Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja mam dosyć jeżdżenia starymi, śmierdzącymi od papierosów, klekotami "pędzącymi" z prędkością ponad 100 km/h. Dlaczego mam ryzykować swoje życie ???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niech sobie grożą...wystarczy zrobić kontrolę IDT codziennie przez 2 tygodnie i niewielu busiarzy będzie miało czym wyjechać na blokadę.
0
i mają rację - dopłacić im oraz postawić kontrolę ITD, która będzie sprawdzała wypełnienie busa pasażerami plus w każdym kursie utajony kontroler urzędu skarbowego bedzie sprawdzał lewe bilety!!!
0
Niech lepiej zaczną inwestować a nie wozić ludzi starymi rozpadajacymi rzęchami. 25 -letnie "Eldorado" ..troche im się wymyka z rąk i robią wielkie larum. To skandaliczne żeby takim taborem pzrwozic tysiące ludzi bezkarnie.Mam nadzieję, że władze miasta nie ulegną ich presji..Czekam na kurs linii 55 żeby w spokojnie móc dojechac do pracy.
0
Taka linia już dawno temu powinna byc uruchomiona. W tym momencie miasto, które jest położone najbliżej Lublina, ma z nim najgorszą komunikację. Im prędzej uruchomią tą linię, tym lepiej dla pasażerów:-)
0
Takimi złomami jak w Świdnku nie jeździłem nigdzie. Gdyby mieli sprzęt na poziomie, trzymali sie rozkładów jazdy, nie pali w autach i w ogóle wymienili te trumny na kółkach na prawdziwe busy - to nikt by na nich nie narzekał. "Ósemki" i zadębie sie obroni a reszta niech spada na złom!
0
Macie busiarze-złomiarze wystarczajace dopłaty! PRZYKLAD: kurs Lublin -Łeczna ok. 30 km,  3,5zł,  kurs Lublin -Świdnik ok 12 km tez 3,5 zł!!!! MAŁO WAM. A popatrzcie ile ludi mieska w LLE a ile w LSW!
0
sam Wam te trupy porozbijam jak chociażby na 1 minutę zablokujecie drogę! Juz ręce zacieram! Oj będzie sie działo
0
A ja mam dosyć jeżdżenia starymi, śmierdzącymi od papierosów, klekotami "pędzącymi" z prędkością ponad 100 km/h. Dlaczego mam ryzykować swoje życie ???????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!
POtrzebny tylko jesteś na organy.
0
sam Wam te trupy porozbijam jak chociażby na 1 minutę zablokujecie drogę! Juz ręce zacieram! Oj będzie sie działo
POtrzebny jesteś tylko na organy.
0
Proponuję pokazać "busiarzom" dzięki komu w ogóle istnieją. Jak zacznie MPK jeździć wsiadajmy tylko do MPK. Może wtedy docenią swoich klientów.
0
POtrzebny jesteś tylko na organy.
BUsiarz?
0
bilety po 3,5, busy małe ciasne i zardzewiałe a oni chcą dopłat ?? do czego ? do Łęcznej 30 km od Lublina jeżdżą tańsze busy i dwa razy częściej niż do o połowę bliżej Świdnika, gdyby nie komunikacja MPK to podnieśli by ceny do 5 zł
0
BUsiarz?
Zależy kto pyta ???  miękka pyta ????
0
takie rzeczy to tylko w socjalizmie. Miasto prowadzi tu nieuczciwą konkurencję. Żeby to wytłumaczyć idiotom z ratusza: nie wolno dotować jednych podmiotów pieniędzmi zrabowanymi innym podmiotom działającym na tym samym rynku! Ale - cytując kasyka: "zjebanego Bednarza" - jak jest w społeczeństwie przyzwolenie, aby się chujnia działa, to tak się właśnie dzieje.
0
Macie busiarze-złomiarze wystarczajace dopłaty! PRZYKLAD: kurs Lublin -Łeczna ok. 30 km,  3,5zł,  kurs Lublin -Świdnik ok 12 km tez 3,5 zł!!!! MAŁO WAM. A popatrzcie ile ludi mieska w LLE a ile w LSW!
0
Chyba sie tym panom z budsów we łbach poprzewracało !!! Czuję, że gdyby tylko spróbowali zablokowćc jakąkolwiek drogę czy ulicę, ludzie sami z nimi zrobią porządek. Faktycznie stan tych tupów jakimi wożą ludzi woła o pomstę do nieba, a właściwie o ... PORZĄDNĄ kontrolę ITD !!! Własnie co robi ITD, łapie kierowcówm osobówek za szybkość, zamiast skontrolować stan busów które przewożą ludzi !!!
0
Chyba sie tym panom z budsów we łbach poprzewracało !!! Czuję, że gdyby tylko spróbowali zablokowćc jakąkolwiek drogę czy ulicę, ludzie sami z nimi zrobią porządek. Faktycznie stan tych tupów jakimi wożą ludzi woła o pomstę do nieba, a właściwie o ... PORZĄDNĄ kontrolę ITD !!! Własnie co robi ITD, łapie kierowcówm osobówek za szybkość, zamiast skontrolować stan busów które przewożą ludzi !!!
A wiesz barani łbie dlaczego ITD nie kontroluje miejskich autobusów ???  musieli by zamknąć cała zajezdnie,żaden by nie wyjechał.
0
Wg mnie powinni zostawić busy w spokoju. Wszyscy płaczą, że na Lubelszczyźnie nie ma pracy. No to jeszcze dobijmy tych kilka osób, żeby i one były zwolnione zasilając grono szukających. Rozumiem, że bilety mpk są tańsze. Ale busiarz po pierwsze nie jeździ na powietrze, dwa też musi zarobić na siebie i na firmę. Takie są realia, nic na to nie poradzimy. Powinniśmy raczej wspierać prywatną działalność a nie ją niszczyć. 
0
wozili ludzi jak bydlo zdezelowanymi busikami,niech bankrutuja
0
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: