Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Biały protest odwołany

Utworzony przez YUREK, 27 lutego 2008 r. o 21:15 Powrót do artykułu
No pewnie że Dyrektor podpisze przecież sam jest lekarzem tutejszego szpitala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No pewnie że dziś się uda podpisać przecież Dyrektor to też lekarz tego szpitala :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lekarze i pielęgniarki zadowoleni - a co z"resztą"? jeśli jesteś niedouczonym magistrem, nie masz odpowiedniego stażu pracy i zajmujesz kierownicze stanowisko, to podwyżka u dyrektora zapewniona! ale już pracownicy "tylko" z maturą z 25-cio, 30-to letnim stażem pracy ( administracja, laboratorium, pion techniczny) na znaczącą podwyżkę nie mają co liczyć. od nich wymaga się tylko odpowiedzialności, zrozumienia dla trudnej sytuacji ZOZ-u i roboty, roboty.... sami lekarze nie chcą się leczyć w Świdniku, pielęgniarki uciekają ze swoimi chorobami do specjalistów do Lublina, ale oni wymagają.... rezta ma siedzieć cicho. już myślałam, że chociaż Pan Starosta zwróci uwagę na tę zafałszowaną siatkę płac, gdzie bardzo wielu "fachowców" będzie zarabiało lepiej niż on - ale i tu się pomyliłam. liczą się tylko lekarze i te biedne pielęgniarki, dla których pacjent jast złem koniecznym. a najlepiej abyśmy zdrowi byli! a już pacjent w szpitalu powinien być młody, zdrowy, czysty, miły i "wdzięczny".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja myślałem co to jest biały protest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...