Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Witam. Opłaca się składać CV? Ile można zarobić na miesiąc przez te agencje zatrudnienia?
1500 resztę bierze agencja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opowiadacie Bajki. Z 3500 pracowników tylko ok 200 jest zatrudnionych przez agencję. Reszta to pracownicy etatowi. Czekam na kogoś kto to podważy! Te 200 osób to osoby "niewykształcone" w ogóle. Proste, nieskomplikowane prace fizyczne przy produkcji. Tak, zarabiają 1200-1600 zł ale czego mogą oczekiwać od życia ludzie, bez jakichkolwiek kwalifikacji? Płaca godna wykształcenia i kompetencji. Akurat w PZL-Świdnik, amibitni wiele osiągają. Najlepiej narzekać, nie dając nic od siebie. Należy się i już. :)
o ku....a ale się ubawiłem twoim wpisem.Powiadasz że ambitni wiele osiągają,hahahahaha,może masz na myśli czopów i potakiwaczy,którzy nigdy nie powiedzą własnego zdania.A co do tych 200 osób,to także przegiołeś pałę,wykonują te same czynności na montażu co inni i nie opowiadaj bajek.Zresztą co to za przyszłość na umowę zlecenie przedłużaną co miesiąc max na 1.5 roku i won do drugiej agencji na takich samych warunkach bez możliwości dostania normalnego etatu.Poważna firma by tak nie traktowała,ale ten syfland tylko czeka na to.Ciekawe dlaczego nie ma tam jeszcze w tej sprawie PIP-u,bo ci ludzie co pracują na śmieciówkach spełniają wszystkie warunki o umowę o pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1500 resztę bierze agencja.
chłopie daj se siana,umowa przedłużana co miesiąc,urlop płatny 1.5 dnia bo raczej go nie wykorzystasz,max. długość zatrudnienia przez jedną agencje 1.5 roku,a póżniej idziesz do drugiej i tak wkólko.Zero szans na normalny etat,choć będą ci wmawiali co innego.Atmosfera na montażu-tragedia,kasa tak jak napisał w tym urlop.PRACA BEZ JAKICHKOLWIEK PERPEKTYW!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tu pracuje już 3lata i jestem zadowolony. Z agencji przeszedłem na zakład,a w tej chwili 2tys na rękę wychodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktos jest bystry to przejdzie szybko na zakład ja na agencji pracowałem 12mc. Po to jest agencja zeby mozna bylo segregowac ludzi m.in bo baranów nie brakuje a odpowiedzialnosc jest duza. Ogulnie polecam mozna zarobic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tu pracuje już 3lata i jestem zadowolony. Z agencji przeszedłem na zakład,a w tej chwili 2tys na rękę wychodzi
Chyba du py prezesowi dajesz że aż tyle wychodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO kogoś dzwonili ostatnio z agencji? ktos nowy sie przyja do pracy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rotorhub77 co ty bredzisz widac ze jesteś jednym z tych niedoj***nych mistrzow ja mam wyksztalcenie wyzsze i 1600 to oznacza ze jestem prosty i niewartosciowy i nie zasluguje na lepsze zarobki? Chcialbym cie spotkac na zakladzie i napluc ci w ryj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
są jakieś przyjęcia nowych pracowników?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...