Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

60-lecie klubu Avia Świdnik i Aeroklubu. Przyjedzie ponad tysiąc osób

Utworzony przez marchewka, 26 października 2012 r. o 22:23 Powrót do artykułu
w tej dziurze lepiej zorganizować impreze np. z cyklu pieczonego ziemniaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marchewka napisał:
w tej dziurze lepiej zorganizować impreze np. z cyklu pieczonego ziemniaka
Dobrze że nie pieczonej marchewki, byś była pierwszą ofiarą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda Ci że u Nas coś się dzieje?????????? zal dupsko sciska h w dupsko marchewce w wiejskiego zagonu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Marchewa lubi czerwone zgrzybiałe korzonki beeeeeeeeeeeeeee HWDM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Admin dodaj coś od siebie co myslisz o tym. nie badz obojetny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zaprosiliście strzelców największej liczby bramek dla was w lidze : Andrzeja Głowackiego i Mariusza Sawy. WSTYYYYYYYYYYYYYYYYYD niedorajdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcialbym zakupic ta ksiazke, gdzie mozna ja dostac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ardo napisał:
chcialbym zakupic ta ksiazke, gdzie mozna ja dostac?
Książka znajduje się w świdnickiej księgarni, a jeżeli nie to trzeba dowiadywać się u autora:) Ja kupiłem i przeczytałem - warto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolne Miasto Świdnik! I to jest to!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w swidniku powinno się robić święta np. pieczonego ziemniaka, zaraz po zaoraniu tej wioski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak k.........a do was dojechac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gawron napisał:
Wolne Miasto Świdnik! I to jest to!
zniewolone miasto ... a co ten nierub sobun i jankoski mają wspólnego z Avią i sportem w ogóle, nawet na lekcje wf nie chodzili, podczepiacze... każda okazja dobra dla własnej promocji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kashinho napisał:
Książka znajduje się w świdnickiej księgarni, a jeżeli nie to trzeba dowiadywać się u autora:) Ja kupiłem i przeczytałem - warto!
wielki dzieki za podpowiedz, teraz bede musial tylko kogos znalezc zeby mi kupil, 2000km nie bede lecial specjalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gawron napisał:
Wolne Miasto Świdnik! I to jest to! [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1351316222' post='687563'] zniewolone miasto ... a co ten nierub sobun i jankoski mają wspólnego z Avią i sportem w ogóle, nawet na lekcje wf nie chodzili, podczepiacze... każda okazja dobra dla własnej promocji...
Gość 100% masz racji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marudzi ten Polski naród strasznie.Obrażają się nawzajem i prześmiewają.Dorośnijcie i zrozumcie wreszcie.Jak ma ktoś szanowac Was jak Wy nie potraficie uszanować siebie.Zamiast czytać książki,wpajać wiedzę to Wy wolicie pierdzieć przed komputerem i swoim smrodem urzekać innych.Pewnie że najłatwiej jest napinać się na kogoś w internecie a w życiu jest się wtedy najczęściej nieudacznikiem.Bo ktoś kto w życiu potrafi się wykazać czymś ciekawym,milczy w necie lub przynajmniej nie obraża swoich jakby nie patrzeć rodaków.Przestańcie oceniać innych,tylko ulepszajcie siebie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś grałm w Tym Klubie. szkoda, że nie poinformowano mnie w żaden sposób o tym święcie. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...