Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burmistrz Świdnika przyznał nagrody artystom

Utworzony przez ludwik, 30 grudnia 2014 o 21:40 Powrót do artykułu
te " artystki " z Zespołu Tańca Nowoczesnego to mogą skakać za darmo chyba, nie  ?  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
te " artystki " z Zespołu Tańca Nowoczesnego to mogą skakać za darmo chyba, nie  ?
Chciałam to skomentować, ale chyba szkoda słów... komuś żal d... ściska, że to nie on... 
0
Chciałam to skomentować, ale chyba szkoda słów... komuś żal d... ściska, że to nie on...   
0
o, artystka się odezwała ! p.s. nie ściska , tylko finansowanie takiej "sztuki" to niepotrzebne wyrzucanie społecznej kasy
0
Niech ku tas ze swoich płaci i wynagradza,ma na tyle !!!!
0
o, artystka się odezwała ! p.s. nie ściska , tylko finansowanie takiej "sztuki" to niepotrzebne wyrzucanie społecznej kasy
Widać nie wiesz ile pracy i ile wysiłku wkładają tancerze w swoją pracę po to żeby mieć osiągnięcia te, które mają. Pisząc takie słowa, w taki sposób niestety nas obrażasz. Ale cóż, internet zapewnia ci anonimowość, bo nigdy twarzą w twarz tego byś nam nie powiedział. A jeśli chcesz to zapraszam na najbliższe zajęcia, to porozmawiamy. Dyskusję uważam za zamkniętą, bo dalsze jej prowadzenie jest bezsensowne. Miłego dnia
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: