Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

4-kilogramowy młot spadł z wiaduktu na samochód. Ranny pasażer

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 grudnia 2017 r. o 11:34 Powrót do artykułu
tzn. młot też był trzeżw y:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cuda tylko w Świdniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzine poszkodowanego prosze o pilny kontakt, mam ważną informację do przekazania arturs2912dk@popk.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już się odezwał widzę łowca odszkodowań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ze świdnika nawet młotki uciekają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeźwość trzeźwością, ale sprawdzić - i to natychmiast - należy: KTO ODPOWIADA ZA NIEZABEZPIECZENIE placu REMONTÓW, np. za nieodizolowanie miejsva budowy siatką ochronną od pasów ruchu pojazdów?! I to szybkiego ruchu! Odpowiedzialnym natychmiast zająć całe ich mienie i konta bankowe na poczet oddzkodowań, kosztów leczenia, ewentualnej rehanilitacji i renty dla okaleczonego rannego i naprawy auta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie tu miałoby znaczenie czy pasażer był na rauszu czy nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie wina młotka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cud Wigilijny... Thor zstąpił z nieba. Prawdziwy Bóg przemówił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chce mi sie wierzyć że byli trzezwi sam robie na drogach i wiem jak sie pije
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...