Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

BMW zawisło na torach przed jadącym pociągiem

Utworzony przez bania, 20 sierpnia 2012 r. o 18:18 Powrót do artykułu
dlaczego mnie nie dziwi czym jechał ów kierowca ?!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
18-latek ze wsi + BMW = nic nowego. pozdrawiam wieśniaków bez mózgów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EEEEEEEEEE. Ogrodnika psy!!!! BMW wam nie pasuje. HEHE żal wam d*** ściska że ktoś ma samochód a Ty jebiesz na rowerze na stacje PKP i ciszniesz do lasu na grzyby pacholento bEEEEEEEEEEEEEE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przez takich niedorobów musiałem po 15 latach wierny marce bmw przesiąść się do subaru .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że pojazdy marki BMW szczególnie te ponad 10-letnie powinny mieć specjalne stawki ubezpieczenia. Conajmniej trzykrotne. Jak chce się jeździć sportową bryką (buhahaha) to trza płacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielmożny napisał:
EEEEEEEEEE. Ogrodnika psy!!!! BMW wam nie pasuje. HEHE żal wam d*** ściska że ktoś ma samochód a Ty jebiesz na rowerze na stacje PKP i ciszniesz do lasu na grzyby pacholento bEEEEEEEEEEEEEE
samochód to ma nie więcej niż 10 lat potem to jest szrot dresie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas obalic stereotyp ze dresiaze siedza w betach ta teoria przeminela i byla bardzo tandetna .- chyba wiecie o czym mowa ? zal sciska cyganskie podniebienie ze chlopak ma czym jezdzic ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beemwu napisał:
Czas obalic stereotyp ze dresiaze siedza w betach ta teoria przeminela i byla bardzo tandetna .- chyba wiecie o czym mowa ? zal sciska cyganskie podniebienie ze chlopak ma czym jezdzic ?
żal to mnie ściska jak czytam takie brednie "chłopak ma czym jeżdzić" no sobie jeździ po torach jedno jest pozytywne - oni sami się eliminują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest jak wieśniacka i miejska brać spod czapki z daszkiem jest w stanie za 5 tyś kupić sobie "sportowy samochód" marki BMW który z reguły po 2mln przebiegu pali więcej oleju niż benzyny. Dalej dresy, buta i do przodu!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy takie same głupoty będziecie pisać jak zamontują w Polsce 300 nowych fotoradarów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jeszcze za tatusiowe pieniazki czesto kupiona ładna nie zwiesniaczona (jeszcze) trójeczka i w swej bialej koszuleczce z dziubkiem i blyszczykiem na buzi popier***a w rytmie umca umca i mysli ze jest kims i zal mi tylka nie sciska nie zazdroszcze... nie mam czego. dla tych co mi napisza ze jezdze starym oplem czy matizem... nie jezdze Peugeotem 508. po prostu denerwuje mnie rozpedzony samochod lecacy na zakrecie na mnie i moja rodzine i gdy juz mine okaze sie ze to BETA z mlodzikami w srodku!! BMW to tylko dla ludzi z wyobraznia i prawdziwa pasją a nie dla dresikow czy tez kolesi z kompleksami i malym fiu..kiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozumiesz chłopcze? napisał:
samochód to ma nie więcej niż 10 lat potem to jest szrot dresie
jak ja lubię się śmiać z deb***nych postów deb***i nie znających się nic a nic w temacie motoryzacji, a udających wszech wiedzących KAŻDY powyżej 10 lat to szrot, to tak na szybko weśmy pierwsze lepsze przykłady jakiś tam samochód z lat 80 utrzymany w stanie bdb - wartość na rynku ludzi znających się na motoryzacji - 30 000 zł ha! maluch z lat 70 - 80 - utrzymany w oryginale, w stanie bdb - wartość + 30 000 zł nie żadne ferrari tylko po prostu honda, honda nsx lata 90 - wartość 200 000 zł drift w Polsce, 80% zawodników z czołówki jeździ 500 konnymi, budowanymi za 150 000 - 200 000 zł, samochodami z lat 90, nissan 200 sx i BMW E30 i co powiesz? dalej jesteś dumny ze swojego 5 letniego Passata TDI, pokazując jaki on jest szybki NA PROSTEJ, bo na zakrętach srasz w majtki, z dymiącą turbiną, bo nawet samochodu nie potrafisz prawidłowo eksploatować? nie znasz się na motoryzacji to się nie wypowiadaj w tematach z tym związanych idź się przejedź swoim passatem, pokaż jaki jesteś panicz bo masz 5 samochód i dalej myśl sobie jaki to jesteś niby fajny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny burak w dresowozie! Na szczęście oni najczęściej sami się eliminują...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzegorz napisał:
a jeszcze za tatusiowe pieniazki czesto kupiona ładna nie zwiesniaczona (jeszcze) trójeczka i w swej bialej koszuleczce z dziubkiem i blyszczykiem na buzi popier***a w rytmie umca umca i mysli ze jest kims i zal mi tylka nie sciska nie zazdroszcze... nie mam czego. dla tych co mi napisza ze jezdze starym oplem czy matizem... nie jezdze Peugeotem 508. po prostu denerwuje mnie rozpedzony samochod lecacy na zakrecie na mnie i moja rodzine i gdy juz mine okaze sie ze to BETA z mlodzikami w srodku!! BMW to tylko dla ludzi z wyobraznia i prawdziwa pasją a nie dla dresikow czy tez kolesi z kompleksami i malym fiu..kiem
POPIERAM W 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...