Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
barbazyncy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
bezboznicy
0
Mnie nawet na nie wieźcie na ten kirkut.
0
Ludożercy
0
BARDZO DOBRZE DALEJ UWIELBIAJCIE PISUARÓW
0
nekrobiznes oparty na kulcie trupa... ludzie kiedy przejrzycie na oczy...?
0
Mamy radnych z PIS-u w Świdniku. Zaplecze ASA. Muszą zbierać 500 zł na dziecko!!!!
0
Wszędzie tylko kasa. Nawet zwłoki muszą płacić....
0
tylko kasę potrafią brać a gdzie alejki które obiecywali może na nowej części bo o starej to już nikt nie pamięta wysypali tylko kiedyś żwir i na tym koniec jak błoto było tak jest nadal
0
Nowy zarządca cmentarza musi podwyższyć sobie wynagrodzenie, wcześniej w Starostwie zarabiał dwa razy tyle co teraz, musi wyrównać te straty, zarabiał około 12 tyś. brutto i to przez tyle lat!!!
0
cmentarne hieny z kc pisuar juz zaczybnaja lupic rodziny zmarlych...
0
Ooo jeszcze przed końcem pracy Sadło machnie wpis a co niech czyta starosta Osina jak pracownicy starostwa pracują do ostatniej minuty nawet w piątek
0
Łubu dubu łubu dubu niech nam żyje starosta Osina Jakub i rządzi powiatem żeby nikomu niczego nie zabrakło to mówiłem JA brawo JA
0
Co ma Jakub Osina ze Starostwa wspólnego z radnymi Urzędu Miejskiego w Świdniku, którzy podczas własnej sesji podwyższyli stawki opłat na cmentarzu, żeby tym samym podwyższyć koledze zarządzającym cmentarzami wynagrodzenie - chyba tylko to, że ich kolega pracował prawie na tym samym stanowisku co Osina. 
0
To że jego koleżka dostaje kasę ze starostwa za te wpisy na forach ;)
0
Złodzieje pisowskie.
0
NAWET UMRZEC NIEDA SIE ZA DARMO
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem" aby dodać komentarz: