Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budowa basenu w Mełgwi prawie skończona

Utworzony przez Mieszkaniec Świdnika, 20 października 2010 r. o 11:32 Powrót do artykułu
Super sprawa z tym basenem, niech mi ktoś wytłumaczy jak to jest w małej gminie można coś zrobić mońza cos otworzyć co czytam gazete lub przejeżdżam to coś widać a w Swidniku jedyne co to dziury nowe powstaja w jezdni zamykają po kolei wszystko, basenu nie ma jednego drugiego mój brat do Krasnika rano musi jeździć ze wszystkimi dzieciakami co trenują a tu pod Świdnikiem powstaje nowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo prosta sprawa z tym budowaniem, jeśli ktoś sie zajmuje polityką i tym co robi opozycja i takie tam pier***y to tak sie na tym wychodzi... Ja często jeżdże do Rzeszowa kiedys to była dziura nie miasto obecnie jest nie do poznania, nikt sie nie liczy już z Lublinem bo tam naprawde coś sie robi przemysł lotnisko inwestycje a u nas przykład idzie z góry marszałkowie bawia sie w plityke komu dac komu nie na baseny starosta świdnicki chodzi tylko sie modlić przed wyborami to samo Jakson a w gminach jak sie jest wójt rozsądny to działa i dlatego w takiej Mełgwi powstaje basen a w świdnku NIE...... więc jak juz to sprawa sie rozbija o gospodarza jak jest dobry to coś jest jak nie to jest ZERO.... moze tego wojta z Mełgwi na Marszałka dac to coś by było heheh choć go nie znam to troche słyszałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno mają tam być też jakieś bicze wodne coś ala SPA Nałęczów nieźle nieźle czekam na otwarcie, a w Świdniku tylko szkoło 5 zostaje to nie jest tak źle 35 tys mieszkańców gmina Mełgiew jak widze niecałe 8tys no to ponad cztery razy mniejsza hjeheheheh bravo dla władz gratulacje..... Ciekawe co opozycja w Mełgwi wymysli na Wójta żeby tylko odwrócić sukces w porazke hmmmmm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No baaaaa napewno coś wymyślą, ciekawego jakiego kandydata wystawią jak znowu pana dr. z SLD to niezle jajo facet juz chyba z dziesiąty raz kandyduje hehe szkoda chłopa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrzucone pieniadze w bloto. To nie basen, to jakas wanna (12,5 m). U nas wlasnie tek sie robi, zamiast dolozyc troszke grosza i miec prawdziwy basen buduje sie takie niewiadomo co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leprzy rydz niż nic, a po drugie to chyba jest coś takiego jak koszty utrzymania nie problem wywalić moloch i pozniej plakać jeśli ktoś ma pojecie o inwestycjach to wie tez o takich rzeczach jak UTRZYMANIE !!!!!!!!! jeśli wolisz większy to zapraszam do nas do świdnika jest duży jeden drugi ale puste i zamknięte tego chcesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i udało się naszej Mełgiewskiej włady zamydlić ludzom oczy w gaziecie ładnie to wszystko wygląda, zapraszam troche tu pomieszkać i probować załatwić jakąś sprawę u Pana Wójta to się przekonacie jak to wszystko wygląda - robi się tak żeby było dobrze Pozdrawiam wszystkich zadowolonych z działalności "gospodarza" Melgwi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodowita mełgwianka napisał:
i udało się naszej Mełgiewskiej włady zamydlić ludzom oczy w gaziecie ładnie to wszystko wygląda, zapraszam troche tu pomieszkać i probować załatwić jakąś sprawę u Pana Wójta to się przekonacie jak to wszystko wygląda - robi się tak żeby było dobrze Pozdrawiam wszystkich zadowolonych z działalności "gospodarza" Melgwi
Co za brednie opowiadasz! Poprostu jesteś zazdrosna albo jesteś jakąś nie docenioną stażystką w gminie. Wójt jest genialny, pracuje na 100% swoich możliwości przez cała kadencje (nie tylko przed wyborami jak inni "gospodarze". Mała gmina, mało mieszkańców a jak wiele się dzieje, ciągle inwestycje, rozbudowa i kształcenie najmłodszych mieszkańców gminny. btw, z basenu będą tylko i wyłącznie kożystać uczniowie szkoły, będzie zamknięty dla innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w naszej gminie nawet praktyk bym nie chciała, kiedyś przeszło mi przez myśl odbywanie tam stażu ale na całe szczęście sami pracownicy mi to odradzili - nie wiem jaki mieli w tym interes, czy dobrze czy żle mi żeczyli ale mimo to jestem im za to wdzięczna. a wiem co piszę bo mieszkam tu i czasami mam jakieś sprawy do załatwienie w urzędzie i widze jak to jest... a robota na pokaz też owszem czasami później jest korzystna dla mieszkańców, ale bardzo rzadko to się zdarza w naszej gminie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inwestycje zajeb.. wybudowane dwa zalewy (nie dla ludzi) do tego smiglowiec buhaha. pieknie rozwijajacy sie sport w gminie!!! budowa sadzawki o dl12m i gl 1,5m. gratuluje pomyslu!! a juz przeciez sa baseny w gminie, jak deszcz popada to w szatniach przy orliku woda stoii mozna sie kompac, bo prysznicy niechcialo sie zrobic. a najlepsze jest rondo, to jest mistrzostwo jak by niebylo naco wydawac. proponujed jeszcze sygnalizacje dwufazowa zamontowac bo taki ruch sie teraz zrobil!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ho ho ho pieski szczekają już tylko szkoda ze nie macie agrumentów..... jeżeli jedynym argumentem sa iwestycje juz zrobione a nie to czego nie ma bo to juz gorzej wymysleć to super pomysł ... brava dla opozycji.... Mniemam ze lepiej nic nie robić i w oczy nie koleć niż coś zrobić moze wy jesteście przyzwyczajeni do gadania szczekania i nic nierobienia ja sie ciesze że coś sie dzieje że rondo jest drogi a ci co do syfu są przyzwyczajeni to wystarczy że macie koło domu własnego od gminny sie odwalcie bo większości sie to podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='krismiszcz' date='20 październik 2010 - 13:28 ' timestamp='1287574123' post='364951'] Co za brednie opowiadasz! Poprostu jesteś zazdrosna albo jesteś jakąś nie docenioną stażystką w gminie. Wójt jest genialny, pracuje na 100% swoich możliwości przez cała kadencje (nie tylko przed wyborami jak inni "gospodarze". Mała gmina, mało mieszkańców a jak wiele się dzieje, ciągle inwestycje, rozbudowa i kształcenie najmłodszych mieszkańców gminny. btw, z basenu będą tylko i wyłącznie kożystać uczniowie szkoły, będzie zamknięty dla innych. O matko!!!! Co ty za brednie opowiadasz - jakie inwestycje, rozbudowy ... a tym tekstem o kształceniu najmłodszych to już przebiłeś/łaś wszystko!!!!!!!!! Nie masz pojęcia o tym co się dzieje w gminie Mełgiew i co nasza "kochana" władza wyprawia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tak, zapraszamy wszystkim do naszego mełgiewskiego spa. Długość 12,5m, głębokość maksymalna 1,5m. Szkoda tylko, że to basen korekcyjny dla dzieci ze szkoły. A tak przy okazji to zespół szkół w Mełgwi nie liczy 700 uczniów! Nie wiem czy w całej gminie jest tyle dzieci. Ale tak to jest jak się publikuje wyssane z palca informacje. Ja np powiem co mi się nie podoba w Mełgwi. Bo basen niech sobie będzie, orlik niech sobie będzie, ale chodników to już wójt nie zrobi, bo nie da to tak spektakularnego efektu jak np basen czy uwaga stadion piłkarski. Później ludzie z sąsiednich miejscowości będą się rozpływać nad tym co zrobił Motyl. Pogratulujcie nam obserwatorium za 70 tysięcy, które zostało kupione od razu jako zepsute. Albo helikoptera - modernistyczna sztuka w Mełgwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kształcenie najmłodszych mieszkańców gminy" - rzeczywiście wielkie osiągnięcie jak na Wójta Gminy. Czy tylko mi się wydaje, że to jest normalne - w innych gminach dzieci też się uczą!!! Ale nie wiem czy wszyscy wiedzą, że policja zabrała ostatnio dowód rejestracyjny szkolnego autobusu - jakoś Motyla nie stać na zafundowanie dzieciom sprawnego autobus. Ale do jasnej cholery basen trzeba wybudować!!!!!! Dodam jeszcze tylko, że z dziećmi nie jeździł żaden opiekun! Bo za drogo ......!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jakiej opozycji tu mowa? W naszej gminie nie można nic oficjalnie powiedzieć, a broń Boże skrytykować, bo zaraz jest to traktowane jak atak na świętojebliwego Motyla. Dziadek Wacek w tym roku kończy 70 lat. Wieje mi tu jakimś dinozaurem... To dopiero jest komuna, a nie jakiś "dr SLD". Dlaczego pan/pani redaktor np. nie zainteresuje się więziennym tatuażem na ręce szanownego wójta i jego przeszłością więzienną. Internowanie, co? Zapraszam do nas, do Mełgwi, tak prywatnie, tych zachwyconych Państwa ze względu na błędy konstrukcyjne (też się wtedy tak spieszyli z budową, ciekawe dlaczego?). Jak wezwano młodego Deca, z działu inwestycji czy coś takiego - zapierał się nogami, twierdząc, że to nie wina wykonawcy... Do dziś pamiętam, jak w nocy ciężarówki wywoziły śmieci z całej gminy za szkołę, teraz jest tu Orlik. Cholera, dzieci po parę kilometrów muszą chodzić do szkoły, bo wójt ma ważniejsze wydatki niż edukacja. Klasy w gimnazjum są coraz liczniejsze - bo oświata to wrzód na d.. Motyla. Zapraszam, żebyście parę słów zamienili z naszymi przedstawicielami władz: wójtem, kierowniczką GOK'u, itp... Mamy się czym chwalić...Proszę Państwa, chciałabym, żeby ktoś go kiedyś nagrał, może wtedy ludzie zrozumieliby naszą rzeczywistość... PS. O jakiej 11 letniej Julce pisze redaktor w artykule, dziecka o takim imieniu nie ma w naszej szkole... a szanowna pani inspektor, to mogłaby się trochę pohamować w tych kontaktach z Motylem, bo już różne wersje słyszałam...patrz na mełgiewskim forum: http://www.melgiew.fora.pl/co-w-gminie-piszczy,2/pasierb-przy-korycie,45.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam, ale mi ucięło fragment wypowiedzi. O jakiej opozycji tu mowa? W naszej gminie nie można nic oficjalnie powiedzieć, a broń Boże skrytykować, bo zaraz jest to traktowane jak atak na świętojebliwego Motyla. Dziadek Wacek w tym roku kończy 70 lat. Wieje mi tu jakimś dinozaurem... To dopiero jest komuna, a nie jakiś "dr SLD". Dlaczego pan/pani redaktor np. nie zainteresuje się więziennym tatuażem na ręce szanownego wójta i jego przeszłością więzienną. Internowanie, co? Zapraszam do nas, do Mełgwi, tak prywatnie, tych zachwyconych Państwa ze Świdnika: do obserwatorium - zepsutą lunetą, do sali gimnastycznej, która przecieka - ze względu na błędy konstrukcyjne (też się wtedy tak spieszyli z budową, ciekawe dlaczego?). Jak wezwano młodego Deca, z działu inwestycji czy coś takiego - zapierał się nogami, twierdząc, że to nie wina wykonawcy... Do dziś pamiętam, jak w nocy ciężarówki wywoziły śmieci z całej gminy za szkołę, teraz jest tu Orlik. Cholera, dzieci po parę kilometrów muszą chodzić do szkoły, bo wójt ma ważniejsze wydatki niż edukacja. Klasy w gimnazjum są coraz liczniejsze - bo oświata to wrzód na d.. Motyla. Zapraszam, żebyście parę słów zamienili z naszymi przedstawicielami władz: wójtem, kierowniczką GOK'u, itp... Mamy się czym chwalić...Proszę Państwa, chciałabym, żeby ktoś go kiedyś nagrał, może wtedy ludzie zrozumieliby naszą rzeczywistość... PS. O jakiej 11 letniej Julce pisze redaktor w artykule, dziecka o takim imieniu nie ma w naszej szkole... a szanowna pani inspektor, to mogłaby się trochę pohamować w tych kontaktach z Motylem, bo już różne wersje słyszałam...patrz na mełgiewskim forum: http://www.melgiew.f...-gminie-piszczy,2/pasierb-przy-korycie,45.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec napisał:
ho ho ho pieski szczekają już tylko szkoda ze nie macie agrumentów..... jeżeli jedynym argumentem sa iwestycje juz zrobione a nie to czego nie ma bo to juz gorzej wymysleć to super pomysł ... brava dla opozycji.... Mniemam ze lepiej nic nie robić i w oczy nie koleć niż coś zrobić moze wy jesteście przyzwyczajeni do gadania szczekania i nic nierobienia ja sie ciesze że coś sie dzieje że rondo jest drogi a ci co do syfu są przyzwyczajeni to wystarczy że macie koło domu własnego od gminny sie odwalcie bo większości sie to podoba
"ho ho ho pieski szczekają już tylko szkoda ze nie macie agrumentów..... jeżeli jedynym argumentem sa iwestycje juz zrobione a nie to czego nie ma bo to juz gorzej wymysleć to super pomysł ... brava dla opozycji.... Mniemam ze lepiej nic nie robić i w oczy nie koleć niż coś zrobić moze wy jesteście przyzwyczajeni do gadania szczekania i nic nierobienia ja sie ciesze że coś sie dzieje że rondo jest drogi a ci co do syfu są przyzwyczajeni to wystarczy że macie koło domu własnego od gminny sie odwalcie bo większości sie to podoba". Te pieski, to mają swoje zdanie... A jak widać, to jest jedyny sposób, żeby się wypowiedzieć... i wcale tu nie chodzi o żadną opozycję, tylko o prawdę... Prawdę, która w naszej gminie notorycznie jest zacierana...tłamszona... "Co was to obchodzi, kogo ja zatrudniam" - odpowiedź wójta do radnych, którzy zażądali wyjaśnień dotyczących zatrudniania osób bez wykształcenia w urzędzie... A czego tu brakuje? Np wykształconych ludzi na stanowiskach, efektów w sporcie, zwłaszcza tym dziecięcym, brakuje mi prawdziwego domu kultury (a nie tylko pustego budynku z pokojami, w których rowerem można jeździć): kół fotograficznych, teatralnych, muzycznych, imprez promujących dziedzictwo naszego regionu, brakuje też dawno obiecanych luster w sali tańca, brakuje mi porządnego gimbusa, którym moje dziecko mogłoby bezpiecznie wracać do domu ze szkoły, brakuje mi miejsca, w którym młodzież mogłaby się realizować, rozwijać swoje zainteresowania (i nie mam tu na myśli altanki nad zalewem)... Nikt nie krytykuje Motyla za to, że coś zrobił, ale w jaki sposób i czy to rzeczywiście tak ma wyglądać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykre są te peany na temat wójta Motyla. Nasza gmina to jedna wielka klika. Trzymają gościa bo mają na niego haka. Kto ma asa w rękawie , temu Motyl wszystko załatwi: posadę dla dziecka lub członków rodziny, kasę na prywatne!!!! przedszkole, wyjazd za granicę za naszą kasę, umorzenie długów np. za podatek. Ludzie otwórzcie oczy!Kto tu nie mieszka to niech się nie odzywa, bo nie ma pojęcia jak jest naprawdę... Motylowi dedykuję fragment piosenki: " Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść...". Może ktoś inny teraz pokaże, że mając władzę można zrobić wiele dla ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszne ciekawe komu z czytających chciałoby się pisac tak obszerne komentarze... jak tylko zainteresowanym walką polityczną każdy komentarz w ten sam deseń bla bla bla.... dobrze ktoś napisał że piseki szczekaja a karawana idzie dalej więc niech i tak będzie ... mnie to g... obchodzi kto rządzi byle dobrze ale jak widac to za mało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Muszę koniecznie tu pewne osoby oświecić. RONDO w Mełgwi to nie zasługa wójta Motyla drodzy Państwo - tylko Powiatu Świdnickiego. Jak będziecie mieli troszkę pojęcie o pewnych sprawach to się wtedy wypowiadajcie. Tak samo wygląda sytuacja z głównymi drogami w gminie Mełgiew - to są drogi o klasy POWIATOWEJ!!!!!!!! Więc za remont możemy podziękować Staroście Świdnickiemu ....... a nie przypisujecie zasługi Motylowi!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...