Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ty go sadzić nie bedziesz ! Zrobil to co zrobil sie nie odstanie ale to młody chlopak nie jakis gwalciciel jak tamten złodziej jeden ...co robi facet na dyskotece zamiast siedzieć w domu z dzieckiem i zona ! Juz nie raz lezal na piaskach pobity i co pomagali mu kazdy mial gdzies takiego czlowieka tak samo tam napewno ktos widzial to ale nikt nie reagowal na to !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sie dowiedza o tym ze Patryk f. podpisal papierek.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więzienie nikogo nie wychowa. Prędzej czy później wyjdą na wolność. I wrócą do Piask. Żeby tylko nie daj Boże nie zarazili się jakimś HIV-em albo innym syfem bo dopiero wtedy będziecie uciekali od nich na odległość...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja znam Partyka.F i moim zdaniem dobrze zrobił sama bym się bała tego typka 31-letniego jeżeli zgwałcił jakąś małolatke.Ten typ sobie zasłużył i tyle i nie straszcie nikogo kryminałem bo to wam nic nie da , a Patryk ma takie tatuaże jakie ma i w kryminale to nikogo nie obchodzi :) sama wiem co mowie :) . Pozdro
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więzienie nikogo nie wychowa. Prędzej czy później wyjdą na wolność. I wrócą do Piask. Żeby tylko nie daj Boże nie zarazili się jakimś HIV-em albo innym syfem bo dopiero wtedy będziecie uciekali od nich na odległość...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie wezcie sie opanujcie.Czego obrazacie ich rodzinny kazdy z was zyje w rodzinie patologicznej bo w Piaskach jest i była patologia u niektorych widoczna a u innych za murami,wiekszosc udaje kochajace rodziny a w domu sa awantury alkohol i przemoc tylko ludzka natura jest tak glupia ze nikt nie widzi u siebie problemow tylko u kogos.Zrobili żle ale nikt nie wie dlaczego tak postapili jaki był powod, wiadomo ze nie wolno odbierac komus zycia ale napewno swiadomie tego nie zrobili. W Piaskach były rozne wydarzenia duzo osob zamykali i jakos nikt nie komentował tego.dlaczego nikt nie podpisze sie imieniem nazwiskiem skoro tak duzo wie na temet ich i ich rodzim?Moze dlatego ze sam ma cos na sumieniu????zastanowcie sie co wy wogole piszecie zainteresujciesie swoim zycie a nie cudzym.
Nie zgadzam się z jechaniem komuś po rodzinie ale Twój wpis o patologii w Piaskach jest na podobnym poziomie. Obrażasz tym ludzi, więc może jednak Ty też się zastanów. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sie dowiedza o tym ze Patryk f. podpisal papierek.... 
  Jaki papierek? O co chodzi bo nie wiem? W artykule piszą, że się przyznał do zabójstwa czyli pewnie koledzy zeznali przeciwko niemu i nie miał wyjścia? Dużo osób wyzywa tutaj tych co są krytycznie nastawieni do mordercy ale jak mają myśleć? Ktoś kto czyta ten artykuł i jest z poza Piaski widzi tylko ofiarę i mordercę. Nikogo nie obchodzą relacje jakie między nimi były.  Morderstwo to morderstwo i powinien ponieść za to odpowiednio wysoką karę.   Sąd jest od wydawania wyroków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki papierek? O co chodzi bo nie wiem? W artykule piszą, że się przyznał do zabójstwa czyli pewnie koledzy zeznali przeciwko niemu i nie miał wyjścia? Dużo osób wyzywa tutaj tych co są krytycznie nastawieni do mordercy ale jak mają myśleć? Ktoś kto czyta ten artykuł i jest z poza Piaski widzi tylko ofiarę i mordercę. Nikogo nie obchodzą relacje jakie między nimi były.  Morderstwo to morderstwo i powinien ponieść za to odpowiednio wysoką karę.   Sąd jest od wydawania wyroków.
Tutaj nie chodzi o ta sytuacje kto wie ten wie ludzie w kryminale sie dowiedza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto pisze te artykuły? To w końcu odpowie za pobicie czy za zabójstwo? zdecydujcie się autorzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałem wszystkie wpisy i stwierdziłem że Piaski to jedna wielka patologia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogarnijcie się juz z tym bez kitu , może i jego koledzy się nie przyznali ale w sumie to nie jest wasza sprawa tylko Patryka i jego kolegów i nie cisnijcie ich od cweli jeśli sami nie wiecie co to znaczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za podowanie adresu i nazwiska oraz oczernianie rodziny możesz też dostać po dupie,rodzina do tego nie ma nic,a ty za udostępnianie publicznie imienia nazwiska oraz adresu możesz mieć nie przyjemności. Widzę sa ludzie i "LUDZISKA" którzy tak jak było pisane wyżej nie zajmą się swoimi sprawami i domami. Dziękuję za uwagę! pozdrawiam PIASKI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ta patologia bierze sie z domu.......Rodzice wychowujcie dobrze swoje dzieci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dożywocie mu!!!! Takie scierwa nie maja prawa byc na wolnosci! To nie jest czlowiek, wiec nie ma prawa zyc w spokeczenstwie miedzy normalnymi ludzmy! A do tych ktorzy go bronia jedno slowo: jestescie tego samego pokroju co on!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Obaj zatrzymani są dobrze znani policji. Jak ustaliliśmy, parali się kradzieżami. Obaj byli karani. Patryk F. miał wyrok za rozbój i pobicie. Jesienią ubiegłego roku sąd okazał się dla niego łaskawy – zawiesił mu wykonanie kary." .... jedna patologia społeczna zabiła drugą patologię. Ofiara-gwałciciel na cmentarz, a jego oprawcy do pierdla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ty z anonima nie walisz? Alfons? Co to ma byc? No chyba ze naprawde nie walisz z anonima....w sumie jestes tego samego pokroju co Ci zwyrodnialce...wiec alfons mowi sam za siebie ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co wy jesteście za tym co zgwałcił .To chore jest przeczytajcie o co chodzi a może wy lubicie ped.....a może nie którzy to praktykują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafał ma źone i syna. O nich ktoś myśli?? Ani jeden ani drugi nie był święty, ale Rafał nikogo nie zabił. Od wymierzania sprawiedliwości jest sąd a później sam Pan Bóg a nie jakiś wyrostek z mlekiem pod nosem. Zabili go bo coś go łączyło z siostrą jednego z nich? Kurde a ona mòzgu nie ma? Czy ją teź zgwałcił? Nie zal mi go w ogòle. Znam źone Rafała i całą jej rodzine i to co oni teraz przeżywają...żaden wyrok im tego nie wynagrodzi. Inaczej sie takie sprawy załatwia.. Tylko bezmòzgi i dzikie zwierzęta załatwiaja problemy agresją..nie ludzie. Żal mi tylko matki tego calego Patryka...serce jej pewnie peklo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafał ma źone i syna. O nich ktoś myśli?? Ani jeden ani drugi nie był święty, ale Rafał nikogo nie zabił. Od wymierzania sprawiedliwości jest sąd a później sam Pan Bóg a nie jakiś wyrostek z mlekiem pod nosem. Zabili go bo coś go łączyło z siostrą jednego z nich? Kurde a ona mòzgu nie ma? Czy ją teź zgwałcił? Nie zal mi go w ogòle. Znam źone Rafała i całą jej rodzine i to co oni teraz przeżywają...żaden wyrok im tego nie wynagrodzi. Inaczej sie takie sprawy załatwia.. Tylko bezmòzgi i dzikie zwierzęta załatwiaja problemy agresją..nie ludzie. Żal mi tylko matki tego calego Patryka...serce jej pewnie peklo.
 
Rafał ma źone i syna. O nich ktoś myśli?? Ani jeden ani drugi nie był święty, ale Rafał nikogo nie zabił. Od wymierzania sprawiedliwości jest sąd a później sam Pan Bóg a nie jakiś wyrostek z mlekiem pod nosem. Zabili go bo coś go łączyło z siostrą jednego z nich? Kurde a ona mòzgu nie ma? Czy ją teź zgwałcił? Nie zal mi go w ogòle. Znam źone Rafała i całą jej rodzine i to co oni teraz przeżywają...żaden wyrok im tego nie wynagrodzi. Inaczej sie takie sprawy załatwia.. Tylko bezmòzgi i dzikie zwierzęta załatwiaja problemy agresją..nie ludzie. Żal mi tylko matki tego calego Patryka...serce jej pewnie peklo.
Piszesz serio?Miał żonę i syna?Był z nimi w Komecie?Bóg ma wymierzać sprawiedliwość?Kiedy?Hitlerowi,Stalinowi albo innym kur..m też wymierzył sprawiedliwy wyrok?Nie sądzę.Jak chce się być,jest,było kur.ą to zawsze trzeba się liczyć z tym ,że ktoś,gdzieś,kiedyś podliczy i wyegzekwuje należność. Taka karma.Trafiła kosa na kamień .Nie ma wygranych....bo przegrani są wszyscy.Szkoda tylko rodzin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie nie był i wiem jaki był,ale jego syn go uwielbiał...bo ojcem był dobrym. Uważasz,że dobrze się stało? Że mamy prawo decydować o tym czy ktoś nędzie żył czy nie? Co dobrego w tej sytuacji? Gowniarze zabili chłopaka,zamiast dać szlaban siostrze, albo jej pas cnoty założyć. W sumie ona ma sporo teraz na sumieniu. A oni komuś odebrali życie, jego rodzinie to życie złamali a sobie i swojej rodzinie to życie zmarnowali. Nikt normalny nie zabija drugiego człowieka, tak robie zwierzęta. Skoro uważas inaczej to czemu sam sie go nie pozbyłeś wcześniej?? Bòg wymierza sprawiedliwość..prędzej czy pòźniej..być może stało się to teraz..kilka złych dusz mniej.. Tylko ile niewinnych teraz cierpi??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...