Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co dalej z budową zalewu w Piaskach?

Utworzony 12 października 2015 r. o 09:17 Powrót do artykułu
Super!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak naprawdę do degradacja środowiska, piękna naturalna meandrująca Giełczew to prawdziwy skarb przyrodniczy, mało zostało takich strumieni na Lubelszczyźnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To napełnianie wodą przez 2 lata jest wliczone w ten siedmioletni okres inwestycji? Czy cała inwestycja potrwa 7+2 lata?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech chłopaki z PSL wezmą się za robotę a nie tylko imprezy w Rarytasie pod byle pretekstem i z byle okazji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry pomysl! Trzymamy kciuki! Brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze jedna śmierdząca kałuża?! entuzjastom tego projektu zalecam wycieczkę nad zalew zemborzycki,jeżeli dalej będą za,należy ich pozbawić mandatu radnego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak naprawdę do degradacja środowiska, piękna naturalna meandrująca Giełczew to prawdziwy skarb przyrodniczy, mało zostało takich strumieni na Lubelszczyźnie.
ale woda ucieka nawet w meandrującej rzece,a zbiorniki retencyjne są jak najbardzej wskazane  nie dochodzi wówczas do gwałtownych ubytków wody chociażby jak w 2015r,gdzie w meandrach Giełczwi było tylko błoto.Gdyby był zbiornik można by okresowo opuszczać,aby w rzece była woda.Każdy kij ma zawsze dwa końce i ten ECO również.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co kolejny zalew w Piaskach, żeby zarósł jak te dwa istniejące przy drodze krajowej (po obu stronach są jakieś zarośnięte kałuże, zgaduję, że to zalewy)??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To napełnianie wodą przez 2 lata jest wliczone w ten siedmioletni okres inwestycji? Czy cała inwestycja potrwa 7+2 lata?
  Potrwa 72 lata, z czego 67 lat to zbieranie dokumentacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dosłownie i w przenośni unijna kasa wrzucona w błoto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"O budowie zalewu mówi się już od 30 lat, przy każdej kampanii wyborczej." Dziękuję, nie mam więcej pytań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka nasza władza zdolna - lać wodę , za 3 lata was nie będzie a planujecie budowac 4
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto nad tym zalewem będzie wypoczywał?? Młodzieży coraz mniej,  ci co mają kasę wolą pojechać za granicę a dziadki wypoczywać na działce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No wreszcie będzie gdzie piwko wypić w lato ! Z pozdrowieniami Gardzienicka młodzież :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poseł Soboń wybuduje.DUŻO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trwonienie pieniędzy! czy to jest niezbędne dla gminy? "Trzeba będzie wykupić działki" już samo to budzi kontrowersje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja budowa zalewu to jest bujda na resorach. Chwyt reklamowy pana cholewy.jak on kocha ludzi jak on chce pomagać szkoda ze tylko obiecuje przed wyborami. Wielka ściema obłuda jak przed każdą kampannią wyborczą.robią rzeczy zbędne.rowery miejskie w piaskach no totalna głupota.dla czego cholewa nie zajmie się przychodnią To co tam sie wyprawia to jak dziki zachód.dlaczego nie zrobi oświetlenia na wsiach? A po co wsiokiaja miec widno ważne ze do jego domu jest elegancko zrobione. Zapytałem sie pana cholewy co z zalewem odp oczywiście ze zrobi zebranie w tej sprawie.juz rok zadałem kolejne pytanie tym razem o zebranie. Odp oczywiście bezczelnie a po co zebranie jak zalewu nie bedzie.o proszę jiz błysnął michałek inteligęcjią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja budowa zalewu to jest bujda na resorach. Chwyt reklamowy pana cholewy.jak on kocha ludzi jak on chce pomagać szkoda ze tylko obiecuje przed wyborami. Wielka ściema obłuda jak przed każdą kampannią wyborczą.robią rzeczy zbędne.rowery miejskie w piaskach no totalna głupota.dla czego cholewa nie zajmie się przychodnią To co tam sie wyprawia to jak dziki zachód.dlaczego nie zrobi oświetlenia na wsiach? A po co wsiokiaja miec widno ważne ze do jego domu jest elegancko zrobione. Zapytałem sie pana cholewy co z zalewem odp oczywiście ze zrobi zebranie w tej sprawie.juz rok zadałem kolejne pytanie tym razem o zebranie. Odp oczywiście bezczelnie a po co zebranie jak zalewu nie bedzie.o proszę jiz błysnął michałek inteligęcjią
PSL :) warto zapytać czy wydano jakąś kasę np na opracowanie koncepcji czy też konsultacje społeczne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś namalował jakiś obrazek z którego nic konkretnego nie wynika.Po pierwsze Gmina nie zrobiła badań gruntu ani żadnego porządnego projektu. Dalej teren ten nie należy do gminny tylko do mieszkańców, jeden właściciel może powiedzieć że chcę milion złoty i batalia sądowa może trwać długo. Łąki tę są nie koszone może ze 20 lat, są tam rośliny i zwierzęta chronione itd. Ciekawe jak gminna zmieni koryto rzeki ? Mi się wydaje że projekt ten będzie może realizowany za 20 albo 30 następnych lat nie wcześniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś namalował jakiś obrazek z którego nic konkretnego nie wynika.Po pierwsze Gmina nie zrobiła badań gruntu ani żadnego porządnego projektu. Dalej teren ten nie należy do gminny tylko do mieszkańców, jeden właściciel może powiedzieć że chcę milion złoty i batalia sądowa może trwać długo. Łąki tę są nie koszone może ze 20 lat, są tam rośliny i zwierzęta chronione itd. Ciekawe jak gminna zmieni koryto rzeki ? Mi się wydaje że projekt ten będzie może realizowany za 20 albo 30 następnych lat nie wcześniej.
ale Gmina wydała na ten obrazek jakąś kasę czy nie? czy ta inwestycja była w budżecie? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...