Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Byli opozycjoniści podzieleni ws. reaktywacji "Świdnickich Spacerów"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 stycznia 2017 r. o 16:45 Powrót do artykułu
Widze, ze na tym forum najwieksza agresja popisuja sie zwolennicy pisu! No coz lud to wyjatkowo tempy i zawistny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andże-lika napisał:
Do "postowicza" z godz. 21.52-----Najpierw zacytuję twoją wypowiedż; "TVP wspiera tylko obóz władzy - dokładając opozycji, ponad miarę wyciągając wszelkie brudy, nawet z przeszłości". Obóz władzy powinni wspierać wszyscy- nawet opozycja. Opozycja jest potrzebna (umiarkowana, rzeczowa-np. Kukiz 15) do tego aby wskazywać błędy w rządzeniu. Wszyscy umoczeni w polityce powinni pracować dla dobra społeczeństwa, a nie stawiać dobro partii i swoje na pierwszym miejscu. Co dzisiaj robi tzw. totalna opozycja? - walczy o odzyskanie "totalnej władzy"- metody, środki się nie liczą. Latają,jeżdżą za granicę, prosząc o pomoc w walce o odzyskanie władzy. Nie biorą nawet tego pod uwagę, że są przeciwni większości społeczeństwa- o czym to świadczy??. Popierać w mediach taką "aferową, skandaliczną" opozycję??--chyba jesteś chory. "ponad miarę wyciągając wszelkie brudy...."- Jest jakaś miara w wyciąganiu brudów??.Człowieku - co robisz z brudami w domu??. Wynika z tego, że chowasz- jak długo można chować, ile można chować??. Czy w takim magazynie brudów dobrze i zdrowo się żyje??.O tak, poprzednia władza to była, BYŁA mistrzem w chowaniu brudów- zamiatanie pod dywan, wszelkie afery. Ostatnio zauważyłam stosowanie łagodniejszych określeń w stosunku do polityków "łamiących" prawa. Np.; ukradł miliony- wyprowadził, złamał prawo- naruszył, niedopatrzył (takie to nie winne). Nie wiedział, nie widział, nie pamięta. My (zdecydowana większość społeczeństwa) domagamy się "posprzątania tego naszego domu",Naszej Ojczyzny- tak "wyprania brudów". Wszyscy, którzy są przeciwni praniu - są "tęgo ubrudzeni'- pranie to dla nich szok.   Cyt.; "nawet z przeszłości...." ,czy są brudy z przyszłości??- odpowiedz na te moje rozmyślania (być może błędne wg. ciebie). Pozdrawiam czystych i chętnie się myjących,piorących.
Co za bełkot! Trudno uchwycić tu sens, jakiś ład myśli. Chyba emocje (oczywiście negatywne - stąd te znaki zapytania) wzięły górę nad rozsądkiem. Nie jestem, o czym pisałem, zwolennikiem opozycji, sam głosowałem na PiS oczekując, że będzie lepiej, uczciwiej, spokojniej, że nowa władza wykaże wolę oczyszczenia życia publicznego. I co widzę?! Pychę, arogancję, niedopuszczanie krytyki, samochwalstwo w mediach, usiłowanie przejęcia za wszelką cenę wszystkich instytucji, manipulowanie przy samorządach (w nadziei, że i tu przejmie się władzę - oby PiS się nie "przejechał" na tym). Twierdzisz, że władzę należy wspierać. Zawsze i bezwarunkowo, nawet wtedy, gdy czyni głupstwa? Bo czyż nie głupotą jest np. pospieszne zlikwidowanie gimnazjów, sprzyjanie populistycznym trendom i oczekiwaniom? Czy koniecznie muszę przytakiwać władzy, nawet gdy myślę i czuję inaczej?! Mówiąc krótko - nie tak wyobrażałem sobie rządzenie. Miałem nadzieję na wyciszenie polsko-polskiej wojny. Nie ma jej końca, niestety, i choć wiem, że winę za to ponosi przede wszystkim opozycja, dostrzegam też winę PiS-u - zawziętość, chęć odwetu i przede wszystkim "politykę medialną" - codzienne bicie piany, okładanie tylko opozycji, niedostrzeganie wad i niedociągnięć obozu władzy. A przecież, jak pisałem, TVP to własność wszystkich Polaków, bo wszyscy płacimy abonament, więc należałoby oczekiwać nieco więcej obiektywizmu. Rozumiem, że obowiązkiem jest wytykać i pokazywać patologie, ale odwoływanie się do spraw zamierzchłych, niezwiązanych z aktualnym wydarzeniem, sięganie do dziadków i rodziców "bohaterów" dzisiejszych afer to jednak wyciąganie brudów, które ma tylko jeden cel - poniżyć i pognębić, zlinczować. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TVN iPolsat też wspierją od nastu lat PIS?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TW BOLEC też maszerował? A może własnie kolejny raz wygrywał w totolotka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już zapomnieli jak podczas kampani prezydenckiej 85% czasu antenowego w tvp info miał bronek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10 osób spacerowało? i to jest temat dla regionalnej gazety? To jakiś żart!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdnickie spacery były protestem przeciwko propagandzie w telewizyjnych wiadomościach.Dlaczego nikt nie mówi o tym,że parę dni po rozpoczęciu spacerów zainstalowano głośniki na latarniach i nadawano wiadomosci dla spacerujących.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielcy obrońcy demokracji. Pan andrzej i alfred. Ciekawe gdzie byli pajace jak platforma rozpier....lała nasz kraj. Obudzili sie bo ich od koryta zabrali. Brawo Pis i brawo media. Prawda komuchów w oczy kole. Wielkie ikony!!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hamburg nie protestował jak po i psl okradło ich z wsk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pedale przestań z tym hamburgiem bo większego niż warszawka i lublin to już chyba nie ma! nawet prezydent lublina jest Świdniczaninem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja na propagandę w telewizji mam prosty sposób - nie oglądam TVN-u i Polsatu. Państwu też tak radzę i będzie dobrze, głowy do góry!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do andże-liki! Pan Kurski powiedział jak rozstał się pierwszy raz z prezesem "ciemny lud to kupi". No i taka/i jak ty to właśnie kupił/a.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
amerykanska;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojej, przecież to stary komuch! I coś takiego protestuje? Ludzie. Oni powariowali czy jak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 2002 r. zarówno Sadło, jak i Osina, kandydowali z list postkomunistów do rady miejskiej w Świdniku. Osina był nawet szefem klubu SLD w świdnickiej radzie miasta. Doskonali kandydaci na kontynuatorów antykomunistycznej tradycji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sadło i Oślina najedzą się grochówki , wyjdą na ulice Świdnika i narobią s m o g u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformen guten morgen ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osina członek powiatu PO /PSL KW PO KOD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 2002 r. zarówno Sadło, jak i Osina, kandydowali z list postkomunistów do rady miejskiej w Świdniku. Osina był nawet szefem klubu SLD w świdnickiej radzie miasta. Doskonali kandydaci na kontynuatorów antykomunistycznej tradycji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojej, przecież to stary komuch! I coś takiego protestuje? Ludzie. Oni powariowali czy jak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...