Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Airbus A 320 na lotnisku Lublin (zdjęcia)

Utworzony przez jj, 27 grudnia 2012 r. o 17:48 Powrót do artykułu
Patrząc na te zdjęcia przypomina mi się pewien film: http://www.joemonster.org/filmy/49156/_Widzisz_synku_tak_wyglada_baleron_
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Mieszkańcy hamburga maja atrakcję nie ma to jak pojsc sie pogapić na samolot:) nowa atrakcja turystyczna w swidniku żadnych pytań ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maćku! Super fota. Gratuluję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do jj. sam wyglądasz pewnie jak dwa balerony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adamiewa napisał:
do jj. sam wyglądasz pewnie jak dwa balerony
No właśnie problem w tym, że nie.... Nie chodzi mi o tych ludzi na zdjęciach a bardziej to, że zachowują się jakby samolotu w życiu nie widzieli....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale ludziom żal d*** scisną że w Świdniku jest lotnisko ja pierdziele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma nic złego w fotografowaniu i oserwacji samolotów. To zjawisko ma nawet nazwę - spotting i nie zostało wymyślone w Świdniku. Poczytajcie najpierw, a potem dopiero coś piszcie wsioki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wildze że już są taksówki, a niedawno narzekali że nie można się dostać do Lublina. Trzeba było poczekać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie wy tu widzicie nazwe świdnik co "świdnik airport". Port nie leży nawet w świdniku tylko koło świdnika,a to że teren w większości należy do Lublina gdyż ma najwięcej akcji więc nazwa jest Lublin i pozostaje Lublin. Ham burki niech zapomną o nazywaniu lotniska w świdniku bo kiedyś może i było lotnisko w świdniku ale nigdzie nie ma mowy że ludzie lecą do świdnika czy z świdnika. LUBLIN LUBLIN LUBLIN wszędzie jest ta nazwa więc nie podniecać się wieśniaki z LSW (Lubie Swoja Wieś), że macie lotnisko bo go nie macie. Zresztą i tak za parę lat zostaniecie wchłonięci do Lublina jako dzielnica tak jak to było z Okęciem i wtedy będziecie mogli się nazywać Miastem, a tak to teraz wieś tańczy i śpiewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty zaiportowany kocie nietrzepany. 90 % "lubelaków" to import z największych wioch wokół tego "miasta" jakim jest Lublin. Żadna to metropolia. Jakbyś nie jeździł do mamy lub babci po jajka i ćwiartkę świni tylko w kierunku Hrubieszowa to byś wiedział że miasto to Wrocław, Gdańsk lub Poznań, a Lublin to miasteczko i jeszcze dłuugo takim będzie. W tym Hamburgu jak go nazywasz nie mieszkają inni ludzie niż w Lublinie.
LBN napisał:
gdzie wy tu widzicie nazwe świdnik co "świdnik airport". Port nie leży nawet w świdniku tylko koło świdnika,a to że teren w większości należy do Lublina gdyż ma najwięcej akcji więc nazwa jest Lublin i pozostaje Lublin. Ham burki niech zapomną o nazywaniu lotniska w świdniku bo kiedyś może i było lotnisko w świdniku ale nigdzie nie ma mowy że ludzie lecą do świdnika czy z świdnika. LUBLIN LUBLIN LUBLIN wszędzie jest ta nazwa więc nie podniecać się wieśniaki z LSW (Lubie Swoja Wieś), że macie lotnisko bo go nie macie. Zresztą i tak za parę lat zostaniecie wchłonięci do Lublina jako dzielnica tak jak to było z Okęciem i wtedy będziecie mogli się nazywać Miastem, a tak to teraz wieś tańczy i śpiewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wacław napisał:
Ty zaiportowany kocie nietrzepany. 90 % "lubelaków" to import z największych wioch wokół tego "miasta" jakim jest Lublin. Żadna to metropolia. Jakbyś nie jeździł do mamy lub babci po jajka i ćwiartkę świni tylko w kierunku Hrubieszowa to byś wiedział że miasto to Wrocław, Gdańsk , a Lublin to miasteczko i jeszcze dłuugo takim będzie. W tym Hamburgu jak go nazywasz nie mieszkają inni ludzie niż w Lublinie.
Kotem to może jesteś ty i to zaimportowanym bo ja wole być z Lublina niż z Świdnika. A to że żal ci d*** ściska że jesteś ze wsi. Wiem doskonale że lublin nie jest dużym miastem, ale a przynajmniej swoją historię i szczyce się nią bo akurat się nie wstrzeliłeś myśląc że jestem z jakieś wioski lecz z samego lublina jak i moja rodzina od wielu lat. A ludzmi ze świdnika to właśnie gardzę najbardziej bo co się spotykam to największe chamy tam mieszkają, normalnie każdego traktuje nawet jak jest ze wsi bo nie gardze takimi ludzmi mam do nich szacunek, ale własnie nie mam go do świdnika kmiocie. Wiec turlaj wała i idź już spać bo o tej godzinie twoje miasteczko już umarło i wszędzie są już światła pogaszone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wacław napisał:
Ty zaiportowany kocie nietrzepany. 90 % "lubelaków" to import z największych wioch wokół tego "miasta" jakim jest Lublin. Żadna to metropolia. Jakbyś nie jeździł do mamy lub babci po jajka i ćwiartkę świni tylko w kierunku Hrubieszowa to byś wiedział że miasto to Wrocław, Gdańsk lub Poznań, a Lublin to miasteczko i jeszcze dłuugo takim będzie. W tym Hamburgu jak go nazywasz nie mieszkają inni ludzie niż w Lublinie.
Morda burku. Idż na plac bolka i lolka . Świdnik miasto śmiechu warte. Jest stacja kolejowa świdnik miasto to idż tam i zrób sobie foto pod tablicą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie panowie zgda, nie bijcie piany dobrze że lotnisko jest prawie w Lublinie stolicy regionu i wszyscy dziękujmy Bogu że się udało i FUNKCIONUJE .Jeżeli chodzi o miasto Lublin to jest 9-10 metropolia w Polsce -miasto historii bogatej i teatrów .2.Gdyby nie emigracje Lubliniaków dziś to miasto zblizało by się do 500 tys mieszkanców .Głowa do góry budują stadion i w planie najładniejsza pływalnia tak powinna wyglondać metropolja plus praca komunikacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rolka napisał:
Morda burku. Idż na plac bolka i lolka . Świdnik miasto śmiechu warte. Jest stacja kolejowa świdnik miasto to idż tam i zrób sobie foto pod tablicą. [/quote][quote name='poznań z LB' timestamp='1356640827' post='713846'] Panie panowie zgda, nie bijcie piany dobrze że lotnisko jest prawie w Lublinie stolicy regionu i wszyscy dziękujmy Bogu że się udało i FUNKCIONUJE .Jeżeli chodzi o miasto Lublin to jest 9-10 metropolia w Polsce -miasto historii bogatej i teatrów .2.Gdyby nie emigracje Lubliniaków dziś to miasto zblizało by się do 500 tys mieszkanców .Głowa do góry budują stadion i w planie najładniejsza pływalnia tak powinna wyglondać metropolja plus praca komunikacja
Dzięki za poparcie A tamtego gościa to zlewam i nie będę się zniżał do jego poziomu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnie zdjęcie to chyba wieża kontroli lotów ? Umnie w Sosnowicy to niektóre ambony myśliwskie mają lepszą architekturę, zapraszam tych pseudo- projektantów, może do którejś udostępnimy im prawa autorskie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i do tych z Lublina i do tych ze Świdnika - ocknijcie się barany, jesteśmy w Polsce B, a to czy 15km robi wam różnicę w którą stronę tą Polską B jesteśmy to tylko świadczy o waszym buractwie... Póki tak będziecie się zachowywac i reagować, puty będziemy tą Polską B...ciule...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooo widzę że ćwoczki robieni przez telefon ze swidnicka mają zryte kompleksy ...jak zwykle z resztą ,to smutne.No ale trzeba się z tym pogodzić że to niestety nie swidnicek a Lublin jest stolicą i centralnym okręgiem województwa.Dla mnie to miasto i tak jest metropolią ,tyle się zmieniło i zmienia nadal na lepsze ,nawet w radiu słyszałem dzisiaj w odniesieniu do studentów że Lublin jest w najlepszej 5tce miast w kraju pod względem poziomu ,ilości uczelni i studentów ,no to o czym to świadczy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałem komentarze i jestem w przekonaniu iż w Lublinie głossem wrzeszczy zbieranina zw wsi i dookoła czyli batorz janów godziszów kraśnik gościeradów olbięcim , firlej kock abramów czółna puławy dominów urszulin żółkiewka kurów michów jeziorzany opole chodel bełżyce łęczna lubartów dookoła a smieją sie z warszawy ci co nasłuchali sie i myślą że wiedzą że-na-da !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wacław napisał:
Ty zaiportowany kocie nietrzepany. 90 % "lubelaków" to import z największych wioch wokół tego "miasta" jakim jest Lublin. Żadna to metropolia. Jakbyś nie jeździł do mamy lub babci po jajka i ćwiartkę świni tylko w kierunku Hrubieszowa to byś wiedział że miasto to Wrocław, Gdańsk lub Poznań, a Lublin to miasteczko i jeszcze dłuugo takim będzie. W tym Hamburgu jak go nazywasz nie mieszkają inni ludzie niż w Lublinie.
Dobre Wacek Zaimportowane koty nietrzepane same by przyjechały popatrzeć, ale szynobusu nie ma, a gaz trzeba zostawić na wyjazd po jajka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leszek napisał:
Ostatnie zdjęcie to chyba wieża kontroli lotów ? Umnie w Sosnowicy to niektóre ambony myśliwskie mają lepszą architekturę, zapraszam tych pseudo- projektantów, może do którejś udostępnimy im prawa autorskie ?
Tak,ale tylko TYMCZASOWA .W 2013 roku stanie w jej miejscu nowa,kontenerowa.Prawdopodobnie w kolorach biało czerwonych. Za wieże odpowiada w całości PAŻP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...