Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

AK się odrodzi? Burmistrz Świdnika apeluje do prezydenta RP

Utworzony przez Świdniczanin, 14 maja 2014 r. o 06:36 Powrót do artykułu
Jezu!   Czy u nas w Polsce zawsze tak będzie, że jak ktoś robi coś pożytecznego, to zaraz grupa głupców go opluwa. Ja niedawno wróciłam ze Szwecji i tam owszem jest Hemvarnet/ Home Guard, czyli struktura, o którą zabiega burmistrz Jakson i jego koledzy ze stowarzyszenia obrona narodowa.Zresztą żeby zabierać głos w jakiejś sprawie trzeba mieć wiedzę chociaż przedszkolaka. Apel do zabierających głos: uważnie przeczytajcie artykuł i strony internetowe: stowarzyszenia -obrona narodowa oraz strony prowadzących kampanię na rzecz obrony terytorialnej -odbudujmy AK. Ja to zrobiłam. Chylę głowę przed burmistrzem i jego kolegami. 
  Burmistrz powinien przede wszystkim zająć sie rozwiazywaniem problemow w miescie świdnik .   Opiniowaniem i tworzeniem struktur obrony w kraju niech zajmują sie osoby z wyksztalceniem i doswiadczeniem wojskowym które sa do tego powołane przez (MON).   Ludzie w Świdniku maja prawo narzekac jesli widzą ze zle sie dzieje  w ich miescie pod rzadami jaksona. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezu!   Czy u nas w Polsce zawsze tak będzie, że jak ktoś robi coś pożytecznego, to zaraz grupa głupców go opluwa. Ja niedawno wróciłam ze Szwecji i tam owszem jest Hemvarnet/ Home Guard, czyli struktura, o którą zabiega burmistrz Jakson i jego koledzy ze stowarzyszenia obrona narodowa.Zresztą żeby zabierać głos w jakiejś sprawie trzeba mieć wiedzę chociaż przedszkolaka. Apel do zabierających głos: uważnie przeczytajcie artykuł i strony internetowe: stowarzyszenia -obrona narodowa oraz strony prowadzących kampanię na rzecz obrony terytorialnej -odbudujmy AK. Ja to zrobiłam. Chylę głowę przed burmistrzem i jego kolegami. 
Popieram Pani Anko :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezu!   Czy u nas w Polsce zawsze tak będzie, że jak ktoś robi coś pożytecznego, to zaraz grupa głupców go opluwa. Ja niedawno wróciłam ze Szwecji i tam owszem jest Hemvarnet/ Home Guard, czyli struktura, o którą zabiega burmistrz Jakson i jego koledzy ze stowarzyszenia obrona narodowa.Zresztą żeby zabierać głos w jakiejś sprawie trzeba mieć wiedzę chociaż przedszkolaka. Apel do zabierających głos: uważnie przeczytajcie artykuł i strony internetowe: stowarzyszenia -obrona narodowa oraz strony prowadzących kampanię na rzecz obrony terytorialnej -odbudujmy AK. Ja to zrobiłam. Chylę głowę przed burmistrzem i jego kolegami. 
Popieram Pani Anko :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakson ma " krew na rekach" Mieszkancy przez kilka lat apelowali do niego zeby poprawił bezpieczenstwo na ulicy Klonowej w Świdniku. Kiedy doszlo juz  do tragicznego wypadku powiedzial ze to nie wina Burmistrza tylko kierujacych. Teraz przed wyborami proponuje zainstalowac sygnalizacje swietlna i to tylko w miejscu gdzie mial tragiczny wypadek. Nie popieram tego Burmistrza  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z szacunkiem dla pana Jaksona panie burmistrzu pan już ma takie formacje w Świdniku jest to Straż Miejska oraz formacja ułanów niech pan zorganizuje szkolenia jeżeli posiada pan fundusze i ma pan sprawę załatwioną a nie trzeba tworzyć nowych etatów dla kolesi bo to żle wpływa na nastroje społeczeństwa Świdnika w czasie gdy padają albo są niszczone przez obcy kapitał pan doskonale wie o jakie firmy chodzi przynosiły sławę Świdnikowi po przejęciu przez obcy kapitał stopniowo przestają funkcjonować pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"po owocach ich czynów", a nie deklaracjach i petycjach - wydatki na Obronę cywilną w 2013 roku wyniosły w Świdniku 6013,93 PLN (sześć tysięcy...) przy budżecie 109373675,29PLN (sto dziewięc milionów). Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości co do czystości intencji burmistrza Jaksona? Po prostu nadchodzą wybory....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"po owocach ich czynów", a nie deklaracjach i petycjach - wydatki na Obronę cywilną w 2013 roku wyniosły w Świdniku 6013,93 PLN (sześć tysięcy...) przy budżecie 109373675,29PLN (sto dziewięc milionów). Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości co do czystości intencji burmistrza Jaksona? Po prostu nadchodzą wybory....
  Panie dyletancie, co ma obrona cywilna do obrony terytorialnej kraju, ludzie mówcie na temat, zanim coś powiecie,pomyślcie, co jest tematem artykułu: nie Jakson, tylko idea gwardii narodowej, wojsk wewnetrznych, obrony terytorialnej. Nie obrona cywilna ani straż miejska. Siła zbrojna działająca na terenie całego kraju, bedąca wsparciem dla wojsk operacyjnych.Zostawcie Jaksona w spokoju, dyskutujemy o bezpieczeństwie Polski...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty rozumiejący jesteś normalnie nawiedzonym debilem nie mającym pojęcia o armi jesteś przydupasem Jaksona i się nie pucój bo to już koniec waszego rządzenia podczas strajków gdzie byłeś śmierdzielu miałeś służbę na kiblu razem ze swoim panem bujaj się..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Panie dyletancie, co ma obrona cywilna do obrony terytorialnej kraju, ludzie mówcie na temat, zanim coś powiecie,pomyślcie, co jest tematem artykułu: nie Jakson, tylko idea gwardii narodowej, wojsk wewnetrznych, obrony terytorialnej. Nie obrona cywilna ani straż miejska. Siła zbrojna działająca na terenie całego kraju, bedąca wsparciem dla wojsk operacyjnych.Zostawcie Jaksona w spokoju, dyskutujemy o bezpieczeństwie Polski...  
Zle sie dzieje jak burmistrz 40 tysiecznego miasta chce pouczac wojskowych ze sztabu jakie tworzyc maja struktury  obrony.   To tak jakby murarz chcial pouczac( apelowac) do lekarza jak leczyc pacjenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Burmistrzu ! W Świdniku nie trzeba tworzyć zadnych armii - natomiast trzeba pilnie zmobilizować straż miejską do skutecznego eliminowania mlodociinych rowerzystów, którzy z jęzdżąc z predkością ponad 20 km/g potrącają pieszych i jeszcze im ublizają. W żadnym chyba mieście w takim rozmiarze nie występują wykroczenia w postaci przejężdzania rowerem po przejściu dla pieszych.Kolejny palacy problem to załatwienie sie psów na miejskich trawnikach. Nie widziałem jeszcze nigdy aby właściciel psa posprzątał po swoim czworonogu. Obserwując powyższe zachowania można odnieść wrażenie, że Świdnik to nie 40 tysięczne miasto w zjednoczonej Europie ale zapadła wioska w syberyjskiej tajdze, gdzie wódka jest nr 1 na liscie   artykułów pierwszej potrzeby. Jęzeli by powołana armia miała skutecznie walczyć z zachowaniami, które opisałem  - jestem za - oczywiście żartowałem choć to wcale nie jest śmieszne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezu!   Czy u nas w Polsce zawsze tak będzie, że jak ktoś robi coś pożytecznego, to zaraz grupa głupców go opluwa. Ja niedawno wróciłam ze Szwecji i tam owszem jest Hemvarnet/ Home Guard, czyli struktura, o którą zabiega burmistrz Jakson i jego koledzy ze stowarzyszenia obrona narodowa.Zresztą żeby zabierać głos w jakiejś sprawie trzeba mieć wiedzę chociaż przedszkolaka. Apel do zabierających głos: uważnie przeczytajcie artykuł i strony internetowe: stowarzyszenia -obrona narodowa oraz strony prowadzących kampanię na rzecz obrony terytorialnej -odbudujmy AK. Ja to zrobiłam. Chylę głowę przed burmistrzem i jego kolegami. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już było. To Obrona Cywilna podległa administracji państwowej. Pozostało z demobilu wojskowego tysiące masek p-gaz i innego złomu. Burmistrz wraca do PRL z tym za pieniądze podatników chce dać zatrudnienie swoim. Brzydal  z Pana Burmistrzu .                                           ło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
informuje,że post   z godz 20.15 sygnowany moim longinem nie jest mojego autorstwa. Co na to administrator?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawy obywatel jest spostrzegawczy zauważył że psy załatwiają się na trawnikach a nie w szalecie na placu ale nie widział jak koty też tam się załatwiają nie widział jak ptaki srają na głowy przechodniów i.t.d ale co gorsze zapomniał jak wracając z imprezy narzygał przed domem i nie miał kto tego sprzątnąć a taki czyścioszek wzioł byś się za poważną robotę i nie wypisywał głupot bo są poważniejsze sprawy do załatwienia dla społeczeństwa Świdnika...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawy obywatel jest spostrzegawczy zauważył że psy załatwiają się na trawnikach a nie w szalecie na placu ale nie widział jak koty też tam się załatwiają nie widział jak ptaki srają na głowy przechodniów i.t.d ale co gorsze zapomniał jak wracając z imprezy narzygał przed domem i nie miał kto tego sprzątnąć a taki czyścioszek wzioł byś się za poważną robotę i nie wypisywał głupot bo są poważniejsze sprawy do załatwienia dla społeczeństwa Świdnika...
Odnosze wrażenie że Ty gosciu widzisz kto gdzie narzygał. To moze i burmistrza widziałes...? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może choć jeden przykład tego "napadania na wioski". Żołnierze WiN to w 90% synowie chłopscy - więc napadali na swoich?. Może tak trochę odpowiedniej lektury, a dopiero potem pisać  (rodem z propagandowych broszur z PRL) komentarze. Jestem historykiem i synem łaczniczki WiN z obwodu hrubieszowskiego (a to rawie Roztocze) i chetnie podyskutuję o tych "napadach". A burmistrz ma rację co do kondycji polskiej armii.   "  "Oddziały leśne (partyzanckie) WiN rozbijały więzienia, atakowały posterunki milicji i członków ORMO, prowadziły walkę zbrojną z oddziałami wojska, KBW i WOP, zabijały osoby współpracujące z władzą komunistyczną i członków PPR, traktując to jako obronę przed terrorem. Zwalczano wspierających władze starostów, wójtów i sołtysów. "   WIKI. w źródłach tego nie znajdziesz , bo tam kmiotkami ( którzy byli mordowani i grabieni, min. przez WIN ) - historycy się nie zajmują   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chory człowiek, żyjący w wirtualnym świecie.
110 / 100 ! Antek , uśmiałem się serdecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakson ma " krew na rekach" Mieszkancy przez kilka lat apelowali do niego zeby poprawił bezpieczenstwo na ulicy Klonowej w Świdniku. Kiedy doszlo juz  do tragicznego wypadku powiedzial ze to nie wina Burmistrza tylko kierujacych. Teraz przed wyborami proponuje zainstalowac sygnalizacje swietlna i to tylko w miejscu gdzie mial tragiczny wypadek. Nie popieram tego Burmistrza
co bierzesz ? zapory kolejowe może ma  ustawić ? Klonowa-Wyszyńskiego jest prawidłowo oznakowana, tylko trzeba się stosować do przepisów i oznakowania, a nie gadać przez komórki i pisać SMSy w czasie jazdy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to po to trzeba było rozwalić armię ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...