Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wiem bo prcuje w Kędzierzynie niestety tak jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich. chciałem się podzielić swoją oceną pracy w tej firmie i sklepie. Moja ocena jest tak niska dlatego, że w tej firmie możliwość awansu jest nie realna jeśli się nie jest bliskim znajomym kierownika bądź też pupilkiem Pani Dyrektor. Praca natomiast, w moim przypadku magazyn jest to praca czarodzieja polegająca na mieszczeniu około 30 palet towaru z codziennych dostaw na sklep na powierzchni magazynowej do 4 palet. Nie ma możliwości odmowy przyjęcia dostawy bo kierownicy dyżurni straszą naganami. współpraca z innymi działami nie istniej każdy odsyła byle od siebie a magazyn bądź też rampa rozładunkowa jest traktowana jako śmietnik z którym pracownicy tego działu muszą sobie poradzić. Zarobki to kpina najniższa krajowa przy wymaganiach przekraczających obowiązki pracownika(malowanie palet, chodzenie po drabinie na wysokość ponad 3 metry, skręcanie wysp na towar, pracując na dziale przyjęcia towaru odsyłają do wykładania towaru itp.) zaplecze socjalne... pracując prawie dwa lata posiadałem buty zimowe i sandały, koszulki trzeba nosić swoje bo te otrzymane rozpadają się po pierwszych dwóch praniach, jeden polar po poprzednim pracowniku to samo kurtka zimowa. Mogę wymieniać wiele tego typu i wiele podobnych zajść i nadużyć w tym sklepie ale nie chcę pisać tu wypracowania. Podsumowując stanowczo odradzam i nie polecam pracy w tej firmie a już w 100% w sklepie w Białej Podlaskiej który jest jak obóz pracy a ochrona sklepu pilnuje pracowników ile razy byli w toalecie a nie złodziei kradnących towar. Pozdrawiam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Ja sama pracuje w Carrefour i powiem ze nie jestem zadowolona. Sciemniacze i nieroby maj wiecej kasy niz osoby ktore zapierdzielaja całe 8 godzin. Wielka niesprawiedliwosc ze strony kierownika S.P za to ze za cały miesiac pracy zadnej dodatkowej kasy. Dostali ja ci którzy wogole nie zasługuja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kłamstwo , oszustwo cenowe. Inne ceny na pułkach a inne przy kasie dotego jak się ktoś zorientuje że został oszukany to nie chcą mu zwrócić pieniędzy nic sobie nie robiąc z ustawy o ochronie praw konsumęta. nikt nie powinien u tych złodzieji robić zakupów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...