Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bezprawie w świdnickiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Utworzony przez LSW, 25 września 2008 o 10:27 Powrót do artykułu
Konieczność wymiany skrzynek znana jest od ponad 2 lat. SM mogła utworzyć specjalny fundusz podobny jak w sprawie wodomierzy i przez dwa lata. po 2 zł miesięcznie (WPŁACANE Z CZYNSZEM) zebrać potrzebne pieniądze. Dla wpłat za skrzynki otwarto nowe konto. Czyżby w celu umożliwienia zarobku jednemu z banków? Ciekawe jaki są dowody wdzięczności owego banku dla prominentów SM?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prezes SM w Świdniku Marek Słotwiński kłamie a "Dziennik" to powtarza. W administracji na ul Kruczkowskiego o godz. 12 odmówiono wydania kluczy bez okazania dowodu wpłaty.
0
Założenie skrzynek jest obowiązkiem zarządcy lub właściciela budynku. Po co lokaltor ma kupować sobie skrzynkę. Czy po wyprowadzeniu zabierze ją ze sobą?
0
Najpierw niech je założą bo w wielu blokach jeszcze tego nie zrobili
0
Na zebraniu członków SM ustalono że kwotę 36 zł należy zapłacić do końca lipca, jeśli nie mają pieniędzy to niech spróbują wejść do sklepu i wziąść towar za darmo. Osobom które zapłaciły w terminie przyniesiono klucze do DOMU. Wystarczy zapłacić i nikt nikomu nie utrudnia dostepu do skrzynki. Zawsze znajdzie się męda której wszystko przeszkadza.
0
Ogłoszenia wisiały od lipca. Większość osób wpłaciła, kluczyki dostała do ręki. A teraz awanturnicy, którzy często nie płacą miesiącami czynszu, robią aferę o 36zł. Skoro Dziennik zajął się sprawą, to może założy za te osoby, świetna inwestycja, długoterminowa. Jeżeli przez 3 miesiące próśb nie zapłacili, to jak teraz dostaną klucze, to na pewno nie zapłacą. Lepiej przecież za to kupić kilka paczek papierosów, a jakby co to się rozdmucha aferę. Pomyślcie co będzie, jak powstaną samo zarządzające się Wspólnoty Mieszkaniowe, z takimi Ofiarami Mieszkańcami powstaną slumsy.
0
Przecież na załączonym zdjęciu jest nieudolna zmiana w programie graficznym, było do 30.08.2008. Czyżby pracownik Dziennika Wschodniego nie zapłacił za skrzynkę?
0
spółdzielca napisał:
Założenie skrzynek jest obowiązkiem zarządcy lub właściciela budynku. Po co lokaltor ma kupować sobie skrzynkę. Czy po wyprowadzeniu zabierze ją ze sobą?
Właściwie przy opuszczaniu mieszkania (np zamiana) należałoby domagać się od nowego lokatora 36 zł albo kluczyki do kanału burzowego na ulicy.
0
spółdzielca napisał:
0
Byłem w S.M i nie mogłem odebrac bo powiedzieli ze nie zaplacilem.
0
Ale jak był czas na wpłatę dużo wcześniej, bo te żółte ogłoszenia to już kolejne (ostateczne) ponaglacjące, to jakoś nikt się nie kwapił a spóldzielnia i tak wymienić musiała, bo tak wymogi unii każą. Więc co to za sprawiedliwość jak inni zapłacili a kilkoro lokatorów (jak zwykle NIE!) i dostaną kluczyk a potem wypnął się na zapłatę 36 zł. Pretensja ludzi jak zwykle po czasie. Bo oni całe życie biedni i wszyscy im kłody rzucają pod nogi. Mentalność Polaków jest nie do zrozumienia :(
0
a kto ma za to zapłacić chyba krasnoludki spółdzielnia jest własnością członków tak mówi prawo spółdzielcze i trzeba za tego typu dobrodziejstwa płacić a nie jęczeć
0
karoll napisał:
a kto ma za to zapłacić chyba krasnoludki spółdzielnia jest własnością członków tak mówi prawo spółdzielcze i trzeba za tego typu dobrodziejstwa płacić a nie jęczeć
A co czynszu nie płacimy, prezio pewnie zbiera sobie na premię, bo im ciągle mało, mało i mało. A Ty nie pleć bzdur, zapłać nawet poczwórnie, prezio większą będzie miał premię może ci kupi za to lizaka.
0
Jak zwykle ,że ze Świdnika to kasy ni ma, mniej pic wiecej oszczedzac !!!!!!!!!!!
0
Ludzie, po co wam skrzynki??? Korzystajcie z maili i smsów. A jeśli będzie trzeba, poczta lub inny kurier, przyniesie list do drzwi. Na całym zachodzie ludzie, jeśli chcą odbierać listy, sami montują sobie skrzynki na drzwiach!
0
Mam nadzieje , ze juz wszyscy wiecie iz przedrostek "EURO" do czegokolwiek, znaczy tyle co "BUBEL". Dotyczy to zarowno skrzynek pocztowych, co i wszelkich przepisow unijnych, europieniedzy, eurobiurokracji, i wszystkiego innego. Te skrzynki jeszcze wyjda Wam bokiem. Ja mam reke duzego chlopca i wyciagam z tych niby EUROhomologowanych skrzynek co tylko chce.
0
Informacji na temat wpłaty w lipcu ani sierpniu nie było. Żółta karteczka pojawiła się tydzień przed nowymi skrzynkami. Kluczyka mimo wpłaty nie mam nadal, bo pracuję w godzinach gdy można go odebrać, a urlopu mi szkoda.
0
karoll napisał:
Płacimy, płacimy... za CIĘŻKO pracujących urzędników też...(BARDZO pomocnych, jeśli czegoś potrzeba)
0
nie tylko w świdnickiej, w SM Czechów wyłudzają czynsz od dwóch osób jeśli mieszka tylko jedna i jest zameldowana na pobyt stały, podczas gdy jest jeszcze gdzie indziej zameldowana na czasowy, w takim przypadku dla nich nie liczy się zameldowanie na pobyt stały, jestem właścicielem mieszkania, a oni tylko administratorem mojej własności i narzucają mi w jaki w jaki sposób mam być zameldowany, pobierają opłaty, których nie generuję, to dopiero jest bezprawie, pisma do Zarządu i Rady Nadzorczej nie odnoszą skutku, zainteresowanych dziennikarzy zapraszam do współpracy gg 618261
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: