Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bezpańskie psy kochają dzieci.

Utworzony przez polak, 30 września 2010 r. o 21:21
Tak to nie pomyłka ani żart. W okresie wakacji na Os.Swidnik Wscód przy punktowcach naprzeciw hurtowni dzieci bawiły się z kundelkiem którego nazwały Kajtek. Było ciepło,dzieci miały wolny czas i pies przywiązał się do miejsca i stał się pupilem dzieci z całego osiedla. Po pewnym czsie dołączyła do kundelka młoda sunia podobna do dalmatyńczyka i też stała sie ulubienica dzieci. Skończyło się lato,zrobiło się zimno i leje deszcz,dzieci poszły do szkoły i już nie wychodzą i nie bawią sie z psami. Psy tak kochane przez dzieci całymi dniami i nocami wpatrują się w drzwi do bloku bo może wyjdą dzieci. Teraz nie wychodza ,a psy zmoknięte ,zmarznięte czekają na pomoc. Tak wiec dobre serca dzieci i głupota ich rodziców sprawiły,że psy mają pieskie życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polak napisał:
Tak to nie pomyłka ani żart. W okresie wakacji na Os.Swidnik Wscód przy punktowcach naprzeciw hurtowni dzieci bawiły się z kundelkiem którego nazwały Kajtek. Było ciepło,dzieci miały wolny czas i pies przywiązał się do miejsca i stał się pupilem dzieci z całego osiedla. Po pewnym czsie dołączyła do kundelka młoda sunia podobna do dalmatyńczyka i też stała sie ulubienica dzieci. Skończyło się lato,zrobiło się zimno i leje deszcz,dzieci poszły do szkoły i już nie wychodzą i nie bawią sie z psami. Psy tak kochane przez dzieci całymi dniami i nocami wpatrują się w drzwi do bloku bo może wyjdą dzieci. Teraz nie wychodza ,a psy zmoknięte ,zmarznięte czekają na pomoc. Tak wiec dobre serca dzieci i głupota ich rodziców sprawiły,że psy mają pieskie życie.
Taaaak....serce się kraje.......biedne psiaki ....a tak potrafią bezgranicznie kochać ......i nie rozumieją dlaczego nikt ich nie chce....dlaczego im zimno i nie mają co jeść......a na dworze jest już tak zimno..... i co z nimi teraz będzie ? Może znajdzie się ktoś o dobrym sercu i je przygarnie...... Wierzcie mi .....potrafią się odwdzięczyć całym swoim psim sercem..... /wiem to - właśnie też mam takiego cudownego przyjaciela "z odzysku"/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Póki co tym biedakom potrzebna jest pilna pomoc ! Dni i noce są coraz zimniejsze . Nie tylko te psiaki , ale również inne , np te ze schroniska też czekają na nasze dobre serce . One są gotowe aby nas pokochać .Mam nadzieję ,że większość z nas także . /Ja też mam taką znajdę która na początku była brzydka i w fatalnym stanie psychicznym i fizycznym teraz jest najcudowniejsza i naprawdę piękna/. Moim zdaniem p. Maria Ferens powinna zorganizować jakąś AKCJĘ pomocy dla naszych braci mniejszych . Nagłośnić tą akcję w szkołach . Młodzież z całą pewnością pomoże.......A na głównym placu spróbować przeprowadzić aukcję adopcyjną . Zbiórkę "kasy" i niezbędnych przedmiotów . Tego się w Świdniku nie robi . Nie wiem dlaczego ? Inne miasta taką akcję przeprowadzają systematycznie . PANI MARIO - DO DZIEŁA !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karola napisał:
Póki co tym biedakom potrzebna jest pilna pomoc ! Dni i noce są coraz zimniejsze . Moim zdaniem p. Maria Ferens powinna zorganizować jakąś AKCJĘ pomocy dla naszych braci mniejszych . Nagłośnić tą akcję w szkołach . Młodzież z całą pewnością pomoże.......A na głównym placu spróbować przeprowadzić aukcję adopcyjną . Zbiórkę "kasy" i niezbędnych przedmiotów . Tego się w Świdniku nie robi . Nie wiem dlaczego ? Inne miasta taką akcję przeprowadzają systematycznie . PANI MARIO - DO DZIEŁA !!!!!!!
Halo halo !! Pani Mario do dzieła . Czy jest tam Pani ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i jest normalnie , jest jak zwykle , jest tak jak to zawsze bywa . Wywoływana tu p. Maria udaje że tutaj nie zagląda no i też nikt nie powiedział , że jest proszona o wyrażenie swojego zdania . Tak jest najprościej i najwygodniej . A nasi bracia mniejsi cierpią w milczeniu . Jest nadzieja że na Wigilię przemówią ludzkim głosem ........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...