Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Byli opozycjoniści podzieleni ws. reaktywacji "Świdnickich Spacerów"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 stycznia 2017 r. o 16:45 Powrót do artykułu
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
TVN to jest dopiero majstersztyk manipulacji faktami!
Tylko jest drobna różnica: TVN jest stacją prywatną, więc subiektywizm i manipuklacja nie dziwi. TVN zawsze medialnie wspierał "młodych, wykształconych, z dużych miast". TVP zaś to telewizja narodowa, a więc wszystkich Polaków; wszyscy wszak płacimy na to medium daninę - niezależnie od poglądów politycznych, wyznania itp. Tymczasem TV publiczna od wielu miesięcy wspiera tylko obóz władzy - dokładając ile wlezie opozycji, ponad miarę wyciągając wszelkie brudy, nawet z przeszłości, by pognębić, także zelżyć, przeciwników rządu. Sukcesy, nawet te wątpliwe i dyskusyjne, urastają do rangi wydarzeń epokowych i rozdmuchane są poza granice rozsądku i dobrego smaku.  Nie jestem opozycjonistą, ale takie praktyki TVP budzą we mnie wspomnienia z dawnych, wydawało mi się - minionych, czasów. Szkoda, że pan Bondos, bohater nie tylko Świdnika, człowiek ze wszech miar godny szacunku, nie zauważa tego, co dzieje się w ponoć publicznej telewizji i wokół niej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS i PO to jedno zło. Udają przed wyborcami, ze się różnią że się kłócą, a naiwni w to wierzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech się kompromitują. Mamy wolny kraj. Poza tym wyjdą na świeże powietrze i dobrze im to zrobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszę się, że to właśnie w Świdniku będą protestować przeciwko klamstwom w Telewizji publicznej. Tradycji stalo sie zadość, może nie od razu, ale napewno ludzie to docenią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś funkcjonowało dosyć obraźliwe powiedzenie- "Lecz się na nogi bo na rozum to już za późno"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie byliście wielce oburzeni gdy za PO kłamano i manipulowano na potęgę? Gdzie byliście gdy Lis celowo włączył się w kampanię nienawiści i manipulacji przeciwko A. Dudzie? Gdzie byliście gdy każde wydanie Wiadomości to był niemal jeden ściek? Do dzisiaj TVP za to przeprasza bo przegrywa w sądach. Gdzie byliście gdy płacono tak abstrakcyjne sumy za programy, ze żaden z Was nigdy takiej kasy w życiu nie widział i nie zobaczy. Hipokryci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Korzystając z tego, że w Polsce wciąż jeszcze można demonstrować bez obaw"... Yyyyy?... Coś chyba nie tak... Przecież od ponad roku jest krwawa dyktatura... chyba się niektórym wersje już nieźle poplątały...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja juz czegoś nie rozumiem: - wybrana władza w demokratycznych wyborach - protestuja w obronie demokracji - SBeki czy UBeki mówią że wstanie wojennym było przytulnie i miło taka ścieżka zdrowia - Były BUL Komorski nawołuje do zamieszek i o ofiarach UPA mówi że to było dawno - Przetarg na Śmogłowce wygrała firma z najgorszym sprzętem - Kolesiostwo PO rączka rączkę myje i pieniązki przyjmuje - reprywatyzacje A wy chcecie iść protestować bo wam sie ta władza nie podoba I CHCECIE POWROTU ! TO JA WAM NAPISZĘ Możecie pokazać to w kolejnych wyborach, a teraz siedźcie w domu albo wyjedźcie jak wam się nie podoba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma jak KOMUCH OSINA bedzie protestował w Solidarnościowych protestach HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA Co to się porobiło, brzuch ze śmiechu bolii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy powinni pokazac co mysla o rezimowej tv! Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "postowicza" z godz. 21.52-----Najpierw zacytuję twoją wypowiedż; "TVP wspiera tylko obóz władzy - dokładając opozycji, ponad miarę wyciągając wszelkie brudy, nawet z przeszłości". Obóz władzy powinni wspierać wszyscy- nawet opozycja. Opozycja jest potrzebna (umiarkowana, rzeczowa-np. Kukiz 15) do tego aby wskazywać błędy w rządzeniu. Wszyscy umoczeni w polityce powinni pracować dla dobra społeczeństwa, a nie stawiać dobro partii i swoje na pierwszym miejscu. Co dzisiaj robi tzw. totalna opozycja? - walczy o odzyskanie "totalnej władzy"- metody, środki się nie liczą. Latają,jeżdżą za granicę, prosząc o pomoc w walce o odzyskanie władzy. Nie biorą nawet tego pod uwagę, że są przeciwni większości społeczeństwa- o czym to świadczy??. Popierać w mediach taką "aferową, skandaliczną" opozycję??--chyba jesteś chory. "ponad miarę wyciągając wszelkie brudy...."- Jest jakaś miara w wyciąganiu brudów??.Człowieku - co robisz z brudami w domu??. Wynika z tego, że chowasz- jak długo można chować, ile można chować??. Czy w takim magazynie brudów dobrze i zdrowo się żyje??.O tak, poprzednia władza to była, BYŁA mistrzem w chowaniu brudów- zamiatanie pod dywan, wszelkie afery. Ostatnio zauważyłam stosowanie łagodniejszych określeń w stosunku do polityków "łamiących" prawa. Np.; ukradł miliony- wyprowadził, złamał prawo- naruszył, niedopatrzył (takie to nie winne). Nie wiedział, nie widział, nie pamięta. My (zdecydowana większość społeczeństwa) domagamy się "posprzątania tego naszego domu",Naszej Ojczyzny- tak "wyprania brudów". Wszyscy, którzy są przeciwni praniu - są "tęgo ubrudzeni'- pranie to dla nich szok.   Cyt.; "nawet z przeszłości...." ,czy są brudy z przyszłości??- odpowiedz na te moje rozmyślania (być może błędne wg. ciebie). Pozdrawiam czystych i chętnie się myjących,piorących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kazdy ma prawo sie skompromitowac..." Panie Sobon pan sie kompromitujesz non stop! Jestes pan wyjatkowo paskudnym, zaklamanym i cynicznym typem! I ja kiedys glosowalam na tego czlowieka..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS zniszczył TK, przejął media,zlikwidował służbę cywilną, zniszczył podstawę demokracji trójpodział władzy, wprowadza władzę autorytarną Nat nie wolno przyzwalać dlategp protestujmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dajcie ośmieszać Polski w Europie i świecie. Z państwa wiodącego stajemy się pośmiewiskiem Europy bo rządzić nami zaczął dyktator, realizujący swoje wydumane mrzonki. PKB już spada na łęb na szyję , co będzie dalej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z wojska odeszło ponad 200 wyższych oficerów bo nie mogą znieść poniewierania ich przez nakaz wygłaszania apeli smoleńskich, indolencję Macierewicza, głupotę Misiewicza i zawłaszczanie wojska przez prywatną armię amatorów, która jak zajdzie potrzeba to chętnie spacyfikuje każdą demonstrację. Dlatego konieczny jest sprzeciw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
18,5% wyborców wybrało PiS , 82, 5% nie dało im tej satysfakcji więc niech się nie powołują na suweren a, bo suweren powiedział im -NIE. Nie chce tej ksenofobii i tego zaścianka w wydaniu frustrata Kaczyńskiego realizującego swoje autorytarne wizje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawet suweren nie stoi ponad prawem, bo i ten wydumany władca musi kierować się Konstytucją i ustanowionym Prawem. PiS też nie ma prawa zmieniać TK, a dokładnie go zniszczył rękami prokuratora PRL, Piotrowicza.Na to zgody nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska z prymusa Europy stała się pośmiewiskiem. Walnie do tego przyczynił się Szalony Minister, Marionetkowa Broszka i Posłuszny Rezydent. Republika Bananowa w wydaniu geniusza z Nowogrodzkiej kwitnie.....a ludzie zaczadzieli odurzeni obietnicami. Obudzenie będzie bolesne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyczuwam,że na tym forum produkuje swoje wypociny jeden inaczej myślący- POszKODowany przez większość,którz wybrała inaczej niż się mu śniło. Weż gostku na najblizszej manifestacyjce trzymaj w garściach trzy transparenty o głupiej treści, a będzie was więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla wszystkich oPOmętów mam taką propozycję- dowiedziałem, się ze str. forum. Przestroiłem wszystkie kanały w telewizorze na te jedynie prawdziwe i słuszne t.j. TVN,TVN24 i polsat. Cała rodzina ogląda tylko te,bo nikt nie umie stroić telew.. Jak chcą to niech sobie idą na te wasze spotkania na świeżym powietrzu. Ktoś napisał, że oni nie dostają kasy z abonamentów- czyżby??. Nie wierzę. Nie wypisuj głupot. Żyją i produkują za kasę z zagranicy??,jak Lis ze swoim Nesweekiem, jak Michnik żebrzący w UNIi??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...