Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ja się najbardziej cieszę z miesięcznych :) 44 zł to nie 160 zł jakie wydawałam miesięcznie na bilety na dojazd na uczelnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dzisiaj jechałem za białym trupem na wiadukcie pod gore, haha nie mógł wjechać kolo, 5 na godz. się toczył :-]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A i cały trajdek zapełniony po dach :-D, wyglądało to jak w jakichś Indiach , i qwa 5 na godz hahaha :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A i cały trajdek zapełniony po dach :-D, wyglądało to jak w jakichś Indiach , i qwa 5 na godz hahaha :-D
Kupię nerke,nie masz na sprzedaż głuPOlu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupię nerke,nie masz na sprzedaż głuPOlu.
Busiarz? HAHAHA:-]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdniczanie chcą do Lublina :) no proszę proszę....ładnie walczycie o ZTM Lublin a jeszcze pare miesiący temu przy okazji otwarcia Aiport Lublin próbowaliście udowodonić że Lublin jest Wam nie potrzebnyi lotnisko jest wasze. Wyszło szydło z worka...no ale w końcu w Lublinie pracuje te 20tys ludzie ze Świdnika. I co, już nie chcecie odrębności??
wiesz mieszkam w Świdniku, i zawsze tylko się śmiałem jak głupoty wypisują ze to lotnisko należy do Świdnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jakiś czas temu w piątki wracałem z Warszawy do Lublina pociągiem po godzinie 20 i próbowałem prywatnym busem dojechać do Świdnika. I przynajmniej 7-8 razy bus nie przyjeżdżał pomimo tego, ze był w rozkładzie jazdy. Grupka ludzi - tych samych praktycznie co tydzień - nie kryła oburzenia na jawną ignorancję i bezczelność prywatnych przewoźników. Ja ostatecznie zacząłem jeździć do Wawy prywatnym samochodem ale większość pewnie wściekała się tam kolejne tygodnie na prywaciarzy.   No i się doigraliście! Bardzo dobrze. Za taki brak szacunku dla klientów należy się Wam wielki kop z d...ę wreszcie!   A przy okazji użycie w tytule artykułu słowa "busiarze" jest żenujące. Czy to jest poważna gazeta, czy jakieś rozmówki trzepakowe w młodzieżowym slangu? "Prywatni przewoźnicy" się w szpalcie nie mieściło?Wydawałoby się, że dziennikarze powinni się posługiwać poprawną "literacką" polszczyzną. Tymczasem w Dzienniku pełno jest właśnie slangu i zwykłych błędów gramatycznych i stylistycznych. Zaczyna się robić jakiś brukowiec niestety :/
Heh mam ten sam problem gdy wracam z Warszawy lecz żeby dostać się do Świdnika po 22 to albo linią 88 spod dywanolandu ( zawsze przyjeżdżał chwile wcześniej bądź chwilę później ) jak na rozkładzie bądź pociągiem który ostatni jedzie o 22:30. Brakuje tej komunikacji po godzinie 20 do mniej więcej 23:30 bo żeby przyjechać do Świdnika trzeba się nagimnastykować niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Busiarz? HAHAHA:-]
Nie busiarz BUCU,tylko twoje przeznaczenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie busiarz BUCU,tylko twoje przeznaczenie.
pisdowski bbusiarzu, czy tam buraku jak wolisz, nie mam potrzeby jeździć autobusami, ale jak będę musiał to napewno nie wsiądę w żadnego zasmierdzialego starego trajdka, ze starym na urlop sobie pojedz tą padliną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupię nerke,nie masz na sprzedaż głuPOlu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOŃCZĄ SIĘ ŚWIDNICKIE BUSDZIADY :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a niech blokuja. skoro przez tyle lat pasazerowie potrafili pchac te lodowki na kolkach probujac je odpalic to i teraz dadza rade je zepchnac z drogi w czasie blokady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz scierwa busowe bedziecie wozic buraki z pola swoimi zlomami! Bu ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wow nareszcie wkocu bede mogl pojechac do  brata w SWIDNIKU w normalnych warunka a nie w busie smierdzacym olejem , wpadajacymi z silnika spalinami dawno juz zaslugujacym na auto zlom!!!! . Zawsze mnie zastanawialo czy  ktos w koncu pojdzie po rozmu do glowy i zapoda Mpk do Swidnika . panowie prezydenci trzymamy za was kciuki i za wasz pomysl na 5 .    Ps. panowie wlas. busiarze wybaczcie ale naprawde stan waszych maszyn przekracza wszelkie normy zaczynajac od " halasu" konczac na stanie technicznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja dzisiaj jechałem za białym trupem na wiadukcie pod gore, haha nie mógł wjechać kolo, 5 na godz. się toczył :-]
wiem o ktory ci chodzi tez kiedys myslalem ze sie stoczymy spowrotem w dol ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
----------------------------------TROLEJBUSY   DO   ŚWIDNIKA    NATYCHMIAST !!!---------------------------------- Dobrała  się  "mafijna szaja"  i  chcą  biznes  robić  na  Świdniczanach !.  W  100%  trolejbusy  są  lepszy  mi  środkami  komunikacji  niż  "rozklekotane"  busy  a  zwłaszcza, że  Świdnik  to  dzielnica  Lublina  i   w  mieście  jeżdżą  trolejbusy  i  autobusy  a  busy  jeżdżą  międzymiastami .  Problem  jest , że  jedni  i  dru dzy  chcą  "kase"  robić  na  Świdniczanach  i  zaraz  mnie  zmieszają  z  błotem , że  proponuje  dla  Świd nika  najlepsze  rozwiązanie .  Koszt  trakcji  trolejbusowej  do  Świdnika  szybko  się   zwróci   zwłaszcza , że   obie  linie  trolejbusowe  ul.Turystyczna  i   Felin   będą  miały  przystanek  przy  lotnisku .      Także   lepiej  wesprzeć  dojeżdżających  Świdniczan  niż  powiększać  konta  bankowe  "kombinatorom" !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to dobre :) mam propozycję kupcie nowe busy , nie ładujecie ludzi ile wlezie , ceny biletów zróbcie konkurencyjne, jeżdzijcie według rozkładu  i tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie ma co protestować trzeba wogóle przestać jeździć najlepsze było jak 2x pchałem takiego busa z dworca w lublinie bo nie mógł zapalić, albo jak zdechł na cepeenie na mełgiewskiej a wtedy jechałem do wracławia na lotnisko, chłopaki busiarze weźta sie do roboty i przestańta jeździć i wozić różnej maści studentó, mocherów którym sami dajecie znizki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Walczyliście o mpk a jeszcze będziecie przezeciwko nim. Myślicie że do lublina będziecie jeździć za 2,40??? Ha ha ha... Jeszcze będziecie zbierać podpisy o zlikwidowanie kursów mpk, gdy za 3,70 dojedziecie nawet nie do lublina a do felina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
----------------------------------TROLEJBUSY   DO   ŚWIDNIKA    NATYCHMIAST !!!---------------------------------- Dobrała  się  "mafijna szaja"  i  chcą  biznes  robić  na  Świdniczanach !.  W  100%  trolejbusy  są  lepszy  mi  środkami  komunikacji  niż  "rozklekotane"  busy  a  zwłaszcza, że  Świdnik  to  dzielnica  Lublina  i   w  mieście  jeżdżą  trolejbusy  i  autobusy  a  busy  jeżdżą  międzymiastami .  Problem  jest , że  jedni  i  dru dzy  chcą  "kase"  robić  na  Świdniczanach  i  zaraz  mnie  zmieszają  z  błotem , że  proponuje  dla  Świd nika  najlepsze  rozwiązanie .  Koszt  trakcji  trolejbusowej  do  Świdnika  szybko  się   zwróci   zwłaszcza , że   obie  linie  trolejbusowe  ul.Turystyczna  i   Felin   będą  miały  przystanek  przy  lotnisku .      Także   lepiej  wesprzeć  dojeżdżających  Świdniczan  niż  powiększać  konta  bankowe  "kombinatorom" !.
Świdnik nie jest dzielnicą Lublina!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...