Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bocian wygrał w głosowaniu na logo lotniska w Świdniku

Utworzony przez Łukasz, 16 grudnia 2009 r. o 15:39 Powrót do artykułu
Głosowanie jest nieważne ponieważ czi którzy nie czytają i nie odwiedzają strony dziennika wschodniego nie wiedzieli o głosowaniu. glosowanie powinno się odbywać na stronie UM Świdnik lub stronie portu lotniczego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwne wg mnie powinna wygrać Fama, logo jest dynamiczne nowoczesne, a bocian to wg mnie historia, i zacofanie naszego regionu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz napisał:
Głosowanie jest nieważne ponieważ czi którzy nie czytają i nie odwiedzają strony dziennika wschodniego nie wiedzieli o głosowaniu. glosowanie powinno się odbywać na stronie UM Świdnik lub stronie portu lotniczego...
haha UM Świdnik, szybciej UM Lublin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest lotnisko Świdnika . To lotnisko Lublina które tylko zostanie wybudowane w Świdniku - Przypominam !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FAMA jest z nich najlepsza !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A g... o prawda . Jeśłi zsumujemy wyniki z LUBELSKICH MEDIÓW ( dziennik , kurier i radio L ) to niestety wygrał pr.1 (LosAngeles) 31,41 % , drugie miejsce zajął dopiero bociek 29,5 % , trzecie było stanowisko że wszystkie są beee 24,71 % , a o czwartym nie wspomnę 17,71 % . Chyba że są jeszce jakieś inne media , może głosowanie sms w TVP Lublin było. Dziennik to nie wszystkie lubelskie media
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyskie logo ktore startowaly do konkursu sa do BANI Taki bocian to bardziej by pasowal na logo odddzialu porodowego szpitala miejskiego w Pacanowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LOGO --:> Zaścianek UE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie to jest draństwo o naszym logo mają decydować EKSPERCI z jakiegoś Rzeszowa . Rzeszów zieje nienawiścią do Lublina,nakażdym kroku jak się nadaża okazja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moim zdanie logo jest świetne. Proste i czytelne, podkreślające w dodatku walory przyrodnicze naszego regionu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi tez się podoba i to bardzo )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie dlatego plebs nie powinien się w takich sprawach wypowiadać w głosowaniu powszechnym. Od tego są ludzie znający się na tym, a nie byle kmiotki z dostępem do sieci - demokracja ma swoje granice. Nota bene wszystkie propozycje były niestety słabe w porównaniu ze świetną, nowoczesną koncepcją architektoniczną lotniska. Jedyne logo, które było estetyczne i korespondowało z lokalnymi tradycjami lotniczymi, dostało najmniej punktów - punkt dla ciebie, plebsie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
az cisnie sie na usta. jakie lotnisko takie logo. pozostaje miec nadzieje, ze ci co beda wybierac ogo nie wezma na powaznie wynikow internautow. wybrane przez inernautow logo kojarzy mi sie z bajkami lat 90 tych.... chyba ze to bdzie lotnisko dla bocianow na zielonej trawce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czesc, pszenno-buraczani Świdniczanie wygrał świetny projekt. A Wy ze swoimi narzekaniami utwierdzacie tylko nasze wspaniałe miasta jak Warszawa, Kraków, Poznań czy Gdańsk, że macie rumiane buzie "wiśnioki."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale kapota....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tych 3 projektow to logo jest najlepsze bocian moze ze znaczkiem logo lubelszczyzny dodatkowo-bocian to region jeszcze ekologiczny -zgadzam sie z internauta z godz 16 .25 jak Rzeszow moze decydowac o llogo przyszlego portu lotniczego ,czesto na forum obrazaja jednostki internautow Lublin i jej mieszkancow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Logiem lotniska powinien być wielki BURAK przez duże "B" Świdnik - "HAMBURG" to tylko kojarzy mi się z burakami i ćwokami. Pozdrawiam pinkne miasto Świdnik przez dużę H
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepsze takie logo lotniska niz logo euro 2012 (zatwierdzone juz podobno) ktore jest istna porazka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem jak to możliwe skoro w większości głosowań to fama prowadziła no ale dobra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie lotnisko takie logo,identyczny przypadek jak logo Euro 2012r,które po odsłonięciu,wywołało wśród kilkunastu milionów widzów efekt tzw.KARPIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...