Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Soboń mógł założyć biuro poselskie na jakiejś z parafii w końcu pod każdym kościołem toczyła się jego kampania, do tego Brzózka kolega partyjny mógłby zrobić mu swój własny kącik na swoim blogu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artur może poprosisz swoich kolegów Flipa I Flapa Pejo I Reszkę by zabrali się za robotę a nie smarowanie komentarzy w internecie. Może jak to są takie gwiazdy to zabierz do Warszawy ich bo u nas w urzędzie pożytku z nich nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopaki na FB udają że się lubią Dobre szczególnie Darek doktora O wprost uwielbia no wiadomość dnia hahahaha tyle może Darek co mu Krzychu pozwoli ! Odgórne polecenia będą i foty tylko na pamiątkę ostaną :) do albumu sobie wkleją !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie deja vu mam ;) jak przed wyborami na jesieni Kopacz i PSL też mówili że koalicja dobrze sie ma i..... Niestety .... Wybory.... PSL gotowy go zawarcia koalicji jak zwykle z każdym niestety ..... PiS wygrywa i... Koalicji nie trzeba ! Jednak stołki w terenie PSL chce utrzymać, a już piszczą to kosztuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moi drodzy to jest jeszcze gorzej niż można by było sobie wyobrazić w tym starostwie powiatowym to prawdziwa korupcja nie tylko od góry ale i na całym szczeblu. W tamtym tygodniu wysłałam męża do starostwa do geodezji, miał kupić mapę wysokościową dla naszego Pana projektanta, który powiedział że musimy taką mapę najpierw zakupić w starostwie. To gdy mąż opowiedział mi po powrocie to co tam się działo nie wiedziałam co mu powiedzieć. Na początku gdy tam trafił i wszedł do pokoju żeby ktoś go obsłużył zupełnie spotkał się z kompletną obojętnością ze strony urzędników nawet nie chcieli podejść do niego czół się jakby był w pustym pokoju choć tak nie było, następnie gdy już ktoś podszedł do niego i powiedział czego potrzebuje otrzymał bardzo nieprzyjemną wiązankę słów. A gdy powiedział że potrzebuje pomocy z wypełnieniem papierów które mu dali usłyszał burknięcie i nadal się wpatrywali w monitory swoich komputerów. A gdy już wszystko uzupełnił podszedł do niego jeden z urzędników i powiedział że będziemy potrzebowali jeszcze mapę do projektowania. Mój mąż powiedział że to wszystko ma załatwić nam projektant, a pan urzędnik na to że on może taką mapę zrobić i będzie kosztowała tyle i tyle i zrobi bardzo szybko nawet w przeciągu kilku dni. Mąż powiedział mu że nie potrzebuje, projektant wszystko zrobi to on odpowiedział mu żeby się tylko nie nastawiał że to będzie szybko bo on się postara o to żeby tak szybko nie było. Tak więc gdy mąż mi o tym wszystkim opowiedział chciałam się podzielić o tym ze wszystkimi bo uważam że nie tylko my mieliśmy taką sytuację ze starostwem świdnickim w geodezji. Pozdrawiam wszystkich Wasza stała czytelniczka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szefem Geodezji nie jest Osina? Panie Osina kiedy Pan zrezygnuje ze stołka? Niech Pan pokarze, że ma honor. Populizm, obłuda, okłamywanie nas. Ludzi którzy Panu zaufali i jak Pan nam się odwdzięcza? Zatrudniając na lewo Wilka i swojego koleżkę Sadło czy wsadzając Kulak na zastępcę dyrektora PUP? Tak Pan poprawia działanie starostwa? Tak ma wyglądać przejrzysty urząd? Coś się Panu pomieszało!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle że te zarzuty dotyczą pracowników zatrudnionych przez PiS jeszcze Krola, Manke i Twaroga. A Osina właśnie próbuje coś z tym zrobić. O ile są prawdziwe to ktoś się zgłosi i będzie finał może tej sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej informacji na: www.szlaksobieskiego.info - Aktualności, str.2 Ponadto p. Reszka dużo wypowiada się o osobach obejmujących stanowiska w Starostwie - pytanie: Jakie doświadczenie zawodowe i jak długie było to doświadczenie w gospodarowaniu środkami funduszy europejskich podczas obejmowania stanowiska prezesa Fundacji? - Żadne!!!
czy te pieniądze szwajcarskie są juz rozdane? ten link nie działa czy ten program jeszcze działa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak Panie Sadło, kasa rozdana. Przydział Twoi koledzy PSLowi zrobili i się ładnie obłowili. Zapytaj G. Zalewskiego to Ci powie co i jak. Szczególnie dopytaj o Piaski. Jest kilka ciekawych projektów Twoich ziomków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szlak szlakiem ważne czy prokuratura i NIK już sprawdziły zatrudnienie Wilka? Hejtersto Sadło i Lubasia w godzinach pracy już zostało wyjaśnione? Czy Kruczkowa zeznała jak naczelnikiem została? Zalewski wyjaśnił jak cudownie przeniesiony został z Piask? Troć jest już pełną gębą dyrektorem czy nadal p.o. dyrektora urzędu pracy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szlak szlakiem ważne czy prokuratura i NIK już sprawdziły zatrudnienie Wilka? Hejtersto Sadło i Lubasia w godzinach pracy już zostało wyjaśnione? Czy Kruczkowa zeznała jak naczelnikiem została? Zalewski wyjaśnił jak cudownie przeniesiony został z Piask? Troć jest już pełną gębą dyrektorem czy nadal p.o. dyrektora urzędu pracy?
Nie interesują mnie sprawy personalne, chcę wiedzieć co z pieniędzmi szwajcarskimi po chu.. te na te szkolenia wołali i ludziom głowę zawracali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest problem z obecnymi władzami Sobieskiego. PSL nie zrobił zmian w KRS. W rejestrze nie ma obecnych władz. Sprawdźcie z kim umowy podpisujecie i czy nie będziecie musieli kasy zwracać. Serafin obecna prezes nie figuruje w rejestrze, nie ma prawa podpisywać umów. Współczuje tym, których koledzy z PSL wsadzili na minę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to za wielki fachowiec ten Brzózka? spytajcie tych, którzy z nim współpracowali to wyjdzie bandzwoł i laik ale za to kolega tych co trzęsą ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest problem z obecnymi władzami Sobieskiego. PSL nie zrobił zmian w KRS. W rejestrze nie ma obecnych władz. Sprawdźcie z kim umowy podpisujecie i czy nie będziecie musieli kasy zwracać. Serafin obecna prezes nie figuruje w rejestrze, nie ma prawa podpisywać umów. Współczuje tym, których koledzy z PSL wsadzili na minę.
Czy to jest pewna informacja? Chodzi o Piaski czy Mełgiew?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...