Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Budżety Świdnika i Kraśnika na 2018 r. uchwalone. Jakie będą inwestycje?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 grudnia 2017 r. o 15:12 Powrót do artykułu
W kraśniku mieście zawierzonym maryjce jakieś inwestycje ? Pewnie dach na kościele albo jakaś nowa kostka dla księdza bo bida...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kasa z uni tak , unia nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku chory z nienawiści! Nie znudziło ci się? Może byś znalazł jakiegoś innego, wyimaginowanego wroga?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnik? Tam jest ponuro, ludzie mają geby i krzyczą na innych tak jak taki jeden na mnie, nie dość że mi drogę ruskim traktorem z przyczepa gnoju zajechal i to pod samiutkim sądem, to jeszcze wrzeszczal jak oszalaly na mnie. Zróbcie prawdziwa obwodnice krasnika zebym nie musial tego miejsca ogladac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po kiego ty tu przyjeżdżasz, światowcu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakson- mistrz wizualizacji i nic więcej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka szkoda a na ochotniczą straż w Kraśniku nie będzie zrzutki w 2018 roku? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...