Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
TYPOWE dla LUDZi "PO" - głowawpiasek, jak sie cos złego dzieje. Milczec, PRZYKRYĆ ZŁE wydarzenia INNYMI , ( NAJLEPIEJ COS WYMYŚLIĆ NA TEMAT PiS), przeczekać, a jak emocje opadna , cos wyjaśniac !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest jeszcze gorzej niż w Modlinie to jedno a drugie fatalne oznakowanie dojazdu do lotniska i z lotniska , koszmar jest wieczorem , przy takich nakladach mozna było zadbać o dokładne oznakowanie , zadbali o bardzo wysokie oplaty parkingowe a oznakowanie dojazdów już nie , sa tam jakieś tabliczki z napisem lotn isko widoczne w dzień w nocy absolutnie niczego nie widać , wstyd ma sie zadęcie na lotnisko ale tylko zadecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki rząd takie lotnisko i nasze drogi ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strasznie się cieszyłam, że w końcu nasze "zapłocie" kraju ma dostęp do świata..... Właśnie wróciłam z lotniska....zamiast w Norwegii, jestem na kanapie-we własnym pokoju. Może i plus nieodbytego lotu? Tam mają niedobre piwo:) A poważnie....szkoda trochę, bo nic na tym lotnisku nie gra....Niby ludzie się starają, ale wszystko tak ślamazarnie idzie, albo nadgorliwie na taśmie, albo w ślimaczym tempie (jedna osoba w porywach do dwóch), zajmowała się przebukowaniem biletów. Poza tym....zero informacji.... szkoda. Może innym razem. Może się nauczą...Dajemy szansę? Ja, mimo wszystko tak....Patriotyzm lokalny:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a teraz na poważnie. Ech, były nadzieje że powstało coś co może być wizytówką. Zaczyna mi to przypominać nasz PKS z dworca przy zamku, gdzie w okienku nie dowiesz się nic, biletu nie kupisz bo sprzedaje kierowca w autobusie, a na koniec autobus nie wyjeżdża w trasę bo nie ma paliwa, i nie chodzi o awarię tylko podejście do pasażera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowe lotnisko!!!!! Żenada!!!! Gdy ja obsługiwałem radiolatarnie [1970R] było to nie do pomyślenia.Gdy zabrakło prądu to włączałem agregat prądotwórczy. A ja jótro odbieram z LUTON wnuczka. Oj nie dobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Jacka Sobczaka trzeba dzwonić. Zawsze mówi, że lotnisko to tylko jego zasługa, więc...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś napisał:
Na Facebooku swoim Lotnisko poinformowało że to była usterka samolotu tego z Oslo , potem jak ludzie zaczęli im wrzucać że kłamią podali prawdziwe info o awarii radiolatarni.
No cóż na stronie lotniska Lublin ostatnia informacja to Rakieta Małego Księcia startuje z lubelskiego lotniska, na innych strona lotnisk w Polsce informacje zmieniają dynamicznie w zależności o tego co dzieje się w danej chwili, czy samolot przyleciał czy doleciał czy jest odwołany a w Lublinie na stronie nic się nie dzieje, aktualności to tylko samouwielbienie, strona jest mierna, ciągle zawieszone kamery internetowe, ale jacy pracownicy taka strona, przecież nic oni nie wiedzą w niczym się nie orędują bo to osoby z pseudo konkursów zatrudnione po znajomości. Czy jeśli taka radiolatarnia zepsuje się np. w warszawie czy gdańsku to zaraz zamykają lotnisko czy może jest jakaś zastępcza, dlaczego nikt w Lublinie nie pomyślał o takich sytuacjach, może za chwilę okazać się że coś się zapisuje i znowu trzeba będzie przekierowywać loty, do tego potrzebni są ludzie myślący logicznie i przewidujący co może się wydążyć i jak temu wcześniej zapobiegać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
nie za szybko jak na taką usterkę ? rozumiem, że to jest nowa radiolatarnia ?
Jak widać radiolatarnia jest tak samo "sprawna" jak nowe autobusy naszego MPK !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze ze dzis nie byl przewidziny przylot ruslana, bo by byla niezla kicha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstyd wstyd wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem o co wam chodzi. Radiolatarnia nie jest własnością naszego lotniska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie fal radiowych było za mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe ile razy taka radiolatarnia w ostanich latach zapsula sie w warszawie, wroclawiu, lodzi, rzeszowie, gdansku? i czy zamknieto tam lotniska gdy taka usterka nastapila?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 5 sekundzie slychac strzały...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wytnijcie brzozy w okolicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HAŃBA i WSTYD. Zamknąć lotnisko a ne robić pasażerów w dupę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma lotnisk doskonalych, i nie zastapionych maszyn itp. trzeba nauczyc sie ze zrozumieniem, akceptowac a nie tylko wymagac ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
viki napisał:
TYPOWE dla LUDZi "PO" - głowawpiasek, jak sie cos złego dzieje. Milczec, PRZYKRYĆ ZŁE wydarzenia INNYMI , ( NAJLEPIEJ COS WYMYŚLIĆ NA TEMAT PiS), przeczekać, a jak emocje opadna , cos wyjaśniac !!
chyba wybuchy miałeś !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas w rzeszowie jak nam się zepsuła radiolatarnia, to przyjechaliśmy na jasionkę i machaliśmy fredami i wówczas samoloty z rzeszowa mogły latać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...