Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Świdnik rulez!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W hamburgu to normalka,
0
Za to w Lublinie sami abstynenci i młodzież zajęta nauką oraz samodoskonaleniem się :D :D :D :D :D
0
Dwie butelki wódki i 0,3 i 0,5 promila? No chyba, że oni wypili po 2 kieliszki,a ta 14-latka resztę ;)
0
Za to w Lublinie sami abstynenci i młodzież zajęta nauką oraz samodoskonaleniem się :D :D :D :D :D
czy ty jestes ku*** normalny gosciu? wydaje mi sie ze nie .!!!!!
0
Teraz dostaną po 500+ to będą mieli za co chlać.
0
jebani konfidenci
0
Ahh no tak, ferie :D
0
Haha, gimbusy nie mają co robić na ferie, jak nie ma śniegu :)
0
Swietowali bo ktos im dał cynk, że przyłączają ich do Lublina :P
0
kiedyś u mnie dyrektor techniku, jak złapał kolegę na bani to kazał przyjść z zaświadczeniem o zapisaniu się do Klubu AA, bo uznał, że jak się jest na bani po południu to ma się z tym problem ;)
0
Kac leczy zdrowych.
0
Z ktorego gimnazjum ta wesola ekipa?
0
i co, czemu nie krzyczycie, ze alkohol zabija wasze dzieci, ze trzeba zdelegalizowac alkohol, zeby dzieci sie nim nie truly itp. itd. czemu nie slecie donosow na sprzedawcow smierci w plynie? na dopalacze to sie oburzacie, pokazcie wiec, ze nie jestescie hipokrytami i teraz robcie to samo :))))))))))))))))))
0
a co to nas polakuw meneli opchodzi najwarzniejsze rze nasz troskliwy rzond zdelegalizowal smiertelnom trucizne czyli dopalacze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
własnie wszystko powinno być legalne wy bagienne muły, mądry człowiek nigdy nie przesadzi z niczym, a debil jeden z drugim sie zaćpa albo zachleje na smierc i gitara
0
0.5 promila i stac nie mogla????? Pewnie jakas imigrantka.....
0
własnie wszystko powinno być legalne wy bagienne muły, mądry człowiek nigdy nie przesadzi z niczym, a debil jeden z drugim sie zaćpa albo zachleje na smierc i gitara
Tak tak, Tobie już dziękujemy za te ambitne wypociny. Czytając takie bzdury często stwierdzam, że również komentowanie powinno być od 18 lat.
0
Ja w kwietniu za pierwsze 500 też się nachlam.
0
to chlaj, naturalna selekcja
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: