Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budowa terminalu lotniska w Świdniku (zdjęcia)

Utworzony przez fatalityreality, 24 maja 2012 r. o 20:07 Powrót do artykułu
Znająć życię i naszych inżynierów to po pierwszej ulewie z dachu będzie cikło i bagaże pływali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mnie, jkao przyszłego pasażera może cieszyć tempo budowy, skoro niw wiem nawet do kąd będę mógł dolecieć z tego airportu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś się orientuje czy będą nocne loty do Lublina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyż ten blaszek dużo różni się od starej Etiudy? Za 5 lat bedzie wygladał jak kolejny świdnicki Kaufland.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się cieszę z zawrotnego tempa budowy. Już szukałem połączeń aby zarezerwować bilet tu: http://goo.gl/geAbN i tu: http://goo.gl/5I1dZ i tu : http://goo.gl/01ryc i nawet tu: http://www.lot.com/p...web/newlot/home ale jak na razie nic nie znalazłem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy te wszystkie podłe, zgryźliwe komentarze piszą zazdrośni Lublinianie? Zazdrości o to, że lotnisko jest w Świdniku, a nie Lublinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oooo, ale zawiało pesymizmem. Pięknie to może nie wygląda, ale zważając, że zrobione za 5 x mniej niż w Krakowie i tak jest git.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego że blaszak? Co z tego że kontrola lotów w baraku? Ważne żeby z tego naszego zadupia coś odlatywało oprócz bocianów, helikopterów i antków ze szczepionkami na lisy. Z czasem jak będziecie lkorzystać, to lotnisko może się rozbuduje. Wy to byście chcieli od razu drugie Heathrow w Lublinie. I tak dziady mlaskają że będzie za głośno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czerwcu (jak od dawna spółka Port Lotniczy Lublin mówi) ma być oficjalnie podana siatka połączeń. Dokąd i jakimi liniami będzie się latało. Oj, chyba się zdziwimy marnością tej oferty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
budowa terminalu, temu misiu......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na całą 16 MLN Holandię jest 1 (jednen!) wielki port międzynarodowy, z każdego miejsca dostępny koleją. U nas na każdym zadupiu politycy mają ambicje budowy swojego Schipholu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xor napisał:
I co z tego że blaszak? Co z tego że kontrola lotów w baraku? Ważne żeby z tego naszego zadupia coś odlatywało oprócz bocianów, helikopterów i antków ze szczepionkami na lisy. Z czasem jak będziecie lkorzystać, to lotnisko może się rozbuduje. Wy to byście chcieli od razu drugie Heathrow w Lublinie. I tak dziady mlaskają że będzie za głośno...
Rozbuduje się? A w którą stronę ? Może przyszła rozbudowa zmiecie z powierzchni ziemi Świdnik, Franciszków, Łęczną, czy połowę Lublina? Bo terenów do rozbudowy to tutaj raczej nie ma filozofie od siedmiu boleści. A Ty nawet nie próbuj mlaskać w przyszłości, że coś Ci się nie podoba, bo przecież jesteś cała gębą za ta pseudo inwestycją .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buahahahaha napisał:
Czy te wszystkie podłe, zgryźliwe komentarze piszą zazdrośni Lublinianie? Zazdrości o to, że lotnisko jest w Świdniku, a nie Lublinie?
Chyba śmieszny jesteś , a co to kogo obchodzi że Lotnisko Lublin jest na tej głębokiej prowincji jak i tak praktycznie wszyscy do Lublina będą przylatywać ,niesety swidnicek nie jest tak znany w europie i wg i żaden obcokrajowiec by nie wiedział gdzie leci jakby pisało na rozkładzie swidnik ..żall
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pragnę powiedzieć,że w Polsce lotniska są na ogół poza granicami głównych miast. Dlatego głupie jest takie wykłócanie się,że lotnisko jest w Świdniku .Świdnik jest głównym miastem satelitarnym aglomeracji lubelskiej i przyjeżdża do pracy do Lublina z tamtąd bardzo dużo ludzi. Ja jestem z Lublina i bardzo się cieszę,że to lotnisko będzie właśnie tam. Dlatego ja Was naprawdę nie rozumiem-CZY WOLELIBYŚCIE LOTNISKO W NIEDZWIADZIE? TO JEST DOPIERO GŁĘBOKA PROWINCJA .Świdnik to najlepsza lokalizacja pod słońcem!!!Ja naprawdę jestem dumny z tej inwestycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lotnisko w Lublinie wow nowa jakość weekend w Barcelonie bedzie dostępny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć po co budować taki długi peron (z wiatami) skoro do terminala ma dojeżdżać tylko szynobus wielości autobusu przegubowego, ktory swobodnie zmieści się w zadaszonej części terminala?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie czy widzieliscie jakie bylo wspaniale przyjecie dla ludzi w dniu otwarcia dla publicznosci.Dlaczego do dzisiaj nie ma zadnej wzmianki o odwolaniu tego dnia.Ludzie jak glupi jechali zeby obejrzec,mialy byc takie wspaniale atrakcje dla dzieci i co ? wszyscy odjezdzali z niczym.Czy uwazacie ze nie powinni powiadomic ludzi o odwolaniu.Ale po co zawracac sobie d*** takimi sprawami.Poza tym drogi sa w fatalnym stanie .Kiedy oni to zamierzaja skonczyc ,oznakowanie jeszcze gorsze.Jest jedna tablica przed lotniskiem ale za to tak wyblakla ze ledwo mozna zobaczyc co to jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i po co te glupie dyskusje. Jest port lotniczy? jest.koniec.niewazne jaki wazne ze jest. A osoba wypowiadajaca sie na temat portow lotniczych w Holandii....niech najpierwpozdrawiam poszuka w google.nl ile jest lotnisk w holandii a potem niech pisze i to nie glupoty a cos konkretnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...