Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
DO HOLANDII POWINNI LATAC EINDHOVEN
Zaloguj się, aby oddać głos
0
mówi się o Barcelonie Paryżu Medilanie...
0
DO HOLANDII POWINNI LATAC EINDHOVEN
Popieram Eindhoven w 100% !!!!!!!!!!!
0
ja chcę do Paryża ;)
0
kiedy polecimy w końcu z Lublina do USA????????????/
0
"Nieco gorzej niż przed rokiem wypada podsumowanie sezonu czarterowego. Z wakacyjnych lotów skorzystało ok. 8 tys. pasażerów, a to wynik o 3 tys. gorszy niż w 2014 roku. Władze portu tłumaczą to niestabilną sytuacją polityczną w krajach basenu Morza Śródziemnego i decyzjami operatorów i przekładaniu lotów w ostatniej chwili." ... najpierw biura podróży kuszą klientelę wylotami z Airport Lublin i nagarniają sobie kasę .... a potem każą jechać na lotnisko do Warszawy.  To niestety norma.
0
chcę latać do Wrocławia kiedy , kiedy ????
0
Nigdy.  Jedyne stałe i bezpośrednie połączenie z USA (Nowy Jork i Chicago) jest z lotniska Chopina w Warszawie. Oprócz tego loty do USA są z Krakowa i Rzeszowa, ale czasem są zawieszane.  W zależności od tego czy jest na nie popyt czy nie.
0
A co byscie powiedzeli na stale polaczenie Lublin-Radom? :-)))
0
Ja się już nie wybieram na wakacje samolotem, nie zamierzam latać do Grecji lub Turcji. Dziękuję, jeszcze mi życie miłe.
0
Ja się już nie wybieram na wakacje samolotem, nie zamierzam latać do Grecji lub Turcji. Dziękuję, jeszcze mi życie miłe.
  To nie leć. Grecy i Turcy nie będą płakać z tego powodu. 
0
Proponuję KIJÓW
0
kiedy bristol???????????????????????????????????????????????????????
0
Już się lata - przez Frankfurt
0
To ile mamy w tym roku dopłacić do lotniska?
0
Potrzebne jest połączenie do Shannon na zachodzie Irlandii.
0
Na Lubelszczyźnie powinny powstać jeszcze 3 lotniska : w Chełmie, Białej  i Mokrem  koło Zamościa. Transport lotniczy jest (i będzie) coraz popularniejszy, dzięki lotniskom Polska Wschodnia ma szanę ruszyć z kopyta...
0
chcę latać do Wrocławia kiedy , kiedy ????
kup sobie samolot
0
Gdzie TEN MILION PASAŻERÓW ??? "W ciągu jedenastu miesięcy tego roku lubelski port obsłużył 237 tys. podróżnych. W całym ubiegłym roku było ich 187,5 tys. i już teraz wiadomo, że uda się nie tylko pobić dotychczasowy rekord, ale też zrealizować tegoroczny cel, jakim był wynik na poziomie 230 tys. obsłużonych pasażerów. Wzrost wyniesie więc ok. 40 proc." 40% - jak to PIĘKNIE BRZMI !!!
0
Monachium -Świdnik !!!
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: