Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
http://lublin-airport.info/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://lublin-airport.info/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tak na poważnie, czy ściema siakaś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miner napisał:
http://lublin-airport.info/
He, he dobre, i jak bardzo oddaje rzczywistość. Dodam tylko, że pozwolenie na budowę nadal nie jest nawet ostateczne,poniewaz minister już trzeci raz przedłużył postępowanie odwoławcze, i jak wieści niosą nie był to ostatni raz. Wszystko przez braki w dokumentach, a przede wszystkim z powodu braku prawomocnej decyzji środowiskowej. Orientujacy się w temacie domyślą się zapewne, że w takim przypadku pozwolenie na budowe wydane zostało z wada prawną, uprawnijaca do uniewążnienia decyzji. Oszołomom budujacym to nędzne lotnisko gratuluję odwagi, i życzę dużo kasy, bo bedzie potrzebna gdy cały teren trzeba bedzie przywrócić do pierwotnego stanu, no i popłacić odszkodowania za rygor natychmiastowej wykonalności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prace nad tym lotniskiem są już tak awansowane ze raczej już nie ściema
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.portlotniczy.lublin.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
areoplan napisał:
Prace nad tym lotniskiem są już tak awansowane ze raczej już nie ściema
Masz oczywiście na myśli zaawansowana degradację terenu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kingdom napisał:
http://www.portlotniczy.lublin.pl/
Jak dobrze płatne są dyżury?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tam i tak ludzie mieszkają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prośba do inspekcji pracy skontrolujcie te firmy które budują lotnisko!!!! To co sie wymaga tam od pracowników to są rzeczy nie realne i jeśli dojdzie tam do wypadku to dopiro to się firma opamięta i przestanie straszyć zwolnieniami!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, ile teraz samorząd zakupi sobie samolotów aby wykorzystać parking. Tutaj ludzie na chleb nie mają a będą korzystać z przelotów? Gdzie są te badania, które miano przeprowadzić nad mobilnością ludności ściany wschodniej i zapotrzebowaniem na przeloty? Ilu bisnesmenów znacie, którym bywa potrzebne lotnisko? Ile rządowych delegacji przybywa do Lublina, aby przyjmować ich się opłacało? Ile rocznie będzie kosztowało TYLKO utrzymanie lotniska, bez jakichkolwiek przelotów? A ile za to powstałoby miejsc pracy, np w żłobkach i przedszkolach-aby nasze dzieci od najmłodszych lat uczono języków jako jedyną alternatywę przed POlską śmiercią głodową??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie przyda się lotnisko nie jeden z niego skorzysta bądzcie dobrej myśli chcecie wiecznie jezdzic pociągami ja tylko widze jak wasze pociagi wjeżdzaja do stolicy i stoicie w nich i patrzycie na wawe z zazdrością że u was tak nie ma i sami sobie jestescie winni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myszka z Wawy napisał:
Ludzie przyda się lotnisko nie jeden z niego skorzysta bądzcie dobrej myśli chcecie wiecznie jezdzic pociągami ja tylko widze jak wasze pociagi wjeżdzaja do stolicy i stoicie w nich i patrzycie na wawe z zazdrością że u was tak nie ma i sami sobie jestescie winni
Masz rację, nie jeden skorzysta tylko dwóch. Skąd przyszło Ci kobieto do głowy, że ktokolwiek patrzy z zazdrością na Warszawkę? Co do winy, to Twoja wiedza nie wykracza za podwórko osiedlowe. Wina to władze, które siedzą w Warszawce, posłowie z nadań partyjnych, podnoszący rączki bo partia tak kazała. Co do pociagów, to cała Europa jeździ dobrej klasy pociągami, i lotnisk w każdej dziurze nie buduje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myszka z Wawy napisał:
Ludzie przyda się lotnisko nie jeden z niego skorzysta bądzcie dobrej myśli chcecie wiecznie jezdzic pociągami ja tylko widze jak wasze pociagi wjeżdzaja do stolicy i stoicie w nich i patrzycie na wawe z zazdrością że u was tak nie ma i sami sobie jestescie winni
dziecko, samoloty nie będą latać z Warszawy do Lublina !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
Masz oczywiście na myśli zaawansowana degradację terenu.
niszczeniem środowiska w Polsce nikt się nie przejmuje, z wyjątkiem ekologów, których uważa się za wariatów. lotnisko dla Lubelszczyzny jest potrzebne, ale nie tym kosztem i nie powinno być zadaniem priorytetowym ! byłem tam i z bólem serca patrzyłem na ten księżycowy krajobraz. wcześniej jeździłem po lesie rowerem, jesienią na grzyby, zimą na nartach. teraz - koniec. wyżyna się las, w mieście wycina się ostatnie egzemplarze drzew, tereny wokół bloków to asfalt i kostka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leon napisał:
niszczeniem środowiska w Polsce nikt się nie przejmuje, z wyjątkiem ekologów, których uważa się za wariatów. lotnisko dla Lubelszczyzny jest potrzebne, ale nie tym kosztem i nie powinno być zadaniem priorytetowym ! byłem tam i z bólem serca patrzyłem na ten księżycowy krajobraz. wcześniej jeździłem po lesie rowerem, jesienią na grzyby, zimą na nartach. teraz - koniec. wyżyna się las, w mieście wycina się ostatnie egzemplarze drzew, tereny wokół bloków to asfalt i kostka
Masz rację, wyżyna się las, nie wycina. Nie jestem ekologiem oszołomem, lecz zdrowo myślącym czlowiekiem. Słuchajac ciągle o globalnym ociepleniu, zastanawiam się dlaczego w takim razie wycina się lasy, puszczę amazońską, bałowieską i inne kompleksy leśne, skoro dziecko z podstawówki wie na czym polega proces fotosyntezy, że rośliny pobieraja dwutlenek węgla a wydalają tlen. Wszystkim więc powinno zależeć na jak największym zalesieniu, a jest zupełnie odwrotnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
Masz rację, wyżyna się las, nie wycina. Nie jestem ekologiem oszołomem, lecz zdrowo myślącym czlowiekiem. Słuchajac ciągle o globalnym ociepleniu, zastanawiam się dlaczego w takim razie wycina się lasy, puszczę amazońską, bałowieską i inne kompleksy leśne, skoro dziecko z podstawówki wie na czym polega proces fotosyntezy, że rośliny pobieraja dwutlenek węgla a wydalają tlen. Wszystkim więc powinno zależeć na jak największym zalesieniu, a jest zupełnie odwrotnie.
Nie pierdź na forum bo zwiększa się efekt cieplarniany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktosik napisał:
He, he dobre, i jak bardzo oddaje rzczywistość. Dodam tylko, że pozwolenie na budowę nadal nie jest nawet ostateczne,poniewaz minister już trzeci raz przedłużył postępowanie odwoławcze, i jak wieści niosą nie był to ostatni raz. Wszystko przez braki w dokumentach, a przede wszystkim z powodu braku prawomocnej decyzji środowiskowej. Orientujacy się w temacie domyślą się zapewne, że w takim przypadku pozwolenie na budowe wydane zostało z wada prawną, uprawnijaca do uniewążnienia decyzji. Oszołomom budujacym to nędzne lotnisko gratuluję odwagi, i życzę dużo kasy, bo bedzie potrzebna gdy cały teren trzeba bedzie przywrócić do pierwotnego stanu, no i popłacić odszkodowania za rygor natychmiastowej wykonalności.
a ja myślałem i miałem nadzieję że odcięli neta bur...wi ale niestety dalej gni.a dalej sieje zamęt,walcz walcz Don Kichocie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rob napisał:
Nie pierdź na forum bo zwiększa się efekt cieplarniany
Brak wiedzy ndrabia się głupotą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mantas napisał:
a ja myślałem i miałem nadzieję że odcięli neta bur...wi ale niestety dalej gni.a dalej sieje zamęt,walcz walcz Don Kichocie..
Prawda boli? Myslenie boli? To nie myśl, bo się zmęczysz. Pozostniam przy oglądaniu stron plotkarskich, tam mysleć nie musisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...