ma dzieci pcha sie do 14 letnich dziewczynek @!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia dwóch rodzin!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...