Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Obstawiam ze jeszcze z 5 lat i Swidnik bedzie lepiej rozwiniety od Lublina i to Lublin bedzie sie chcial przylaczyc do Swidnika a nie odwrotnie. Ale dobrze niech ludzie zobacza jaka nieudolna wladze mamy w Lubelskiej wsi od wielu lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefan napisał:
Obstawiam ze jeszcze z 5 lat i Swidnik bedzie lepiej rozwiniety od Lublina i to Lublin bedzie sie chcial przylaczyc do Swidnika a nie odwrotnie. Ale dobrze niech ludzie zobacza jaka nieudolna wladze mamy w Lubelskiej wsi od wielu lat.
Lubię Swoją Wieś. I w zasadzie tyle w temacie. A ty idź leczyć kompleksy gdzie indziej...... cyt: Lublin będzie chciał się przyłączyć do Świdnika..."....buahahahahah... Może odrazu Świdnik do Mełgwi? Mniej więcej to samo....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobra wiadomość! takich info więcej! tego typu inwestycje to szansa dla miasta i dla regionu. władze w niczym nie pomagają, wręcz przeszkadzają, widać jednak że są wyjątki! dobrze że powstanie i choć jestem z Lublina to mam nadzieję że Świdnik przegoni Lublin, bo to moze da do myślenia naszym włodarzom że jesteśmy na szarym końcu a każdy wie że nie ma nic lepszego niż zdrowa konkurencja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla Swidnika za kazda nowa inwestycje teraz czas pomyslec o staionie na miare Lecznej oraz budowe szybkiego polaczenia Swidnik -LUBLIN najlepiej szybki tramwaj czy sznobus ale to tylko 1 linia. w przyszlosci bedzie ladna dzielnica ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...ale jest jedna różnica między Świdnikiem, a Lublinem.........u nas są zawsze tylko plany, a w Świdniku realizacja( sąd, lotnisko, prywatyzacja wsk, centrum kultury czy choćby nowy skate park, a także budowa nowego stadionu Avii, która ma ruszyć w następnym roku).....widać, ze miasto się rozwija bo ja mam takie wrażenie, ze Lublin stoi w miejscu, UMCS zadłużony na wiele milionów, RKS Motor chyba sięgnie dna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawel napisał:
Lubię Swoją Wieś. I w zasadzie tyle w temacie. A ty idź leczyć kompleksy gdzie indziej...... cyt: Lublin będzie chciał się przyłączyć do Świdnika..."....buahahahahah... Może odrazu Świdnik do Mełgwi? Mniej więcej to samo....
Mniej wiecej to jestes niedorozwiniety i widac lubisz siedziec w niedorozwinietym miescie jakim jest Lublin. Ja tez jestem z Lublina pajacu ale jak widze co tu sie dzieje a raczej nie dzieje to mnie krew zalewa. Tysiac planow zero realizacji. Skoncz teksty z kompleksami bo juz sie przejadly niczym mieso ze Szwecji. tY sie przylacz do Abramowic tam znajdziesz swoich pobratancow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin napisał:
...ale jest jedna różnica między Świdnikiem, a Lublinem.........u nas są zawsze tylko plany, a w Świdniku realizacja( sąd, lotnisko, prywatyzacja wsk, centrum kultury czy choćby nowy skate park, a także budowa nowego stadionu Avii, która ma ruszyć w następnym roku).....widać, ze miasto się rozwija bo ja mam takie wrażenie, ze Lublin stoi w miejscu, UMCS zadłużony na wiele milionów, RKS Motor chyba sięgnie dna
Tylko nie zapominaj, że na lotnisko to właśnie Lublin daje więcej kasy niż Świdnik. W końcu "Port Lotniczy Lublin" - stolica regionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SMF Poland W Świdniku zatrudnia ludzi na czarno !!! Poczytajcie sobie opinie o nich http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,16254,0,0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SMF Poland? a co to za firma, zatrudniają ludzi na czarno, butelki nie mają atestów a widziałem je np. w stokrotce!! Czy wiemy czy butelki z których pijemy, kisimy ogórki, nie zawierają w sobie szkodliwych dla nas substancji? Są przyjazne dla środowiska? Dlaczego o tym nie napiszecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...