Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
SPAM
Ostatnio edytowany 11 grudnia 2009 r. o 23:32
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kiedy nasi kierowcy będą cenić własne zdrowie i życie. Ilu ludzi musi jeszcze zginąć? Oczywiście drogi są jakie są ,ale to nie usprawiedliwia nadmiernej prędkości,pijaństwa i chamstwa. Wręcz przeciwnie-powinno skłonić do ostrożności . Ludzie nie zdają sobie sprawy co się czuje jak zabije się kogoś na drodze , nie mają pojęcia ,że idzie się do więzienia , traci się pracę a często również rodzinę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi mnie tylko, że do godziny 22:30 jeszcze tego nie posprzątali. Kolejna kwestia - straż pożarna stanęła w poprzek drogi i kierowała na objazd. Jest środek nocy, ciemno, jak w du*** u murzyna, wygwizdów, gdzie nawet psy dupami już nie chcą szczekać. Mogli dać jakiegoś policmajstra, który dalej by pokierował samochody, a nie tak jak tutaj... Nie miałem ani CB, ani NAVI. Radź sobie człowieku... Droga, którą puścili objazd (przynajmniej ta, w którą pocelowałem) miała szerokość 2 metrów i oznaczona była jako droga wewnętrzna. Policja stała jedynie na końcu objazdu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli zna ktoś poszkodowanych to proszę o info na : ewunia60@buziaczek.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...