Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Alkohol plus frytki, czyli pożar w Świdniku

Utworzony przez Albert, 20 maja 2011 o 13:20 Powrót do artykułu
Po pierwsze nie strażacy wyważyli drzwi tylko sąsiedzi bo zanim policja i straż cokolwiek wiedziała to drzwi były już wyważone.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tuwima .. czyli byly "hotelowiec" paskudne miejsce ... Ponoc mieszkajace tam istoty jako jedyni w okolicy (majac duzo miejsca) nie zgodzili sie na wykonanie parkingow i w bezczelny sposob zajmuja miejsca pod innymi blokami. Teraz widac jacy to mieszkancy ...
0
Dokładnie, nie żadna policja tylko chłopaki wpadli i uratowali tego gościa. Oj nieładnie, nieładnie tak sobie przypisywać nieroby heheh.
0
To było w bloku przy Tuwima 1 czy Tuwima 2? Bo nijak nie mogę zidentyfikować...
0
nie wiesz to nie pisz, to Policja wyniosła tego faceta
0
Tak się składa, że tam mieszkam i wcale nie uważam tego miejsca za paskudne. A to, że mieszka tam jeden czy dwóch pijaczków nie świadczy o całej mieszkającej tam społeczności. Co do parkingów to fakt, znalazło sie kilkoro mieszkańców, którym przeszkadza zapach spalin i wolą mieć zieleń pod oknem a nie beton. Myślę więc, że twoja opinia jest mocno przesadzona!
obserwtor napisał:
Tuwima .. czyli byly "hotelowiec" paskudne miejsce ... Ponoc mieszkajace tam istoty jako jedyni w okolicy (majac duzo miejsca) nie zgodzili sie na wykonanie parkingow i w bezczelny sposob zajmuja miejsca pod innymi blokami. Teraz widac jacy to mieszkancy ...
0
Tak się składa, że tam mieszkam i wcale nie uważam tego miejsca za paskudne. A to, że mieszka tam jeden czy dwóch pijaczków nie świadczy o całej mieszkającej tam społeczności. Co do parkingów to fakt, znalazło sie kilkoro mieszkańców, którym przeszkadza zapach spalin i wolą mieć zieleń pod oknem a nie beton. Myślę więc, że twoja opinia jest mocno przesadzona!
obserwtor napisał:
0
Farsa media kłamią:/
0
Borun pewnie frytki robil
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: